Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli słitaśny róż od Nokii [wideo]

Pajacyki, czyli słitaśny róż od Nokii [wideo]

Q! 1 Sierpnia 2012 21:19

0 0

Jeśli parametry oraz rozdawanie telefonu za półdarmo nie działają, to trzeba sięgnąć po broń ostateczną wśród pasjonatek mody, czyli lakier do paznokci w kolorze różowym. W tym właśnie kierunku postanowiła pójść Nokia przy nowej promocji swojego flagowego modelu, Lumia 900. Tonący lakieru się chwyta?

W trwającej właśnie akcji promocyjnej udział biorą: Nokia Lumia 900, stylistka i manicurzystka gwiazd z Hollywood oraz limitowane wydanie lakieru do paznokci w kolorze różowym. Dużo lakieru. W ten sposób Nokia chce zachęcić płeć jeszcze piękniejszą do zakupu telefonu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Aby podkreślić wyjątkowość projektu, spotkania z zainteresowanymi odbywać się będą tylko w trzech miastach oraz tylko po jednym dniu. Z darmowego malowania paznokci oraz kącika porad stylistycznych skorzystały już mieszkanki Fresco w Teksasie. Wkrótce z takiej możliwości będzie można skorzystać w Lone Tree w Kolorado oraz w Los Angeles w Kalifornii.

Nie wiadomo jaki będzie efekt tak różowej kampanii. Wiadomo natomiast, że w jej trakcie poleje się dużo koloru różowego. Będzie słitaśnie!

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~a  2012-08-02 00:14:55  host: ip-37-209-143-185.free.aero2.net.pl

    może impreza w klubach LGBT i w ich kolorach?

  • 0

    19. ~  2012-08-02 00:27:36  host: z52-14.opera-mini.net

    nednokolofowe kafle i taki kolor obudowy? o to teraz sprzedaz nalewno wzrosnie

  • 0

    20. ~  2012-08-02 09:03:27  host: z50-10.opera-mini.net

    w artylule jest blad!!! Po slowie ''slitasny'' powinien byc znak

  • 1

    21.  2012-08-02 09:08:54

    Samsung ma różowe telefony, lg ma różowe, Sony ma różowe, nawet Apple ma różowe covery(które się podobno świetnie sprzedają), wszystkie firmy wypuszczają różowe wersje a wy robicie z Noki Pajacyki o_0 a o happeningach związanych z pokazami nowych wersji to nie wspomnę...

  • 0

    22. ~  2012-08-02 09:39:51  host: z50-10.opera-mini.net

    edit 20 powinien byc znak

  • 0

    23. ~  2012-08-02 09:50:35  host: aaoy104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wqrwiają mnie już gadki typu "tonący czegoś się chwyta" itp. Odwalcie się w końcu od tej Nokii. Jeszcze nie utonęła i pewnie jeszcze długo nie utonie

  • 0

    24. ~Jakub  2012-08-02 10:20:10  host: axl43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23 ja bardzo lubię Nokię powiedziałem to ze względu że ta reklama jest bez sensu i nie potrzebnie rozdmuchiwana że jest połączona z lakierem do paznokci bo co ma jedno związane z drugim... Mogli by da normalnie do rynku różową Lumię 900 bez rozgłosu i tym bardziej bez połączenia z lakierem

  • 0

    25.  2012-08-02 10:24:15

    Ostatnia Nokia którą zakupiłem to był model 6220C, od tego czasu jak widzę logo tej firmy to mi się robi niedobrze...

  • 0

    26.  2012-08-02 10:28:44

    @25 to w takim razie co ty tu robisz? i po co komentujesz? zbytnio nie obchodzą nas twoje problemy żołądkowe.

  • 0

    27. ~Jakub  2012-08-02 10:33:52  host: axl43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Manoo i co z tego firma jest dobra bardzo dobra tylko trochę zeszła nie na ten tor i w sumie od 2008 roku trochę im nie idzie przegrali bitwę na ekrany dotykowe, jak widzieli że słabo im to idzie to mogli dalej tworzy zwykłe smartphony z symbianem i klawiaturą alfanumeryczną i trochę dotykowców. Należę do młodego pokolenia XXI wieku ale do mnie dotykowce nie przemawiają w 100% za genialny pomysł. Przestali przez to robi klasyczne smartphony takie jak Np. E52 czy N73. A ten segment zadowoliłby dużą liczbę klientów. Jeśli Nokia sprzedawała by dotykowce i klasyczne przez cały czas ale klasyczne z segmentu high endowego to myślę że nie mieli by kłopotów finansowych

  • 0

    28. ~ggrree  2012-08-02 12:08:46  host: 95-178-56-14.wroclaw.hypnet.pl

    "rozdawanie telefonu za półdarmo" o co tu chodzi, przecież ten telefon kosztuje więcej niż galaxy II (9100), pierwszy lepszy telefon o podobnych parametrach, kupiłbym go gdy jego cena oscylowało około 1200 zł, a nie 1600

  • 0

    29. ~F.M.  2012-08-02 12:14:36  host: 84.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    do jabcoko-fana (nr15): Prostacka i złośliwa uwaga - tak jak prostackie jest twoje myślenie.

  • 0

    30. ~F.M.  2012-08-02 12:20:40  host: 84.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    Do ggrree: A trzymałeś w ręce Nokię Lumia 900?? Ja trzymałem (i obsługiwałem) oba. Nokia Lumia 900 to dzieło sztuki przy szajsungu galaxy II. Podobnie w kwestii jakości materiałów Nokię Luma 900 i szajsunga galaxy II dzieli przepaść. Biorąc do ręki Galaxy II ma się wrażenie, że bierze się do ręki telefon-zabawkę lub taką atrapę jak mają na wystawach, w salonach operatorów.

  • 0

    31.  2012-08-02 18:02:00

    @30 super, ale jak widac niepopularny system bez ekosystemu jest kluczowy w sprzedazy a nie wykonanie.

  • 0

    32. ~F.M.  2012-08-02 19:44:56  host: 84.Red-80-58-250.staticIP.rima-tde.net

    ad. 31.: "system bez ekosystemu"?? Ale żeś strzelił - jak łysy grzywą o kant kuli. To że ty czegoś nie widzisz i nie rozumiesz to wcale nie znaczy, że tego nie ma. Ty pewnie dalej myślisz, że jak zamkniesz oczy to cię nie widać, Skąd ty się dzieciaq urwałeś? Z papierówki?

  • 0

    33. ~  2012-08-04 05:14:33  host: z32-15.opera-mini.net

    Ta nienawiść do nokii ma chyba jakieś podłoże psychologiczne lub nawet psychiatryczne. Cokolwiek nokia by nie zrobiła jest godne pogardy i wyśmiania, jeśli to samo zrobiliby koreańce byłoby dziełem bogów. Może to odreagowanie jakichś lęków albo fobii?

  • 0

    34. ~Marek  2012-08-04 05:39:25  host: 188.147.38.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Uwielbialem nokie, mialem kilkanascie modeli od czasow "kameleona". Ale to co teraz ta firma wyprawia to przegiecie - prosty przyklad: dzwoni do mnie znajoma, ja odrzucam polaczenie zeby za minute oddzwonic np. zatrzymac samochod, i co :abonent niedostepny! i tak za kazdym razem, na roznych kartach sim. Sprawdzilismy dokladnie i za kazdym razem telefon wylogowywuje sie na jakies poltorej minuty. Nie pomaga reset, zmiana oprogramowania itp. Czy jaki kolwiek telefon innego producenta ma taka przypadlosc? Watpie - niech nokia zdycha, bo ja juz nigdy nie kupie takiego szajsu.

  • 0

    35. ~  2012-08-04 06:55:33  host: z32-15.opera-mini.net

    Marek-trochę przypominasz mi tego hindusa co mówił że nigdy więcej nie kupi rollsa, bo miał się nie psuć jemu po ledwie dwudziestu latach się popsuł. A co się popsuło? No koło się popsuło-dziura się w kole zrobiła!!!

  • 0

    36. ~Marek  2012-08-04 11:21:47  host: 213.158.216.158.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    No bardzo smieszne, zwlaszcza porownanie noki do rollsa. Ale cos mi sie wydaje ze coraz wiecej ludzi jest zawiedzionych ta firma,jej pomyslami, jakoscia wykonani i wogole porownaniem mozliwosci i ceny do innych producentow. Nie bez powodu nokia stacza sie po rowni pochylej.

  • 0

    37. ~notes  2012-08-11 23:14:40  host: 178-37-66-148.adsl.inetia.pl

    34.~Marek Ja w samsungu mam lepszą przypadłość po zapełnieniu skrzynki telefon się zawiesza i pomaga tylko hard reset. A przy odbieraniu połączeń muszę czekać 5s po aż załapie że odebrałem.

Dodaj swoją opinię