Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli zielona profanacja

Pajacyki, czyli zielona profanacja

LuiN 4 Września 2012 10:35

0 0

Na facebookowym profilu sieci Plus wrze dyskusja na temat profanacji, której sieć dopuszcza się w przypadku iPhone'ów. No bo jak można iPhone'a rozpakować przed sprzedażą i umieścić na nim tapetę z logo Plusa?

To profanacja i kompletny brak zrozumienia potrzeb klienta - narzeka klient sieci. Staramy się o to, by telefony które sprzedajemy były najlepiej przystosowane dla naszych abonentów: stąd - poniekąd - brandowanie - odpowiada Plus.

Dużo trudniej jest Plusowi odpowiedzieć na pytanie: A w jaki sposób brandowanie przyczynia się do korzyści abonentów??? Pewne jest natomiast jedno - klienci wolą sami odprawiać rytuał rozpakowywania nowego jabłuszka.




Wątek na Facebooku dotyczący zielonej profanacji znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    34. ~  2012-09-04 13:31:52  host: gaja.tpnet.pl

    31. Nawet Gruszka mówił, że simlocki w iphonie to dla dobra klientów.

  • 0

    35.  2012-09-04 14:23:57

    hehe fajne, prawdziwe pajacyki :) Mam iPhone właśnie z Plusa (chyba bez simlocka). Gdy kupowałem - ci bluźniercy jeszcze nie wstawiali własnych tapet.

  • 0

    37. ~  2012-09-04 15:19:11  host: absf78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlatego nigdy nie kupuję brandowanych telefonów, obojętne czy to iPhone czy Nokia czy Samsung.

  • 0

    38. ~xxx  2012-09-04 16:02:26  host: 77-254-67-76.adsl.inetia.pl

    W czym problem, że Apple na zamówienie Plusa wrzuca jego tapety? Gorzej, jakby była narzucona na stałe, bądź byłby jakiś launcher.

  • 0

    39.  2012-09-04 16:43:49

    @32 a w orange nie maja blokady? w Polsce oficjalnie tylko w TM nie ma blokad na iphone'ach (w chwili, gdy wprowadzili akcje nieblokowania telefonow wystarczylo tylko iphone'a zsychnronizowac z itunes i simlocka nie bylo) i jest to poklosie nieinstalowania blokad w zadnym z telefonow w przeciwienstwie do Play, ktore niby nie blokuje telefonow, ale w tym akurat wypadku dla dobra klientow to robi... :D

  • 0

    40.  2012-09-04 16:44:39

    @38 apple na zamowienie plusa tego nie zrobi, bo apple na zamowienie zadnej sieci nie ingeruje w swoje oprogramowanie uwazajac je za swiete...

  • 0

    41. ~kast  2012-09-04 17:47:02  host: 37.247.241.1

    Alee biadolenie! Co za problem? Gwarancja na Iphone’y w Plusie to dwa lata czyli lepiej niż u innych…

  • 0

    42.  2012-09-04 20:15:53

    Pewnie właściciele iPhonów kupując w sklepie spodnie muszą dostać oryginalnie zapakowane w folie (z certyfikatem), bo te z półki może ktoś splugawił tym że je obejrzał lub co gorsza przymierzył ;-) to faktycznie wygląda mówiąc delikatnie, dziwnie...

  • 1

    43. ~xy  2012-09-04 21:55:24  host: ip-78-30-123-183.free.aero2.net.pl

    Profanacja? Buahahahahaha! iZłom został rozdziewiczony ;-)

  • 0

    44. ~  2012-09-05 07:43:02  host: z42-11.opera-mini.net

    @42, a przymierzając dodatkowo puścił kilka bąków. :D

  • 0

    45. ~zniesmaczony brakiem stylu  2012-09-05 16:17:37  host: 77-255-52-141.adsl.inetia.pl

    Też nie lubię, gdy ktoś przy moim majstruje - wystarczy że producent to uzbroił, więc niech te WSZYstkie orange i pleje. Akurat PLUS ma najfajniejszą kolorystykę z tych wszystkich korporacji.

  • 0

    46.  2012-09-05 16:20:11

    45. - jest wyjście - kupno w salonie firmowym producenta ;-) Wtedy masz pewność, że ostatnie grzebanie było na etapkie kontroli technicznej i pakowania - w rękawiczkach ;-)

  • 0

    47. ~Espan  2012-09-05 18:41:58  host: 93.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    No tak, już niedużo brakuje porąbanym fanatykom Apple do takich okrzyków: "iPhone iPhone uber alles! Sieg Heil! Sieg Heil! Sieg Heil!" Były już ideologie totalitarne, zaś teraz, wraz z Apple mamy "totalitaryzm technologiczny".

  • 0

    48.  2012-09-05 18:57:44

    @47 Jesli sie nie myle to m.in. Samsung i Nokia produkuja wiecej urzadzen od Apple i mimo spraw sadowych ich urzadzenia sa wszedzie na swiecie dostepne wiec nie rozumiem o jakim totalitaryzmie mowisz?

  • 0

    49. ~Marucins  2012-09-05 19:47:16  host: 078088054219.bialystok.vectranet.pl

    Temat już zniknął z FB. Fanboje nie wytrzymali i ruszyli z widłami.

  • 0

    50. ~Espan  2012-09-05 20:22:59  host: 93.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    Jakoś się specjalnie nie dziwię, że nie rozumiesz... to typowe dla wyznawców patologicznej ideologii jaką jest applizm. Jednak pamiętaj, że w przyszłości nic ci nie pomogą tłumaczenia, że ty tylko wykonywałeś rozkazy... :-)

  • 0

    51. ~Espan  2012-09-05 20:24:18  host: 93.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    Mój poprzedni wpis był oczywiście do typa o podpisie "applefan_"

  • 0

    52.  2012-09-05 20:34:59

    51. ~Espan: ty chyba od niedawna na telepolis ? bo jeszcze reagujesz na wpisy "applefana" ? Mnie się już odechciało i czytać i komentować czegokolwiek co napisze, on jest niereformowalny, i dyskusja z nim do niczego nie prowadzi, nie ma sensu... szkoda czasu po prostu.. on ma swój własny świat który nazywa się "Apple".

  • 0

    53. ~klc  2012-09-07 09:34:38  host: apq154.internetdsl.tpnet.pl

    To w iPhonie można tapetę zmieniać??? :D

  • 0

    54. ~kedzior  2012-09-13 15:33:44  host: subscr-46-148-168-187.dhcp-docsis.net.tomkow.pl

    Mam wrażenie, że cała ta batalia o rozpakowanie w plusie jest wywołana przez haterów Apple - przecież wiadomo, że ich nie stać, to będą próbowali kupować taniej! Prawdziwy MacHead kupuje po normalnej cenie, aby Firma miała z tego zysk - a nie jakieś ściepy z wyprzedaży w plusie. Ja to nawet nie wiem, czy te iPhone'y z plusa są oryginalne. Ja moje Sprzęty z Jabłuszkiem kupuję z oficjalnej dystrybucji, z http://store.apple.com/pl.

Dodaj swoją opinię