Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet 1000 minut w Orange One

Pakiet 1000 minut w Orange One

LuiN 3 Listopada 2010 09:15

0 0
Do oferty Orange One wszedł dziś znany z Orange POP pakiet 1000 minut na połączenia do sieci Orange.

Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 14 dni. Aktywować można go SMS-em z tekstem MINUTY, PAKIET lub 1000 wysłanym pod numer 909, a także krótkim kodem *101*61#.

Pakiet można włączać dowolną liczbę razy. Działa nawet przy pustym koncie głównym. Łączy się z innymi pakietami i profilami w Orange One.

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 55
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2010-11-04 10:45:59

    To w tej taryfie nie było pakietu 1000 minut? ;-) Takie koszty utrzymania numeru i jeszcze brak pakietów? Troszeczkę dziwne. 18 - z tego co wyczytałem to ten pakiet również wykorzystać można w ramach sieci i na stacjonarne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~tk1199  2010-11-04 12:38:51  host: v02-16.opera-mini.net

    A od 17.11 w Orange POP likwidują stacjonarne w ramach pakietu 1000 minut...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~  2010-11-04 13:16:17  host: aavh124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @forumiak , orange one wyszło może miesiąc temu, więc przypuszczam, że dodatków pakietów z czasem będzie przebywać. Póki co taryfa daje sporo minut do wykorzystania (przynajmniej jak na pre-paid). Do tej pory tego typu ilosci minut można było dostać głównie w abonamentach (chociażby delfin)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~znaffca  2010-11-04 15:47:23  host: 82.177.11.2

    no i wykrakaliscie. od 17.11 1000 minut w orange pop bedzie tez obowiązywal jedynie na rozmowy w sieci. jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie pomyslec nad zmiana operatora

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2010-11-04 16:14:16

    @39 i 41, też właśnie przeczytałem to samo. Strzelają sobie w stopę zniechęcając użytkowników, a przecież Orange i TP S.A. to niby jedno. Tak Tak zdecydowanie się tu broni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2010-11-04 16:32:35  host: public7496.cdma.centertel.pl

    42 to w tt w pakiecie 1000minut są stacjonarne? wydawało mi się ze nie było

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~Riwiu  2010-11-04 17:32:55  host: 178235031081.wroclaw.vectranet.pl

    Jestem w Orange pre-paidzie 5-6 lat ale z tym pakietem to przegieli... Usługa była ciekawa.. za 6zł... potem ..10zł..a teraz obcieli stacjonarne..Przegieli...Odpuszczam sobie Orange..Szukam Sieci która da dobry pakiet na stacjonarne..w cenie 20-25zł na miesiąc...Proszę o rade..Pozdr

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~  2010-11-04 18:55:14  host: public9502.cdma.centertel.pl

    44- weź biznesowego playa, tam masz w abo 30 nielimitowane w sieci + stacj. i do tego 70minut do "dużych sieci" a bez telefonu płacisz 15zł abo ale masz "tylko" 1000min w sieci i na stac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2010-11-04 19:03:46  host: public59944.cdma.centertel.pl

    albo play fresh za 15zł możesz włączyć 3 pakiety w sumie 300minut na stacj. no i do p4

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Adam  2010-11-05 10:51:40  host: afqk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na Orange Online, w zakladce dostepne srodki pojawila sie nowa pozycja "1000 minut". NAJCIEKAWSZE, ze pojawila sie ona zarowno w taryfie POP, NOG jak i Orange Free na Karte. Czyli decyzja zapadla i to na szerokim froncie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~orzech  2010-11-16 14:39:47  host: acde136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy w taryfie Orange One mozna jednoczesnie wykupić i korzystać z pakietu sms i 1000 minut?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2010-11-24 16:35:39  host: public12176.cdma.centertel.pl

    49 ja też nie mogęzmienić taryfy z pop na free ale gdzieś na forum znalazłem że na stronie orange po zalogowaniu można to zrobić albo przez sms ale sms u mnie też nei dziala

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~max  2011-01-07 13:36:28  host: fgd154.internetdsl.tpnet.pl

    Przesadzili wczesniej można było łaczyć 1000 z pop gadane i mogłem miec na miesiac ważnośc wszyskich minut tego tez juz nie ma . Co za sieć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~kasia  2011-01-11 20:38:37  host: 80.51.60.190

    orange..pffff. zamiast ulepszać wszystkie pakiety to oni robią wszystko jeszcze gorzej niz było...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2011-06-30 13:45:27  host: cjb99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    53 buhaha oznaczałoby gdyby ale nie oznacza , bo tak naprawdę sąto nielimitowane (z limitem 1000minut)rozmowy sieciowe płatne 10zł za dwa tygodnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~Niekompetencja Orange  2011-07-14 11:40:43  host: 192.166.203.10

    Wykonuje dziennie po kilka ważnych telefonów z klientami , kupiłem już 5ty numer na kartę w sklepie aby mieć pakiet 1000 minut i został zablokowany !!! "W związku z naruszeniem 31 PKT.1.5 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych PTK Centertel wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych" Jest to dokładnie punkt zabraniający używania kart w bramkach SMS i systemach dzwoniących. Nigdy nie miało to miejsca , zgłosiłem sprawę wszędzie i już tydzień wiszą telefony zablokowane a ja tracę pieniądze. Jeżeli Orange wyłącza usługę którą świadczy niech zwróci za nią środki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~mir  2011-09-05 21:39:32  host: apn-77-114-125-76.dynamic.gprs.plus.pl

    *** orange zlodzieje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~Dick  2011-11-23 19:58:57  host: z27-02.opera-mini.net

    Orange to kila,aids i hiv w jednym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2011-11-24 09:17:17  host: z36-11.opera-mini.net

    Ostatnio pochwaliłem Was adminów za właściwe wycinanie postów, ale po ewidentnym braku reakcji na obrażanie firmy Orange (mój post wycięty, tamten zostawiliście, więc podtrzymujecie obrażanie tej firmy) widać , że jest ktoś u Was stronniczy i niegodny tej funkcji. Miłego dnia! Calm7.