telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet 1000 minut w Orange One

Pakiet 1000 minut w Orange One

LuiN 3 Listopada 2010 09:15

0 0
Do oferty Orange One wszedł dziś znany z Orange POP pakiet 1000 minut na połączenia do sieci Orange.

Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 14 dni. Aktywować można go SMS-em z tekstem MINUTY, PAKIET lub 1000 wysłanym pod numer 909, a także krótkim kodem *101*61#.

Pakiet można włączać dowolną liczbę razy. Działa nawet przy pustym koncie głównym. Łączy się z innymi pakietami i profilami w Orange One.

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 55
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1.  2010-11-03 09:18:42

    Tylko Orange??? A stacjonarne?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~ala  2010-11-03 09:23:43  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    zawsze wydawało mi się iż TP i Orange to to samo.... tylko majketing inny....

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    3. ~rami  2010-11-03 09:28:10  host: dpa91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1000/14 to wychodzi lekko ponad 70 minut dziennie, czyli w miarę spokojnie do wygadania. Dobre posunięcie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~  2010-11-03 09:43:58  host: anubis.lot.pl

    @3 - jakie dobre? Minut faktycznie sporo ale musisz wydać 20 zł na miesiąc. Wg mnie bez sensu :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2010-11-03 09:44:36

    Dobre, ale w Taryfie POP, nie tylko można dzwonić do Orange, ale i na Stacjonarne numery. Ten pakiet powinien kosztować, góra 6 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6.  2010-11-03 09:50:27

    promocja zrobiona, by nakraść kasy od klientów, to już lepiej w 36i6, że się płaci 29 gr/1 min. w tej sieci, a reszta połączeń w tym dniu w tej sieci jest za darmo... :] zawsze uważałem, że oręcz to [mam za niskie IQ by pisać sensowne posty]

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~  2010-11-03 10:02:06  host: t20-11.opera-mini.net

    Rakiety w orange coraz gorsze. Już sama taryfa ma skrócone ważności konta po doładowaniu. Teraz pakiet 14 dni i na dodatek tylko do ORANGE. Fatalnie. Cena też kiepską. O jak dobrze, że przeszedłem z tej sieci do PLAY. Po kilku miesiącach widzę kolosalną różnice w oszczędnościach a i rozmawiam więcej zwłaszcza że numerów w play ciagle przybywa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~rtm  2010-11-03 10:05:25  host: chello087207167038.chello.pl

    Ja w play za 45 zl mam nieograniczone play i stacjonarne. Co prawda były zgrzyty, bo źle taryfę mi naliczali, ale już jest OK i pozostaje tylko gadać :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2010-11-03 10:14:58  host: 178.56.134.241

    8- jakim cudem? jaką masz taryfę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2010-11-03 10:16:28

    @9: Pewnie Firmową, dla Indywidualnych nie widziałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~rtm  2010-11-03 10:21:55  host: chello087207167038.chello.pl

    Tak, to jest Firmowa 50, z rabatem. Jakby podliczyć te pakiety w prepaidach, które wcześniej płaciłem ... Teraz dużo gadania, chociaż zdarza się czasami sieć zajęta (kilka razy w ciągu 5 miesięcy), więc coś za coś. Obsługa klienta też w PLAY słaba. Obiektywnie więc patrząc, oferta dobra. Ah i odpukać, nie dostaję jeszcze spamerskich smsów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2010-11-03 10:23:10

    Moim zdaniem pakiet jest całkiem ok, jakby nie patrzeć minuta do Orange wychodzi po 1 gr. wiadomo, że lepiej by było gdyby obejmowało też stacjonarne, no ale rzadko jest tak, że zadowoli się wszystkich.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2010-11-03 10:24:21

    1000min. 14 dni. Kiedy oferta 5000 min. ważne 5dni? LOL!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~artdeco  2010-11-03 10:35:42  host: dqc203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pakiet 1 tys. minut do orange - dobrze, bo to de facto stan darmowy w orange, na 14 dni - źle, a nawet gorzej, bo się tego nie wygada, 10 zł - tak, ale powinno być na miesiąc, 20 zł na miesiąc, drogo. Duży plus- działa po zakończeniu środków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~darekczo  2010-11-03 11:11:14  host: chello089075183200.chello.pl

    Po zakończeniu środków teżsię gada w tym pakiecie w POPie. I na stacjonarki też. Ogólnie uważam że ta nowea taryfa Orange One jest beznadziejna. Po co ją wogóle zrobili ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~POPulacja.pl  2010-11-03 11:16:33  host: t22-15.opera-mini.net

    Ja w taryfie POP kupuje 1000 minut za 6 zł do Orange i na Stacjonarne przez strone w podpisie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2010-11-03 11:24:24

    pazerna sieć i tyle. Gdy mialem Orange to tyko dzwoniłem to co miałem w abonamencie. O internecie mogłem zapomnieć. Teraz mam play na karte, używam zdecydowanie więcej i nawet internet choć przez to wydaje więcej na miesiac niż w Orange. 5 czy 10 zł na miesiac dam ale 10 zł na 14 dni nie dam. jeszcze sie nie nauczyli, człowiek prędzej wyda to samo po trochu niż od razu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2010-11-03 11:51:44

    W Nowym Tak Taku i Tak Tak HOT jest coś podobnego tyle, że 1000 minut kosztuje 9 zł (też na 14 dni), ale dzwonić można wewnątrz całej sieci (Era komórkowa + stacjonarna).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2010-11-03 12:00:14  host: t24-16.opera-mini.net

    @18. W POP też jest 1000 nim na 14 dni działa w sieci i na wszystkie stacjonarne nie tylko w Orange strefa. W dodatku ten pakiet w Orange POP można przedłużyć o 30 dni wykupując pakiet POP gadane za 6 zł. Ten w ONE jest tylko w sieci jak na razie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~meleks  2010-11-03 12:00:21  host: dpx138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18 i tutaj TT wygrywa, bo ma stacjonarki, których nie wiadomo czemu w orange zabrakło, skoro razem z TP tworzą jedno.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~A  2010-11-03 12:00:41  host: dqu74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ad 16 - mozesznapisac cos wiecej ? Ze POPgadane mozna kupic taniej to wiadomo, ale pakietu 1000 minut to tam nie ma

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~PLAY  2010-11-03 12:12:00  host: us11.boltbrowser.com

    W Playu mam darmo w sieci za 10zł za miesiąc. Jak orange da taniej i poprawi zasieg który mi ginie w każdej sieci w Ossie to przejde. Tylko dłuższą ważność wychodzących muszą też dać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2010-11-03 12:13:02

    1000 minut na zawołanie nazywa sie ten pakiet w POP'ie. Jak chcesz aktywować to SMS MINUTY na 909.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24.  2010-11-03 13:24:17

    @12 Rzeczywiście kosztuje 1 grosz, jak wygadasz w 100% cały pakiet. Żebyś osiągnął w/w cenę to musisz gadać na numery w Orange ponad 70 minut dziennie i uważać żeby nie przekroczyć pakietu. Nie jest to niemożliwe, lecz zaczyna przypominać FCT ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2010-11-03 13:36:24  host: dcr140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20 zł/niepełny miesiąc TYLKO do Orange. Słabizna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2010-11-03 13:56:41  host: aavh124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 ale jedna promocja to jeszcze nie wszystko. Weź pod uwagę ostatnie działania Orange. Mam na myśli wprowadzenie zwierzęcych taryf, obniżki neta, nowa one etc. Możliwości nie brakuje. Pakiet 1000 minut cieszyl się spora popularnością w Popie, więc dobrze , że w One też są takie możliwości. Zawsze to jakieś udogodnienie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~boxx  2010-11-03 14:14:41  host: apn-77-114-33-6.dynamic.gprs.plus.pl

    @16 Raz kupujesz pakiet 1000 minut, a później przedłużasz go co miesiąc pakietem POPgadane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28.  2010-11-03 16:37:30

    Taryfę One skreśla termin na rozmowy wychodzące - 25 dni za 25zł i 50 dni za 50zł. Dopiero przy 100zł i 200zł robi się 100 dni i 200 dni na wychodzące.Nie ma żadnych pakietów na internet.Jest jeszcze Zegar Stop , ale te terminy na wychodzące i brak 30% za staż itp.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2010-11-03 17:26:26  host: public10084.cdma.centertel.pl

    cieszcie się że można dzwonić o każdej porze a nie tylko wieczorami lub w weekendy albo do 3 osób jak w mixerze

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30. ~Kris  2010-11-03 18:12:35  host: public-gprs67738.centertel.pl

    Szkoda, że w Orange nie można mieć tanich rozmów i jednocześnie taniego internetu. Jeśli wybierasz OFnK to wszytskie rozmowy są po 0,29 zł/min; jeśli wybrałeś POPa z 1000min, przedłużanym co 30 dni POPGadane to znowu trzeba bylo wydać 10zł na pakiet 20MB. Nadzieją na polepszenie sytuacji miał być extra numer (POP i OFnK), ale to popsuli osobną taryfą. Dlatego zdecydowałem się przejść do Gadu Air (rozmowy po 29gr + 5 numerów po 10gr 6złstart tych 6 nr+ gratis internet po doladowaniu) + 1zł pakiet 5MB

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2010-11-03 18:19:21

    29, jak słusznie zważyłeś oferta Mixera, to mix, a tu mówimy o pre-paidzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32. ~impassive  2010-11-03 18:39:08  host: ip-89-174-40-15.multimo.pl

    1000 min : 14 dni = ~71 min/dobę. Jak ktoś potrafi to wygadać, to gratuluję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33.  2010-11-03 21:03:37

    Przykro mi ale Pakiet "1000 minut" z Orange ONE to nie " 1000minut na ZAWOŁANIE" w Orange POP". Pakiet z Orange ONE łączy się tylko z bonusami SMSów i minut po doładowaniach wg info na stronie, a wyklucza się z usługą WYBRANE NUMERY. W POPie minuty można wykorzystać również na stacjonarne a tu NIE, co wprowadza w błąd, że albo w POPIE Minuty na ZAWOŁANIE są tylko do Orange, albo tych którzy są pewni POPa pomyślą (brak podklejonego regulaminu), że zapomnieliście dopisać, że do stacjonarnych też jest ten pakiet.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~ree  2010-11-03 21:46:01  host: chello089079191173.chello.pl

    POZDR-AJ TEZ NA NICH SIŁY JUZ NIE MAAM I TYLE!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~ree  2010-11-03 21:49:11  host: chello089079191173.chello.pl

    jak sie nimi nie potrzasnie to inaczej juz nie darady i tyle!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2010-11-04 10:45:59

    To w tej taryfie nie było pakietu 1000 minut? ;-) Takie koszty utrzymania numeru i jeszcze brak pakietów? Troszeczkę dziwne. 18 - z tego co wyczytałem to ten pakiet również wykorzystać można w ramach sieci i na stacjonarne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~tk1199  2010-11-04 12:38:51  host: v02-16.opera-mini.net

    A od 17.11 w Orange POP likwidują stacjonarne w ramach pakietu 1000 minut...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~  2010-11-04 13:16:17  host: aavh124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @forumiak , orange one wyszło może miesiąc temu, więc przypuszczam, że dodatków pakietów z czasem będzie przebywać. Póki co taryfa daje sporo minut do wykorzystania (przynajmniej jak na pre-paid). Do tej pory tego typu ilosci minut można było dostać głównie w abonamentach (chociażby delfin)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~znaffca  2010-11-04 15:47:23  host: 82.177.11.2

    no i wykrakaliscie. od 17.11 1000 minut w orange pop bedzie tez obowiązywal jedynie na rozmowy w sieci. jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie pomyslec nad zmiana operatora

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2010-11-04 16:14:16

    @39 i 41, też właśnie przeczytałem to samo. Strzelają sobie w stopę zniechęcając użytkowników, a przecież Orange i TP S.A. to niby jedno. Tak Tak zdecydowanie się tu broni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2010-11-04 16:32:35  host: public7496.cdma.centertel.pl

    42 to w tt w pakiecie 1000minut są stacjonarne? wydawało mi się ze nie było

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~Riwiu  2010-11-04 17:32:55  host: 178235031081.wroclaw.vectranet.pl

    Jestem w Orange pre-paidzie 5-6 lat ale z tym pakietem to przegieli... Usługa była ciekawa.. za 6zł... potem ..10zł..a teraz obcieli stacjonarne..Przegieli...Odpuszczam sobie Orange..Szukam Sieci która da dobry pakiet na stacjonarne..w cenie 20-25zł na miesiąc...Proszę o rade..Pozdr

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~  2010-11-04 18:55:14  host: public9502.cdma.centertel.pl

    44- weź biznesowego playa, tam masz w abo 30 nielimitowane w sieci + stacj. i do tego 70minut do "dużych sieci" a bez telefonu płacisz 15zł abo ale masz "tylko" 1000min w sieci i na stac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2010-11-04 19:03:46  host: public59944.cdma.centertel.pl

    albo play fresh za 15zł możesz włączyć 3 pakiety w sumie 300minut na stacj. no i do p4

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Adam  2010-11-05 10:51:40  host: afqk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na Orange Online, w zakladce dostepne srodki pojawila sie nowa pozycja "1000 minut". NAJCIEKAWSZE, ze pojawila sie ona zarowno w taryfie POP, NOG jak i Orange Free na Karte. Czyli decyzja zapadla i to na szerokim froncie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~orzech  2010-11-16 14:39:47  host: acde136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy w taryfie Orange One mozna jednoczesnie wykupić i korzystać z pakietu sms i 1000 minut?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2010-11-24 16:35:39  host: public12176.cdma.centertel.pl

    49 ja też nie mogęzmienić taryfy z pop na free ale gdzieś na forum znalazłem że na stronie orange po zalogowaniu można to zrobić albo przez sms ale sms u mnie też nei dziala

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~max  2011-01-07 13:36:28  host: fgd154.internetdsl.tpnet.pl

    Przesadzili wczesniej można było łaczyć 1000 z pop gadane i mogłem miec na miesiac ważnośc wszyskich minut tego tez juz nie ma . Co za sieć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~kasia  2011-01-11 20:38:37  host: 80.51.60.190

    orange..pffff. zamiast ulepszać wszystkie pakiety to oni robią wszystko jeszcze gorzej niz było...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2011-06-30 13:45:27  host: cjb99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    53 buhaha oznaczałoby gdyby ale nie oznacza , bo tak naprawdę sąto nielimitowane (z limitem 1000minut)rozmowy sieciowe płatne 10zł za dwa tygodnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~Niekompetencja Orange  2011-07-14 11:40:43  host: 192.166.203.10

    Wykonuje dziennie po kilka ważnych telefonów z klientami , kupiłem już 5ty numer na kartę w sklepie aby mieć pakiet 1000 minut i został zablokowany !!! "W związku z naruszeniem 31 PKT.1.5 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych PTK Centertel wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych" Jest to dokładnie punkt zabraniający używania kart w bramkach SMS i systemach dzwoniących. Nigdy nie miało to miejsca , zgłosiłem sprawę wszędzie i już tydzień wiszą telefony zablokowane a ja tracę pieniądze. Jeżeli Orange wyłącza usługę którą świadczy niech zwróci za nią środki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~mir  2011-09-05 21:39:32  host: apn-77-114-125-76.dynamic.gprs.plus.pl

    *** orange zlodzieje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~Dick  2011-11-23 19:58:57  host: z27-02.opera-mini.net

    Orange to kila,aids i hiv w jednym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2011-11-24 09:17:17  host: z36-11.opera-mini.net

    Ostatnio pochwaliłem Was adminów za właściwe wycinanie postów, ale po ewidentnym braku reakcji na obrażanie firmy Orange (mój post wycięty, tamten zostawiliście, więc podtrzymujecie obrażanie tej firmy) widać , że jest ktoś u Was stronniczy i niegodny tej funkcji. Miłego dnia! Calm7.