Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki: Louis Vuitton dla Twojego iPhone'a

Pajacyki: Louis Vuitton dla Twojego iPhone'a

orson_dzi 9 Marca 2017 21:17 Aktualizacja: 9 Marca 2017 21:18

2 2

lv iphone

Znane marki modowe lubią tworzyć akcesoria dla urządzeń mobilnych. Louis Vuitton przygotował specjalne pokrowce dla iPhone'ów. Bardzo drogie pokrowce...

Pokrowce zostały nazwane Eye-Trunk, gdzie Eye ma być nawiązaniem do litery "i" w wyrazie iPhone, a Trunk to w bezpośrednim tłumaczeniu bagażnik. Skojarzenia mogą być dowolne.

Najtańsza wersja pokrowca Louis Vuitton dla iPhone'a 7 kosztuje 1180 dolarów i 1250 dolarów dla wersji 7 Plus. Najdroższa odpowiednio 5050 dolarów i 5500 dolarów. Oczywiście ceny nie uwzględniają smartfonów. Te musimy kupić oddzielnie.




Producent nie podaje z jakiego materiału wykonana jest tańsza wersja pokrowca (na górze strony), ale materiał wygląda jak skóra. Droższy wariant (poniżej) został zrobiony z pozłacanej skóry krokodyla. Jak przekonuje Louis Vuitton, mamy tutaj do czynienia z czymś więcej niż tylko ochroną dla smartfonu i ostatnim krzykiem mody w tym sezonie.

lv iphone

Po dłuższym zastanowieniu wydaje mi się, że wolałbym wariant Jet Black iPhone'a 7 z odpryskami lakieru niż idealnie zachowany egzemplarz zamknięty w kwadratowym pudełku z pozłacanej skóry krokodyla. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zobacz: Z czarnych iPhone'ów 7 odpryskuje lakier

Źródło tekstu: Louis Vuitton; wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone | apple | louis vuitton | pajacyki

w sumie: 23
  • -2

    4. ~pabloki  2017-03-09 21:44:27  host: 188.146.132.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to nie sa pajacyki. po prostu produkt dla innej grupy klientów. dla orsona może to dziwne . przypomne tylko że takie wdzianka na telefony produkuje tez np. adidas. więc panie orson? stwierdzic że dla biedniejszych też są głupio? nieprawdaż? ale one sa na rynku.
    znasz orsonie pozycję rynkową LV?

  • 4

    5.  2017-03-09 21:49:28

    @4 Coś między Biedronką, a Lidlem? Nie? Średnio mnie to obchodzi jaką ma pozycję. Pokrowce są brzydkie i bardzo drogie, takie jest moje zdanie i stąd taki, a nie inny tekst. Swoje zdanie możesz wyrazić w komentarzu, albo w dowolnym miejscu Internetu i nie muszę się z nim w żaden sposób zgadzać.

  • -2

    6. ~zxc  2017-03-09 21:59:21  host: 89-64-47-251.dynamic.chello.pl

    W Biedalandi jaka jest Polska gdzie kazdy ciuła kazdy grosik i lata na zakupy do Biedronki zeby kupic jogurt 10 gr taniej taki News jest czyms smiesznym i ląduje w "pajacykach" w normalnym kraju i w normalnym portalu taka informacja bylaby jednym z newsow dnia a ludzie by pytali o dostepnosc

  • 1

    7.  2017-03-09 22:03:35

    To zamiast tego etui - nie lepiej kupić drugiego ajfonka jeśli się pierwszy rozbije..?
    :-D :-D

  • 0

    8.  2017-03-09 22:24:16

    @7: Calm7: No właśnie- i chronimy przyrodę- tzn. krokodyle. Bo złoto i tak nic nie warte- tylko błyszczy.

  • 1

    9.  2017-03-09 22:39:27

    A ja bym wolał Nokię 3310 w tej ruskiej obudowie, ale z obliczem jakiegoś prezesa - może być nawet Jarosław ;-)

  • 0

    10.  2017-03-09 22:40:06

    Znaczy to nie ruska obudowa, ale dla Ruskich ;-) Dobra obudowa ;-)

  • 0

    11.  2017-03-09 22:40:51

    iPhone, dowód zidiocenia ludzi co mają za dużo pieniędzy i nie umieją myśleć.

  • 0

    12.  2017-03-09 22:52:31

    ➖frasag➖
    Tyle, że za złotem nawet p.n.e. się uganiali...
    ➖biotyt➖
    Niby zidioceni, ale jednak kasiorę skądś trzepią...
    ➖wlo➖
    Z Jarosławem?! Eh... idź do mennicy sobie z nim medal wybij
    :-P

  • 1

    13.  2017-03-09 23:33:19

    To serio tandetą trąca, a skóra z krokodyla, nie dziękuję - przepraszam za "zwłokę" na telefonie

    Louis Vuitton = Luj_I_Vul_To_On :-P

  • 0

    14. ~CalmVII  2017-03-10 06:59:03  host: afby43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhony to dobre telefony, warte są każdej ochrony, sam posiadam jednego iPhona to wiem coś o tym:-D

  • 1

    15. ~CalmVII  2017-03-10 07:04:17  host: afby43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhona dopadł syndrom BMW, sam na początku się zastanawiałem czy go kupić . Buraki psują opinie o produkcie.

  • 0

    16.  2017-03-10 09:16:45

    Niektórzy pewnie trzymają iPhony w gablotce. W takim pudełeczku się nie zakurzy ;) Wartość kolekcjonerska wzrasta.

  • 0

    17. ~piotrmak  2017-03-10 09:42:52  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Mój 12 letni syn ostatnio zauważył , że teksty typu "kasa nie jest ważna" padają z ust ludzi bardzo biednych, którzy nic nie osiągnęli w życiu :)

  • 0

    18.  2017-03-10 09:56:13

    ➖17➖
    Może i nie osiągnęli, ale są ze sobą by być, a nie tylko mieć i dla pieniędzy.

  • 1

    19.  2017-03-10 10:58:35

    Przecież TO nawet nie wygląda...

  • 0

    20.  2017-03-10 14:53:51

    Fatal Error...

  • 0

    21.  2017-03-10 15:38:33

    Kolejny udawany prestiż i dorabianie ideologii do bezsensownie wydanych pieniędzy.

  • 0

    22.  2017-03-10 16:27:41

    @17
    Jeśli dla Ciebie kasa jest sensem życia to faktycznie mogę powiedzieć, że jesteś ubogi i wiele nie osiągnąłeś.

    Moim zdaniem w życiu najważniejsze jest poczucie szczęścia (dla każdego może ono znaczyć co innego), a pieniądze pomagają w osiągnięciu tego szczęścia ale same w sobie tym szczęściem nie są.

    Jeśli ktoś uważa się za szczęściarza, bo może kupić sobie pozłacany pokrowiec ze skóry krokodyla to jego sprawa ale dla mnie jest to słabe, zwłaszcza, że ten pokrowiec poza ceną wrażenia nie robi.

    Zwróć uwagę ile bogatych osób straciło życie, bo w sumie w pogoni za kasą i/lub sławą zupełnie zaniedbali swoje poczucie szczęścia.
    Zresztą to samo robią przeciętni Kowalscy, skupiają się na rzeczach mało istotnych i ważne jest dla nich to że np. kupili sobie nowy smartfon, TV, samochód, a potem okazuje się, że w domu członkowie rodziny nie potrafią ze sobą rozmawiać, bo nie ma właściwej komunikacji.
    Choć rodzina fizycznie mieszka razem to mentalnie wydają się być jak obcy ludzie.
    W dużej mierze dlatego, bo dali sobie zrobić pranie mózgu, że najważniejsza w życiu jest kasa i konsumpcjonizm, a reszta jest mało istotna i uzależniają poczucie szczęścia od tego co pomyślą o nich inni.

  • 0

    23.  2017-03-12 17:50:53

    To pierwsze to wcale nie jest powiedziane, że to skóra - podobno część torebek LV robi z dermy. Takie czasy, że liczy się marka, a nie rzeczywista jakość.

Dodaj swoją opinię