Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli UKE nam chyba szykuje drugą Koreę

Pajacyki, czyli UKE nam chyba szykuje drugą Koreę

WitekT 22 Października 2007 21:16

0 0

UKE trzyma rękę na pulsie w światowym "biznesie" regulacyjnym. Swojego specjalistę od zarządzania częstotliwościami wysłał - w doborowym towarzystwie - na szkolenie do Seulu. Pal licho, że poszły na to - przynajmniej w części - publiczne pieniądze, nic do tego nie mam. Warto było je ponieść chociażby po to, aby można było przeczytać wspaniały raport z tego wyjazdu. ;-)

Zacznijmy od tego, że w spotkaniu wzięło udział 16 osób reprezentujących administracje łączności - 13 krajów azjatyckich (Bangladesz, Butan, Chiny, Fidżi, Indie, Iran, Laos, Mikronezja, Nepal, Pakistan, Papua Nowa Gwinea, Sri Lanka, Wyspy Marshala) oraz zaproszeni goście z Uzbekistanu, Trynidadu Tobago oraz z Polski. Doborowe towarzystwo. ;-)

Najciekawsze okazały się jednak wnioski na końcu sprawozdania. Oto one, cytujemy w całości. ;-)




Omawiane szkolenie umożliwiło mi na zapoznanie się z najnowszymi technologiami teleinformatycznymi stosowanymi w Korei. W wystąpieniach przedstawiciele krajów uczestniczących w spotkaniu podkreślili konieczność wykonanie badań kompatybilności między systemami. Właściwie przeprowadzona analiza kompatybilności umożliwi racjonalne zarządzanie widmem częstotliwości. Szkolenie zakończyło się rozdaniem certyfikatów podpisanych przez Prezydenta KORPA Pana Soo-Mann Choi, Ph.D..

Reszta materiału poprawiającego humor znajduje się na stronach UKE (plik PDF).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    70. ~DCS  2007-10-28 11:55:40  host: aaxz150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: świadczy to tylko o braku argumentów oraz tolerancji dla innych.Czekam na inne pajacyki redaktora !!!!! Pozdrawiam i dziękuję za miłą korespondencję. DCS wierny czytelnik

  • 0

    71.  2007-10-28 17:39:26

    DCS: ja zakończyłem dyskusję z tego samego powodu, co Ty - braku argumentów drugiej strony. I - w przeciwieństwie do Ciebie - wyrażam swoje sądy o KIMKOLWIEK podpisując się, a nie anonimowo. Tym się różnimy w poruszanej przez Ciebie kwestii "odpowiedzialności za słowa".

  • 0

    72. ~DCS  2007-10-28 19:47:06  host: aaym27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: Jako redaktor jesteś osobą publiczną.

  • 0

    73.  2007-10-28 20:39:48

    DCS: no i? Dalej nie rozumiem za co mam przeprosić i dalej mi tego nie wyjaśniasz. Więc mówię - albo kawa na ławę o co Ci chodzi, albo nie ma sensu dalej rozmawiać.

  • 0

    74. ~DCS  2007-10-29 06:52:09  host: aaym27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: jeżeli po tylu argumentach które ci przedstwiłem mam ci jeszcze coś wyjaśniać to wybacz.

  • 0

    75.  2007-10-29 08:53:28

    DCS: wybacz, miliard wątków się tu przewinęło. Poza tym nie jestem ani tak lotny, ani tak inteligentny jak Ty, więc do mnie trzeba prosto.

  • 0

    76.  2007-10-29 08:56:31

    DCS: teraz przczytałem tylko ponownie, że rzekomo zniszczyłem tego człowieka. Jak niby? Rzucasz samymi zagadkami i ogólnikami i masz pretensję do mnie, że nie obracam się myślami wokół tych samych rzeczy, co Ty... Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to po prostu nie pisz więcej i tyle.

  • 0

    77. ~DCS  2007-10-29 18:25:35  host: aayi78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: ale to ty robisz sobie z ludzi kpiny przekraczając pewne bariery.Pewnie masz takie prawo nie mysląc o skutkach dla innych.

  • 0

    78.  2007-10-29 18:33:23

    DCS: nie kpię z ludzi, tylko z dokumentu, sprawozdania. Jeżeli tego nie ordróżniasz, to już nie moja wina. A jeżeli już z kogoś kpię i możnaby się zastanawiać z kogo, to nie z osoby, a z UKE.

  • 0

    79. ~ukenamuniu  2007-10-29 20:27:27  host: nat-go2.aster.pl

    żartem: no, chłopaki... jeszcze 21 wpisów i będziecie mieli drugie miejsce. Końca "Pakietu SMS 1000" dla nowych w Play nie przeskoczycie, bo tam dyskutantów wielu..

  • 0

    80. ~C  2007-10-30 19:21:46  host: 212.160.172.70

    Nawet jeśli skutkiem opublikowania tego artykułu byłoby "poszczerbienie" tamtego autora to nie jest to z winy Witka - on dany temat znalazł i opisał(jak nie on to pewnie ktoś inny też by się znalazł) - natomiast to że dany temat zaistniał w pierwszej kolejności jest tylko i wyłącznie winą tamtej drugiej osoby i sam sobie jest winien że w takowej postaci tego "banana" wypuścił...

  • 0

    81. ~DCS  2007-11-01 09:38:17  host: aaxz228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    C:ciekawa opinia z TPSA Departament, Osrodek Informatyki Katowice TPNET

  • 0

    82. ~Chrome_TP=C  2007-11-01 10:14:10  host: aqb194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co dziwi cię że ktoś z TP potrafi obiektywnie podejść do sprawy ? co do podpisu to wpisuję zawsze pierwszą literkę i czekam aż zaskoczy auto uzupełnenie - w tym przypadku nie zaskoczyło :P A co do adresu IP to ameryki nie odkryłeś :P

  • 0

    83. ~DCS  2007-11-03 18:05:36  host: aayg14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chrome_TP: OBIEKTYWIZM w TP - to był chyba żart?

  • 0

    84.  2007-11-03 18:23:16

    DCS: jeżeli fakty są przeciwko Tobie, to tym gorzej dla faktów?

  • 0

    85. ~DCS  2007-11-03 21:53:33  host: aayg14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: o faktach to nawet nie wspominaj. Miałem nadzieję, że za przyładem jednego z polityków prawdziwy mężczyzna który zaczął wiemy jak skończy temat tak jak powinien.

  • 0

    86.  2007-11-03 22:25:26

    DCS: kolejny raz piszę - wyłóż kawa na ławę o co Ci chodzi, nie pisz "że już przecież mówiłeś", bo strasznie wszystko zakręciłeś. Powiedz DOKŁADNIE gdzie dałem ciała - jeżeli dałem, to dla mnie nie jest żadną ujmą przyznać się do błedu i go naprawić. Ale jeżeli znów zaczniesz sypać zagadkami albo pisać "że jeżeli po tym wszystkim jeszcze pytam..." to daruj sobie z łaski swojej i nie odpowiadaj wogóle...

  • 0

    87. ~DCS  2007-11-04 10:16:21  host: aayg14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: bez komentarza ! ze względu na fakt że do ciebie nie trafiają żadne argumenty które w trakcie dyskusji zostały przytoczone temat uważam za zakończony. Pozdrawiam. "daruj sobie z łaski swojej i nie odpowiadaj wogóle"

  • 0

    88.  2007-11-04 10:26:10

    DCS: oznacza to ni mniej, ni więcej tylko to, że nie masz ABSOLUTNIE żadnych argumentów. Gdybyś miał, podjąłbyś próbę wytłumaczenia mi mojego błędu jeszcze raz, pewnie z innej strony. Tym bardziej, że ja kilkukrotnie o to prosiłem. Skoro tego nie robisz, to znaczy, że jesteś tylko kibord łorjorem i nikim więcej. Nie czuję się winny W TEJ CHWILI niczemu - zwróciłem uwagę na dostępny PUBLICZNIE w sieci materiał. Śmiałem się z materiału, a nie osoby. Jeżeli kogoś rzeczywiście zwalniają, to skoro mówisz, że to fachowiec, to pretensje możesz mieć do zwalniającego, a nie do mnie. Więc dalej nie rozumiem o co masz do mnie pretensje i zapewne się nie dowiem - bo Ty najwyraźniej sam nie wiesz albo uzurpujesz sobie prawo do wyłącznego zrozumienia tematu i traktowania wszystkich z góry.

  • 0

    89.  2007-11-04 10:42:18

    DCS: a tak swoją drogą to rozśmieszyłeś mnie tym tekstem, że "nie trafiają do mnie żadne argmumenty". A ile Ty tych argumentów przytoczyłeś, co? Bo ja znalazłem raptem 2-3 podane przez Ciebie rzekome FAKTY, a nie argumenty - że tak się pisze sprawozdania i to normalka, że gościa zwalniają i że zrobiłem źle. Argumentów zero.

Dodaj swoją opinię