Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli T-Mobile bierze wszystko

Pajacyki, czyli T-Mobile bierze wszystko

WitekT 9 Kwietnia 2014 21:29

31 8

Play podebrał celebrytów Plusowi (Mumio), potem T-Mobile Play (Prokopa i Mozila)... To było jednak tylko preludium przed ciosem ostatecznym w czwartego operatora. ;-)



Po co brać celebrytów po jednym, dwóch, jak można polecieć hurtem i wziąć wszystko? Zresztą - sami zobaczcie reklamę, którą można znaleźć w niektórych gazetach. Szach-mat. ;-)
play do tmobm1


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | t-mobile

w sumie: 74
  • 1

    61.  2014-04-10 11:31:49

    WitekT skoro piszesz o tym, że Play podebrało Mumio, T-Mobile Mözila i Prokopa to może dodałbyś też, info o Kubie Wojewódzkim...

  • -1

    62. ~  2014-04-10 11:34:59  host: chaos.tpnet.pl

    39. A ja już na szczęście nie jestem w tej sieci, a esemesy słali co i raz: "oglądaj Big Brothera" ,"idź na referendum" (LOL), "wygraj sto mercedesów". I nie były to esemesy premium, tylko od Ery. Pewnie pracujesz w T-Mobile i Ci płacą za PR na forach. Zamiast pisać bzdury, powiedz, żeby nie wysyłali śmieci, bo nie za to abonenci PŁACĄ.

  • 0

    63. ~Tomek  2014-04-10 11:36:30  host: 89-67-185-158.dynamic.chello.pl

    Nie ma to jak zaufany partner w biznesie :) Zawsze twierdziłem, że w umowach powinno być win-win, tyle, że tym razem jest win x 2 dla TM (umowa na roaming plus reklama). Ciekawi mnie, czy planowali to cynicznie już podczas negocjacji, czy to taki mały post spontan. Tak, czy inaczej. Jak nie będzie rzeźbił teraz Gruszka ... nie wyrzeźbi.

  • 1

    64. ~qwertyuiop  2014-04-10 11:41:18  host: public-gprs517502.centertel.pl

    Może nich teraz podkupią serce i rozum :)

  • 0

    65.  2014-04-10 11:50:47

    Czy naprawdę Telepolis nie ma już ciekawszych nowinek ze świata telekomunikacji, tylko codziennie jakiś artykuł o tym, w jakiej reklamie zagrał kolejny durny celebryta? A już o tych przygłupach z "Mumio" to nie wspomnę. Jest tylu bardziej utalentowanych osób ze świata show-biznesu, niż ta słabizna pokroju "Mumio", Prokop, Mozil, Wojewódzki, o których się zapomina. Ino patrzeć, jak osoby odpowiedzialne za marketing u operatorów sięgną po takie kwiatuszki, jak Grycanki.

  • -1

    66.  2014-04-10 11:56:36

    Równie śmieszne co głupie. Coś jak wypowiedzi o wybuchu z racji dzisiejszej rocznicy.

  • 2

    67.  2014-04-10 13:15:45

    No racja, ci którzy wiedzą co się dzieje w telekomach, zrozumieją przekaz, inni może nie koniecznie. Ale sam pomysł bardzo fajny, taki trafiający w czuły punkt :)

  • -2

    68.  2014-04-10 13:36:08

    Samuraj: to już są szczegóły, naprawdę - tu chodzi o coś zupełnie innego, o wydarzenia z ostatnich tygodni.

  • 2

    69.  2014-04-10 15:13:30

    Sama treść komunikatu zawartego w reklamie zwięzła i celna. A przecież oto chodzi!
    Moim zdaniem, mogliby tylko dodać jeszcze trochę więcej różu, tak na całą stronę, walnąć wielkiego różowego kleksa! ;-)

  • -3

    70.  2014-04-10 15:15:58

    @Tomek (63), coś mi mówi, że najprawdopodobniej, to było ugadane wcześniej z fioletowymi.

  • 0

    71. ~bolek  2014-04-10 20:35:53  host: public-gprs438039.centertel.pl

    @65 Co do celebrytów to fakt za duzo tu ostatnio tego, jakby nie było innych plotkarkich portali w tym "temacie" poczynając od wp.pl czy onetu, a np. o nowych taryfach internetowych w Plusie dla indywidalnych i firm ani słowa.

  • 0

    72. ~mirekb  2014-04-10 21:33:29  host: apn-31-1-232-102.dynamic.gprs.plus.pl

    bardzo dobra reklama.ciekawe kiedy play bedzie na swojej sieci juz tylko 3/4g a roaming calkowicie na 2g-czyzby po odpaleniu lte800?

  • 0

    73. ~tmobile  2014-04-10 21:45:22  host: ayy152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w tmobile jest kilka zgód na reklamy :
    EIH Usług Operatora Sprzeciw Zmień Zmień
    EIH Usług Partnerów Sprzeciw Zmień Zmień
    EIH na podstawie analizy danych transmisyjnych (geolokalizacja) Sprzeciw Zmień Zmień
    EIH Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych (geolokalizacja) Sprzeciw Zmień Zmień
    EIH przez automaty Sprzeciw Zmień Zmień
    EIH Partnerów przez automaty Sprzeciw

  • -2

    74. ~Gość  2014-04-10 22:12:40  host: n07-01-06.opera-mini.net

    Widać, że reklama nie leży "Playboy'om"... A prawda jest taka, że nic ona nie daje - wtajemniczeni dawno wiedzieli, a "przekonani (do "jedynie słusznej - fioletowej - sieci") czy zwkli użytkownicy oraz ci z "IQ130" i tak nie zrozumieją...

  • 0

    75. ~mobi  2014-04-10 23:42:52  host: 078088139060.jeleniagora.vectranet.pl

    Swietna zagrywka...BRAWO T-MOBILE. Wreszcie marketing mysli....

  • 0

    76. ~Ukasz  2014-04-11 15:26:16  host: 178.181.222.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ale im pojechali teraz. No bo w sumie to prawda, mają roaming w T-Mobile, zamiast sadzić nowe maszty.

  • 0

    78. ~Benek  2014-04-12 09:52:42  host: ip-78-30-106-81.free.aero2.net.pl

    T Mobile tak trzymać i do przodu.W Virgin który jest 'plejowski, niestety nie mozna zmienic na T-mobile tylko na Orange. Czekam na chwile gdy i tam t-mobile bedzie priorytetem. Slodka to będzie chwila :-)

  • 0

    80. ~Może być Play i T-mobile  2014-04-13 22:41:57  host: 213.25.91.113