Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli twój kot kupowałby Apple

Pajacyki, czyli twój kot kupowałby Apple

LuiN 20 Kwietnia 2010 15:07

0 0

W opiniach jednych Apple robi klientom marketingowe pranie mózgu, inni uważają, że to mistrz innowacji. iPad trafił na rynek i znów zaczęła się walka na argumenty między dwoma obozami. A co w tym temacie mają do powiedzenia koty?

Zaczęło się od prawdziwego szoku. Koty oszalały na punkcie iPada jeszcze przed jego rynkową premierą. Duży ekran, który może być obsługiwany nawet przez 4 łapy jednocześnie wywołał powszechne pomruki zadowolenia. Pojawiły się nawet pogłoski, że iPad zastąpi kocimiętkę.






I oto nadszedł ten dzień. iPad trafił do sklepów, a jego obsługa okazała się kocięco prosta - tak jak obiecywał Steve Jobs (znany gdzieniegdzie jako Steve Mruczące Jabłko). Poniżej przedstawiamy najnowszą recenzję iPada przygotowaną przez kotkę Iggy.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~qba  2010-04-20 17:51:01  host: s94.ipt.com.pl

    fajnie by bylo :D ale napisalem "wpadl mi" a nie kupilem ;p tel mam w "spadku" i na uzytel wlasny od 19 maja (choc juz sie nim dosc sporo pobawilem) :D

  • 0

    17.  2010-04-20 17:51:03

    Luin: wiesz. wystarczy sie zarejestrowac i hosta nie widac

  • 0

    19. ~Patryk  2010-04-20 17:57:39  host: 14.179.wmc.com.pl

    A tak dla ciekawości,ten host należy do jakiej firmy? :)

  • 0

    20. ~e  2010-04-20 18:08:40  host: s94.ipt.com.pl

    Jestem zarejestrowana, ale jak się zaloguję to nie dodaje mi komentarzy. qba zazdroszczę, ja musiałam spocząć na Samsungu I5700, na nic innego mnie nie stać...:)

  • 0

    21.  2010-04-20 18:10:54

    #20 no jakies dziwne rzeczy piszesz, ze bez zalogowania mozesz pisac, a po zalogowaniu nie.

  • 0

    22. ~  2010-04-20 18:20:47  host: s94.ipt.com.pl

    Nie wiem, czego to wina, ale jak jestem w pracy i się zaloguję to moje komentarze się nie pojawiają. Z prywatnego komputera już wszystko ok. Pewnie to wina firmy. I to nie jest dziwna rzecz, tutaj w pracy dzieją się rzeczy w wiele dziwniejsze:)

  • 0

    24. ~  2010-04-20 18:51:36  host: s94.ipt.com.pl

    qba no chyba Cię..:P Nie, nie Krzyś na szczęście:)

  • 0

    25.  2010-04-20 19:06:11

    @19 google nie boli. wpisz ipt to zobaczysz czym sie firma trudni. widze wysyp ludzi z CC dzisiaj mamy, tu z ipt, w innym temacie z TP...

  • 0

    26. ~Patryk  2010-04-20 19:24:24  host: 14.179.wmc.com.pl

    @thonka,dzięki już sam się domyśliłem chwilę po napisaniu tego pytania ^^ ale dzięki za chęci :)

  • 0

    27. ~  2010-04-20 19:40:04  host: t21-05.opera-mini.net

    iPad to dla mnie taki gadzet jednorazówka. Dlaczego? Bateria -jak się złuzyje albo popsuje to co.

  • 0

    28. ~Patryk  2010-04-20 20:21:57  host: 14.179.wmc.com.pl

    @27 - no to wymieniają Ci? Poza tym,w iPhone też baterii nie można wymienić i co? Narzeka na to ktoś? :o

  • 0

    29. ~  2010-04-20 20:37:28  host: t22-09.opera-mini.net

    Baterii w iPad nie można wymienić. Słyszałem w audycji radiowej.

  • 1

    30. ~pisul  2010-04-20 20:41:18  host: kwiatkowskiego.res.pl

    "Baterii w iPad nie można wymienić."A moze mozna tylko jest tak jak z grzybami ze kazdy jest jadalny tylko niektore raz.

  • 1

    31.  2010-04-20 21:23:06

    To chyba dobrze że w CC znają oferty i telefony? Kupujesz iPada ze świadomością, że bateria jest na stałe. Jak się rozwali zawsze masz gwarancję, jeśli nie możesz zapłacić za wymianę... Nawet nie wiem i nie chcę wiedzieć, ile:P

  • -1

    32. ~jarekt  2010-04-20 21:58:56  host: 81-219-93-3.adsl.inetia.pl

    Coscie sie baterii uczepili. Wszyscy mieli pretensje do iP ze nie mozna wymienic baterii i po latach urzadzenia na rynku jakos nie widac lawiny narzekan zrozpaczonych uzytkownikow. Tak jak wiekszosc pracownikow telekomow, ktorzy bezmyslnie radza klientom formatowac baterie w telefonach nie zauwazyliscie rewolucji jaka bylo przejscie na baterie litowo jonowe. Nowoczesne baterie wytrzymuja dluzej niz jest to konieczne w przypadku tak pozycjnonowanego sprzetu jak iPhone czy iPad.

  • 0

    33. ~rappy  2010-04-20 23:04:35  host: 188.33.101.165

    @32 - bo fani apple'a nie narzekają, wiedzą, że muszą bronić swoją piersią honoru Steve'a Jobsa.

  • 0

    34.  2010-04-21 08:48:10

    ipt.com.pl ? we Wrocławiu? iPad, może nie jest czymś tanim i oryginalnym, ale kurde piszemy o nim. Ciągle coś się mówi na jego temat i to jest sukces.

  • 0

    35.  2010-04-21 09:41:19

    Tak, IPT we Wrocławiu. A nikt nigdy chyba nie ujmował niczego marketingowi Apple'a, jest świetny. Można czepiać się produktów i ich przydatności, ale nie reklamy.

  • 0

    36.  2010-04-21 12:12:15

    Kampania Plus GSM?

  • 0

    37. ~  2010-04-21 12:22:12  host: t24-16.opera-mini.net

    http://pclab.pl/news41632.html

Dodaj swoją opinię