Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli TP od kuchni

Pajacyki, czyli TP od kuchni

WitekT 12 Września 2007 19:17

0 0

Oto kuchnia. A właściwie zakładowa kuchenka z miejscem do robienia herbaty i kawy. Ot, wygląda tak samo jak w wielu korporacjach. Jednak ta, należąca do TP, a dokładniej do jej działu biznesu w budynku na ulicy Moniuszki w Warszawie, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Oto szafki. Ktoś, kto wchodzi pierwszy raz do tego pomieszczenia, może zdziwić się srebrno-szarym prostokątem nad szafkami.

kuchnia tp1m




Gdzie ja to widziałem… Po naciśnięciu słychać spływającą wodę, a całe "urządzenie", jak się okazuje, schowane jest w szafce pod spodem.

kuchnia tp2mkuchnia tp3m

Pytanie brzmi - czy oni tam spuszczają nieudane pomysły, czy może wyciszają się przy szumie fal? ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 90
  • 0

    71. ~  2007-09-13 15:30:57  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ciekawe czy prezesi i inna wyższa kadra menażerska może w to uwierzyć ... :D

  • 0

    72. ~hans  2007-09-13 16:17:11  host: host243.emitel.pl

    Myślę że Witek powinien sobie już odpuścić ten artykuł .szkoda że wchodzisz komuś nawet do dupy=proszę zobacz co jest u ciebi na podwórku....

  • 0

    73.  2007-09-13 16:35:03

    hans: jak to wchodzę do dupy? To Pajacyki, czyli śmieszne rzeczy związane z telekomunikacją. Poza tym co ma do rzeczy fakt, co jest na moim podwórku?

  • 0

    74.  2007-09-13 17:18:18

    To powinni w Faktach pokazać :D, albo na końcu Telexpresu jak są ciekawostki :P

  • 0

    75. ~  2007-09-13 17:44:24  host: aaxw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Raczej sprzedawać bilety na oglądanie. Przy malejących przychodach z abonamentu mogliby sobie nieźle odbić.

  • 0

    76. ~Greg  2007-09-13 18:30:48  host: abau202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To może nie jest nawet pomysł kogoś w TP, by przerobić łazienkę na kuchnię. Słyszałem, że budynek na ulicy Moniuszki nuie należy do TP, natomiast TP jedynie z niego korzysta.

  • 0

    77. ~z  2007-09-13 21:44:19  host: eet158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowy kierunek architektoniczny "2 in 1" czekamy na "3 in 1". Nowa usługa w tp (poza głuchym telefonem): sraczofon

  • 0

    78. ~  2007-09-13 23:50:04  host: static-ip-62-75-138-155.inaddr.intergenia.de

    Koprofilia w TP.

  • 0

    79. ~  2007-09-14 07:36:44  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ale nie da się pogadać przez taką muszlę - straszne echo będzie. :D

  • 0

    80.  2007-09-16 12:44:56

    Oj ludziska, czytam sobie te wasze domysły co robi sedes w kuchni, niektóre śmieszne, niektóre nie. A NIE PRZYSZŁO WAM NA MYŚL, ŻE POPRZEDNIO W TYM MIEJSCU BYŁA ŁAZIENKA Z PRZYSZNICEM!!!! żE TO POMIESZCZENIE PRZEROBIONO NA BIURO DLA PRACOWNIKÓW, żE MOŻE NIE KAŻDY Z PRACOWNIKÓW, GDZIE DRZWI BYŁEJ ŁAZIENKI OTWIERAŁY SIĘ WPROST NA ICH BIURKA CHCIAŁ BYć ŚWIADKIEM "WŁAŚCIWEGO"UŻYTKOWANIA ŁAZIENKI?!!. Dletego pomieszczenie przerobiono na kuchenkę, zamówiono meble, obudowano sedes, zlikwidowano prysznic. Przykro mi, ale taka jest prawda. Wiem, że mało ciekawa, ale........ Mam tylko pytanie co Wy byście zrobili na miejscu tych pracowników?

  • 0

    81.  2007-09-16 13:26:17

    bi a tego kibla nie można było poprostu zdemontować?

  • 0

    82. ~  2007-09-16 21:05:59  host: aazf188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może koszt demontażu muszli wraz z systemem spuszczania wody przekraczał limity kosztów przydzielonych w planie na czwarty kwartał z przeniesieniem z trzeciego kwartału.

  • 0

    83. ~  2007-09-16 21:06:44  host: aazf188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może po prostu tak samo olewczo podszedł do tematu jak firma w tym budynku podchodzi do swoich klientów?

  • 0

    84.  2007-09-17 23:42:13

    Khem...trochę to niehigieniczne :/

  • 0

    85. ~  2007-09-18 01:22:20  host: aayw17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jakie praktyczne!!!

  • 0

    86. ~Klaus  2007-09-18 18:16:14  host: bxs6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do tych co tak bronią tej TPsy powiem, że ok. Skoro to takie zrozumiałe, to idąc tą drogą myślenia zaproponujmy drogowcom, żeby nie ściągali przy remoncie drogi starej nawierzchni, bo koszty rosną. To po prostu debilizm i głupota zostawiać muszlę.

  • 0

    87. ~Gerd  2007-09-18 19:59:29  host: proxy2.bsk.vectranet.pl

    To ludzka rzecz się z....

  • 0

    88. ~  2007-09-20 07:51:13  host: w3cache1.icm.edu.pl

    W sumie można było wstawić taką muszlę w gabinecie prezesa zamiast fotela. Zawsze to jakaś oszczędność. xD

  • 0

    89. ~  2007-10-07 10:02:16  host: h-che-24.resetnet.pl

    ha, to taka zmyła oszczednosci...1 sezon kuchnia, a nastepny łazienka(wc)...pytanie brzmi gdzie jest drugie takie samo pomieszczenie i drugi sedes?

  • 0

    90. ~Don Kichot  2008-10-13 16:00:53  host: ptcnat.era.pl

    Bardzo praktyczna rzecz, gdy komuś po obiedzie zrobi się niedobrze.

Dodaj swoją opinię