Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli wszystkie i różne

Pajacyki, czyli wszystkie i różne

WitekT 21 Maja 2007 19:02

0 0
Znów nam się trafiły "materiały edukacyjne" dla sprzedawców w Plusie. I znów naszą uwagę zwrócił jeden z punktów, mocno naginających rzeczywistość. Czym się różnią "wszyscy" od "różnych"? Według Plusa - niczym.

W materiale można przeczytać, że w "Jedynej takiej ofercie" w Erze jest 120 minut do wszystkich za 45 zł, a w "Taryfie Kubali 55" można mieć nawet 570 minut na różne połączenia (podkreślenie redakcji).

Pracownikom Plusa gratulujemy inwencji i umiejętności kreowania nowych rzeczywistości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2007-05-21 21:29:53

    Racja, jahu! A jeszcze jak ten stacjonarny to bezprzewodówka, to już prawie jak komórka :-). A w Plusie to najwyraźniej Mumio rządzi (dosłownie), tylko wymyślili Kubalę jako kamuflaż :-D

  • 0

    29. ~Stefan  2007-05-21 21:47:49  host: p04-11.opera-mini.net

    Tak z reklam,to wychodzi,ze rzadzi w Plusie Mumio na wczasach i tych dwoch fraglesow,co oszczednego do ruiny doprowadza. Niech sie sami naucza z jednej torebki expresowki w 10 szklankach herbate zaparzyc.

  • 0

    30.  2007-05-21 21:50:29

    Ale co to za nazwa w ogóle - kubala. Jejku.

  • 0

    31.  2007-05-21 22:01:35

    hehehe dobre dobre Kadrze Kierowniczej Plusa gratulujemy inteligencji i pomysłowosci oby tak dalej!!!!

  • 0

    32. ~jojo  2007-05-21 22:04:41  host: edp129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja myśle, że Plus powinien zatrudnić Kononowicza, ewentualnie cygana. To giganci "polskiej sceny". Wtedy byłby bezkonkurencyjny, a ludzie wzieliby wtedy każda ofertę.

  • 0

    33.  2007-05-21 23:23:50

    A propos... W pajacykach znalazł się materiał prasowy Ery o najkorzystniejszym prepaidzie wg UKE?

  • 0

    34.  2007-05-21 23:34:24

    wlo: pajacyki to mogą być dopiero, jak zostaną zmuszeni (być może) do sprostowania. :D

  • 0

    35.  2007-05-21 23:35:45

    napisali prawdę, więc co mają prostować?

  • 0

    36.  2007-05-21 23:36:11

    117 zł to nie dwa razy więcej w Simplusie!! ;-)

  • 0

    37.  2007-05-21 23:38:22

    dwa razy... ponad 2,5 raza!

  • 0

    38. ~dt  2007-05-22 00:37:22  host: wap.plusgsm.pl

    Co wy chcecie od Kubali? W K55 + pakiet na 5 nr daje razem 570min a mi 5nr zalatwi jakies 90% polaczen.

  • 0

    39. ~jojo  2007-05-22 00:41:06  host: edp129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" chyba pomyliłeś newsy. Tutaj śmiejemy się z Plusa... Erze wystarczą te ciągnące się jak flaki na oleju newsy z regulaminem. :-)

  • 0

    40. ~PLANET  2007-05-22 01:06:48  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    #3: troche slabo Ci zaproponowali. Ja wykombinowalem jakis czas temu dziewczynie umowe na 18 miesiecy (koniec koncow - mialem jeszcze opcje 12 miesiecy, ale sadze, ze 18m byl MIMO WSZYSTKO dobrym krokiem (po tym, co widze co sie dzieje na rynku teraz)), bez telefonu - Godziny 55 (standardowa oplata 55 zl..., 90 minut do wszystkich) za 27,5 zl miesiecznie - koszt minuty 31 gr... wiec na poziomie Playa mniej-wiecej, a z lepszymi uslugami dodatkowymi. Niestety nie chcieli dodac niczego jeszcze procz rabatu 50 %, moze za slabo sie klocilem ;)

  • 0

    41.  2007-05-22 02:52:14

    tutaj nie ma co się kłócić...trzeba argumentować..wszystko zależy jakie rachunki generujesz..no i po drugie nie załatwisz tego w POS

  • 0

    42. ~PLANET  2007-05-22 03:31:33  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Zabawne jest to, ze salon (LIM czy tam FIM (nie pomne skrotu) - w kazdym razie Hotel Marriot/Wawa) mial takie same uprawnienia, jak linia utrzymaniowa - tak wygladalo to podczas pierwszej wizyty. Podczas drugiej wizyty tamze (ponad miesiac pozniej) - zaproponowali juz umowe na 18cie miesiecy. Rachunki ? Miesieczny ok. 30,5 zl (czasami troche wiecej, ale prawie nigdy powyzej 100 zl), placony poleceniem zaplaty. Nie wiem, czym moglbym sobie zasluzyc na lepsze potraktowanie ;) (wysokie rachunki to ja mam, ale na biznesowym Orendzu :P) Mnie wydawalo sie zreszta, ze dostalem warunki 'ogolne' (mimo, ze i tak dobre IMHO). Jedyne, czego mi brakuje do pelni szczescia w tamtej taryfie, to darmowy numer wlasnie :) A zmigrowac nie moge, bo strace rabat :P

  • 0

    43.  2007-05-22 06:43:51

    ech,naginacze i naciągacze - a czy to nie jest przypadkiem klamstwo telekomuniakcyjne ?? :P

  • 0

    44. ~mirekb  2007-05-22 07:44:42  host: bmi45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zauwazam ciekawa tendencje slowa roznorodne lub różne w sotatnim czasie..zauwazcie jak bardzo orange zmianil język regulaminow na bardzij "plusowy" np.plus przd rokiem pisal czy to w abo czy mix ze promo trwa do dnia.teraz do odwolania(to sciagnal od orange)ale czepiam sie np kary 5000pln za kazde niedozwolone uzycie karty sim(czytaj jechanie na debecie w simplusie i samiswoi lub uzywanie w FCT lub przekierowanie przez voip).waga słow ma moc ale z interpretacja jak wiemy RÓŻNIE bywa..to wszystko wina Kubali..na 100

  • 0

    45. ~Paweł  2007-05-22 08:47:43  host: ip-89-174-125-238.multimo.gtsenergis.pl

    Ale co wiecej, Ci sprzedawcy ucza sie chyba na pamiec tych materialow. Nie chce sie "wymandrzac" :) ale kiedys sobie ogladalem jakis telefon w Orange i przyszla pani i opowiadala o cudownej ofercie swojej sieci. I mowila jakby ja nakrecili. W pewnym momencie jej przerwalem i zapytalem, czy wie ile wynosi rzeczywisty koszt minuty w Play do jej sieci prz abonamencie za 150zl. Odpowiedz: 'eeee, hmmmm, meee'. No to jej powiedzialem 25groszy. A ona dalej jak trajkotka, ze jak pan chce taniej do Orange to w Go jest promocja 20gr za minute i 5gr za SMS oraz opcja Przyjaciele po 5gr minuta, a do innych sieci tylko 80gr. No i jak uslyszalem to TYLKO, to juz sobie pomyslalem, ze laska ma przeprany mozg i osmiesza sie mowiac takie bzdury. Wiec delikatnie zwrocilem jej uwage, ze jesli chce komus sprzedac ich oferte to niech bedzie obiektywna, a nie zachwala w nieboglosy swoja siec. Przeciez mozna bylo powiedziec, ze jesli dzwoni Pan duzo po roznych sieciach to w naszej sieci nie jest to zbyt korzystne, ale jesli dzwoni Pan najczesciej do Orange to lepszej oferty niz Go pan nie znajdzie. I kropka.

  • 0

    46. ~mirekb  2007-05-22 09:12:57  host: bmi45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *45 wszystko co napisales jest prawda poza milczacym zalozeniem ze ty umiesz liczyc i nie jestes byle jeleniem ktory idzie do orange bo porwala go reklama czy tez masa znajomych w tej sieci bo mysli ze będzie taniej(75%ludzi niestety to wlasnie tacy-nie wspomne ze kupno najprostszych pakietow to dla nich czarna magia)wiec nie dziw sie pani TYLKO z orange.u calej 3 tak jest zreszta wszyscy to wiedza..no w play troche lepiej ale..

  • 0

    47. ~noname  2007-05-23 17:52:19  host: efc160.neoplus.adsl.tpnet.pl