Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli tonący kota się chwyta

Pajacyki, czyli tonący kota się chwyta

LuiN 23 Września 2014 20:10

8 1
Podobno koty rządzą w Internecie, bo posiadacze psów częściej wychodzą z domu. Nie wchodząc jednak w dywagacje co, jak i dlaczego, jeden z producentów telefonów zainwestował w kocią reklamę.



Nokia w swojej historii próbowała już chyba wszystkich możliwych sztuczek, w tym nawet zapewniała, że nagrania i zdjęcia w reklamie wcale nie są z profesjonalnego sprzętu, tylko z telefonu. Teraz przyszedł czas na ostatnią deskę ratunku - SMS-ujące koty.

Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne

Trudno powiedzieć czy taka forma komunikacji zaowocuje kolejną gromadką nabywców Nokii Lumia 930. Prawdopodobnie w tej wyjątkowej kreacji pazury maczał Microsoft, znany od lat ze swoich groteskowych (nie mylić z zabawnymi) reklam. A może po obejrzeniu filmu macie jednak chęć na Lumię 930... mrr?

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Nokia Lumia 930

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: Nokia

Dodaj do:

Tagi: lumia 930 | microsoft | nokia | pajacyki | reklama

w sumie: 15
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~:)  2014-09-23 20:43:23  host: staticline16534.toya.net.pl

    Mój kot woli androida ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~  2014-09-23 20:44:12  host: adbz156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to pomysł całkiem fajny, ale i tak zaraz znajdą się osoby, które uznają, że dla reklamy męczą zwierzęta :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3.  2014-09-23 20:45:01

    baaardzo mi się podoba ta reklama:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4.  2014-09-23 21:06:12

    matura w tym roku, a ja SMS-ujące koty oglądam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-09-23 21:56:26

    To i tak lepsze: http://tlp.is/3yq

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~q  2014-09-23 22:17:41  host: abhv232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...czy autor tekstu wie, ze reklamy nie stworzył MS ani Nokia, tylko powstał w ramach konkursu #SMWCreative?
    http://tlp.is/3yr

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7.  2014-09-23 22:40:47

    @6, przeciez autorem jest LuiN...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    8.  2014-09-23 23:17:45

    @4 Potem nie płacz jak nie znajdziesz pracy ;)
    Ale filmik jest z konta Nokii, a raczej Microsoftu. Reklamy dużo nie pomogą jak się wystartowało jako ostatni, a zaoferowało wtedy najgorszy produkt, który nadal ma zbyt ascetyczne podejście i restrykcje przy...braku oddanych fanatycznie klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-09-24 05:10:55

    SILENCE! http://tlp.is/3yt ; )

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-24 07:03:26

    Do wstawki o podobnych reklamach Microsoftu liczyłem, że tu jest jednak sens. Po obehrzeniu, utwierdziłem się w tym, co za mózgi to wymyśliły... Można by zrobić reklamę z kotem i telefonem dość prosto. Kot męczy pana, żeby się z nim bawił, pan odpala aplikację na telefonie (obrazy/światła/dźwięki), która zwraca uwagę kota i wyświetlany materiał zmiania się jak on w telefon łapką uderza, skupiając uwagę. Co tu właściwie reklamujemy? Ekran, czy raczej szkło, bo w powszechnym odbiorze (niekoniecznie prawdziwym) kot-pazury, no to rysowanie ekranu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-09-24 07:35:34

    Sig: a może aplikacje dla grania dla kotów? ;) http://tlp.is/3yu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-09-24 09:04:46

    1@ a mój kocur woli 4.4.2 KittyKat

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-09-24 11:12:16

    A mój kot woli mleko... Wygrałem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-09-24 12:25:32

    @13 nie wygrałeś, bo koty nie powinny pić mleka - nie tolerują laktozy