Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli zrobić iPhone'a w trąbę

Pajacyki, czyli zrobić iPhone'a w trąbę

LuiN 16 Kwietnia 2009 18:13

0 0
apple iphone 3gApple iPhone 3G to urządzenie, które jest wyjątkowo "utalentowane" muzycznie. Jednym gra na nerwach, dla innych pogrywa sobie cenowo, jeszcze innym gra na liściach. Właśnie ostatni z wariantów stał się motywem przewodnim nowej aplikacji - symulatora gry na liściu.

W polskiej edycji programu "Mam Talent" wystąpił Jacenty Ignatowicz, który próbował oczarować jury grą na liściach. Teraz każdy może zostać słynnym Jacentym - wystarczy iPhone, trochę powietrza w płucach i aplikacja Leaf Trombone: World Stage od Smule:





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2009-04-16 18:40:34

    Mam nadzieję, że na telepolis nie zaczną się pojawiać opisy wszystkich głupich aplikacji do iPhone'a :-/

  • 0

    2. ~Artur  2009-04-16 18:43:18  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    1: raczej nie wszystkich tylko tych ciekawszych, chyba nic Ci się nie stało po przeczytaniu tej ciekawostki? aplikacja raczej oryginalna

  • 0

    3. ~  2009-04-16 19:09:23  host: f142-121.opera-mini.net

    Coraz częściej dochodzę do wniosku, że iPhone to tylko bardzo droga zabawka, pełna wad i tylko zabawka!

  • 0

    4. ~  2009-04-16 19:16:30  host: 188.33.33.108

    debilizm w czystej postaci ;/

  • 0

    5.  2009-04-16 19:22:58

    @2 straciłem pół minuty na przeczytanie. Ta aplikacja nie wyróżnia się niczym szczególnym, bo jest setki pomysłowych programów na iPhone'a.

  • 0

    6. ~  2009-04-16 19:36:50  host: 77-253-179-96.adsl.inetia.pl

    Naciągany ten pajacyk. Tuba to kolejny instrument po okarynie, która nowością wcale nie jest. W dodatku iPhone ma spore niewykorzystane możliwości.

  • 0

    7. ~  2009-04-16 19:38:08  host: nat-tor3.aster.pl

    Fajna sprawa. Z powodu takich różnych programów Iphone wyróżnia się z tłumu.;]

  • 0

    8. ~Cynk  2009-04-16 19:41:26  host: 77-253-198-242.adsl.inetia.pl

    Czy Era ma jakąś awarię żaden kod nie wchodzi i nie można nigdzie się dodzwonić z Tak Taka? Chodzi mi o Trójmiasto.

  • 0

    9. ~gosc  2009-04-16 20:21:18  host: cjq176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie tam sie podoba :)

  • 0

    10. ~eh  2009-04-16 20:22:09  host: bhj95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po co ten idiota dmucha?

  • 0

    11.  2009-04-16 20:27:14

    @10 bo trzeba inaczej nie będzie grało , tak samo trzeba dmuchać na okarynie w iphonie

  • 0

    12. ~lol  2009-04-16 21:10:09  host: xdsl.091.c67.petrotel.pl

    @11 debila robisz z siebie... zoabcz sobie drugi filmik czy widzisz zeby ktos tam dmuchal gdzie niby masz w iphonie otworek do dmuchania :D zastanow sie...

  • 0

    13.  2009-04-16 22:00:20

    @12 debil to ty jesteś , dmuchasz do mikrofonu i jak dmuchasz to się dźwiek wydobywa

  • 0

    14. ~p  2009-04-16 22:02:47  host: 62.152.155.200.dsl.dynamic.eranet.pl

    12 - ty otworkiem to chyba mikrofon... nie!?

  • 0

    15. ~denis  2009-04-16 22:30:23  host: 80-48-201-19.mtk-tv.pl

    #7 masz w pełni racje...mojemu koledze ptak nasrał na głowe...kilka dni temu...on tego nie zmywa, po to żeby wyróżniać się z tłumu...efekt murowany.

  • 0

    16. ~czemu nie  2009-04-17 09:12:30  host: aaz18.internetdsl.tpnet.pl

    Podawanie takich informacji jest potrzebne, abyśmy wiedzieli na czym skupia się IPhone gdy wypuszcza badziew na rynek. Z 2 strony teraz masz jakiś tam liść, a skąd wiesz że kolejnym krokiem nie będzie gitara? Pomyśl -ognisko na łące 10 osób, a 5 z nich gra na IPhonach. hehe żart :)

  • 0

    17. ~nc  2009-04-17 15:49:10  host: afk83.internetdsl.tpnet.pl

    ależ mnie to rozśmieszyło :P

Dodaj swoją opinię