Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli z jakim telefonem iść na randkę

Pajacyki, czyli z jakim telefonem iść na randkę

LuiN 1 Lutego 2012 17:46

0 0

Ostatnie badania serwisu randkowego Match.com są bardzo zaskakujące. Wynika z nich, że użytkownicy telefonów z Androidem mają największe szanse na seks na pierwszej randce.

62% użytkowników serwisu legitymujących się jako posiadacze smartfonów z Androidem uprawiało seks na pierwszej randce. Dla porównania, udaje się to 57% użytkowników iPhone'ów i 48% użytkowników smartfonów BlackBerry. Użytkownicy Androida są przy tym najmniej wierni - 55% z nich liczy tylko na jedną noc.

Użytkownicy smartfonów BlackBerry są najbardziej romantyczni - aż 67% z nich zakochało się od pierwszego wejrzenia. Z drugiej strony, to również oni piją najwięcej alkoholu - aż 72% z nich upija się na pierwszej randce.




Posiadacze iPhone'ów mogą poszczycić się największą skutecznością w oddzwanianiu nowo poznanych osób. Na telefon czekają zwykle 1 dzień od pierwszego spotkania. Użytkownicy Androida i BlackBerry czekać muszą średnio 2-3 dni. To również użytkownicy iPhone'ów mają największe szanse na romans w pracy - co czwarty użytkownik przyznał się do takowego w ciągu ostatnich 5 lat.

Źródło tekstu: Match.com     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    33. ~Żak  2012-02-01 22:06:25  host: 79.170.50.70

    @27.: andruszka82, czy ty na serio myślisz, że jakaś dziewczyna da ci się obmacywać tylko dlatego, że masz taki, a nie inny telefon?? Oczywiście wyłączając sytuacje, że jej wcześniej zapłacisz za pewien rodzaj usług... ;-)

  • 0

    35. ~Żak  2012-02-01 22:25:54  host: 79.170.50.70

    @30.: Wiesz jaka firma nadal zapewnia wsparcie w oprogramowaniu - regularnie wydając nowe wersje firmware - nawet dla modeli, których premiera odbyła się ponad 3 lata temu (np. 5800XM, E66, E71) ?! Tak więc "odstosunkuj" się od Nokii ;-) i zajmij się lepiej problemem kulejącej aktualizacji większości telefonów z Android OS, gdzie w wielu przypadkach ich użytkownicy nie dostają ani jednej aktualizacji, lub jeśli ktoś się nad nimi zlituje to łaskawie dostaną jedną aktualizację na cały żywot urządzenia!

  • 0

    36. ~Żak  2012-02-01 22:40:47  host: 79.170.50.70

    @24. Tomek, a jednak da się projektować topowe smartfony znacząco różniące się wyglądem od iPhone, a nawet od niego ładniejsze i świeższe stylistycznie - jak na przykład Nokia N9, czy Motorola RAZR. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby Samsung zatrudnił lepszych desingerów.

  • 0

    37.  2012-02-01 22:40:53

    Uważam Amerykanów za niezbyt inteligentny naród i co jakiś czas jestem utwierdzana w swoim przekonaniu. Iść do łóżka z chłopakiem tylko dlatego, że ma taki a nie inny telefon???! To zakrawa na paranoję! :/

  • 0

    39. ~  2012-02-01 22:51:31  host: z41-06.opera-mini.net

    38. To zależy co pokazałeś poza swoim telefonem :-D

  • 0

    40. ~  2012-02-01 22:56:37  host: z41-06.opera-mini.net

    37. Zakrawa zapewne, ale.. przecież jest to samo, co lecenie na kasę-im więcej ma, tym więcej mi da.. Każda dziewczyna chce się wydać za bogatego księcia z bajki.. Drogi telefon, drogi wóz... Pieniądz kusi i przyciąga..

  • 0

    41. ~jack  2012-02-01 22:59:44  host: acuj115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NO TAK! DZIĘKI! CHODZI O ABY OPRÓCZ NOKII 3310 POKAZAĆ DUUUŻĄ ŁADOWARKĘ DO ŁADOWANIA, TAK? ;)

  • 0

    42. ~Żak  2012-02-01 23:04:36  host: 79.170.50.70

    @40. Mylisz się! Jeśli już trafi się totalna materialistka to poleci na kasę, bo będzie z tego miała najwięcej korzyści dla siebie. Poleci też ewentualnie na wypasiony samochód, bo również na tym skorzysta i na przykład będzie wożona w luksusowych warunkach... ale co jej po telefonie takiego gościa?! No chyba, że jest on impotentem, a w tym telefonie ma mocną wibrację ;-D

  • 0

    43. ~  2012-02-01 23:06:29  host: z41-06.opera-mini.net

    41. Nooo.. Taaak.. Tylko pierw pokazuj coś innego, a nie od razu do prądu. Bo jak odwrotnie, to ładowarka będzie rdzewieć! ;-D

  • 0

    44. ~  2012-02-01 23:11:17  host: z41-06.opera-mini.net

    42. Ja się nie mylę.. ot, przeczytałeś to zbyt dokładnie :-p Fon jej do niczego i z wibracją, fon jej komunikuje bez dzwonienia, (ewent.może ściemniać) że trafiła na kogoś z kasą. I tyle jej do szczęścia potrzeba.

  • 0

    45. ~Żak  2012-02-01 23:50:20  host: 79.170.50.70

    @44.: No już nie przesadzaj z tym komunikowaniem bogactwa, czy statusu społecznego za pomocą telefonu! A tym bardziej jeśli jest to zwykły iPhone 4S, czy któryś z droższych smartfonów z Android OS, czy Windows Phone - każdy z nich można kupić bez wiązania się operatorem za jedną pensję podrzędnego pracownika jakiejś korporacji, czy nawet średniej firmy. A biorąc któryś z nich w abonamencie od operatora można go mieć za naprawdę niewielką (żeby nie powiedzieć śmieszną) sumę PLN-ów! Nawet jak się jest całkiem biednym to można wzorem chińczyków sprzedać nerkę, albo dziewictwo... ;-) No chyba, że tym telefonem, którym komunikuje się swoje bogactwo będzie przynajmniej złota Nokia ORO, a już szczególnie takie luksusowe i bajecznie drogie telefony jak Vertu Signature Python (w cenie luksusowej limuzyny), czy Vertu Signature Cobra (w cenie willi z basenem) - przy nich wszystkie iPhone-y i topowe smartfony z Androidem to "tanie zabaweczki dla plebsu". ;-)

  • 0

    46. ~Żak  2012-02-02 00:09:33  host: 79.170.50.70

    @44.: Jeśli nawet trafi się taka frajerka, która poleci na zwykłego iPhone to może zdarzyć się tak, że gościu wydał na ten telefon długo ciułane grosze i nie stać go było na schludne ubranie, nowe buty, dezodorant, a pannę zamiast do restauracji zaprasza do jakiegoś fast food-a na hamburgery po 3 zł - Jak myślisz co mu w takiej sytuacjo pomoże iPhone w wyrwaniu tej panny?!

  • 0

    47.  2012-02-02 00:11:28

    @Żak a po co pokazywac jaki kolwiek telefon? chyba ze masz taka potrzebe sie pochwalic.. pewnie ze jak odrazu dziewczyne zlapiesz tu i owdzie to dostaniesz w pysk (ok 60% przypadkow) ale czasami wystarczy chwile odczekac i zajac ja intelektualna rozmowa by sama z niecierpliwoscia tego chciala.. i o ile samochod czy mieszkanie moze w tym pomoc o tyle napewno nie to jaki mamy telefon (poza przypadkami gdy facet jej obieca go za bycie mila..) ale to juz raczej nie jest randka

  • 0

    48. ~Żak  2012-02-02 00:25:17  host: 79.170.50.70

    @47.: Jeśli panna trafi na faceta inteligentnego, pewnego siebie, elokwentnego, z poczuciem humoru, czy też umiejącego czytać ze zrozumieniem (np. taki tekst: "...tylko dlatego, że masz taki, a nie inny telefon") to nie potrzeba żadnego telefonu żeby ją poderwać, a nawet później uwieść - przecież od początku takie tezy właśnie tu promuję :-) Jeśli natomiast jesteś dla kobiety kimś obcym i nie zdążyłeś zrobić na niej wystarczająco pozytywnego wrażenia to na 99,99% delikatnie mówiąc nie będzie zadowolona jeśli zaczniesz ją obmacywać w okolicach intymnych! No może na pewno nie dostaniesz w pysk - możesz na przykład dostać kopa w krocze ;-p

  • 0

    49. ~chipo  2012-02-02 00:44:31  host: 178235102162.jeleniagora.vectranet.pl

    drodzy nastolatkowie, synowie Onana. Tu nie chodzi o to, że panna widząc tel z androidem wskakuje natychmiast do łożka. Chodzi tu raczej o dużą otwartosc i łatwosc w nawiązywaniu kontaktow, przez użytkownikow androida. Co do ich wiernosci też nie można miec specjalnych oczekiwan, bo dokładnie tak samo traktują oni instalowane aplikacje z marketu. Dzien zabawy i do kosza :d

  • 0

    50. ~Eric  2012-02-02 01:02:49  host: z41-01.opera-mini.net

    ~chipo, cóż za wnikliwa, złożona i obszerna analiza psychologii i zachowań użytkowników telefonów z androidem ha ha ha ha ha Nawiązując do twojego stylu z początku wypowiedzi wypda ci powiedzieć: idź dzieciaku do spania jak dorośli późną porą rozmawiają na tematy związane z seksem :)

  • 0

    51. ~jerry  2012-02-02 10:32:44  host: 32-hu1-4.acn.waw.pl

    to ja z moja służbowa wysłużoną Nokia E52 nie mam szans? Miłe Panie a co zrobicie jak po upojnym weekendzie (człek się zapomni na całego i ładowarki) będziecie chciały zadzwonić a tu smartfon klapa bez prądu. E52 jest w tej materii baardzo wytrzymała ;) Liczy się długodystansowość prawda?

  • 0

    52. ~ABP  2012-02-02 11:21:07  host: 213-238-110-151.adsl.inetia.pl

    Założę się, że seks na pierwszej randce również częściej zdarza się tym co jeżdżą autobusem lub metrem, niż tym, którzy są wożeni nowym bentleyem czy RR przez kierowcę. Czy z tego wynika, że powinni zamienić swoje limuzyny na transport zbiorowy? Wyniki bez sensu, opublikowane tylko po to, żeby zrobił się szum o autorach. Pewnie jest tak, że telefony z Androidem są dużo bardziej popularne wśród nastolatków lub studentów, a inne, na przykład BB, wśród starszych ludzi, stąd inne zachowania, także seksualne tych grup.

  • 0

    53. ~theLux  2012-02-02 16:14:25  host: gaja.tpnet.pl

    chyba raczej użytkownicy androida to najwieksi.. fantaści :-D

  • -1

    54. ~  2012-02-03 09:32:47  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    ile razy byście moje posty nie usunęli, to nie zmienia to faktu, że tą wiadomością zaniżacie poziom do brukowców typu "fakty i mity"

Dodaj swoją opinię