Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Samsung rozwiązał problem rysika w Galaxy Note 5

Pajacyki, czyli Samsung rozwiązał problem rysika w Galaxy Note 5

LuiN 18 Listopada 2015 16:36

8 0

samsung galaxy note 5 Samsung Galaxy Note 5 to smartfon, który można popsuć wkładając do niego rysik złą stroną. Koreańczycy wpadli na genialny pomysł rozwiązania problemu.



O Note'cie 5 słyszy się głównie w kontekście braku jego obecności w Europie i "nowatorskiego" rysika, który włożony do urządzenia złą stroną najpierw potrafi w nim utknąć, a potem uszkodzić elektronikę przy próbie jego wyjęcia.

Zobacz: Jak w prosty sposób zepsuć rysik w Galaxy Note 5?




Koreańczycy doskonale wiedzieli o problemie z rysikiem S Pen - w końcu odpowiednia informacja znalazła się w instrukcji. Kto jednak czyta instrukcje? Teraz jednak Samsung rozprawił się z problemem raz na zawsze... umieszczając na folii ochronnej takie ostrzeżenie:

samsung fix s pen problem

Użytkownicy nowy Note'ów odetchnęli z ulgą. Ich urządzenia są wreszcie bezpieczne.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: SamMobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy note 5

w sumie: 56
  • 0

    41. ~jarko  2015-11-18 22:42:48  host: drr69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gramatyczna zagadka. Ania obeszła jezioro dookoła. Jezioro zostało przez Anię....? :)

  • 0

    42. ~cxx  2015-11-18 22:46:36  host: n16-02-08.opera-mini.net

    @39 @28 teź o to chodzi

  • 0

    43.  2015-11-18 22:52:30

    41, jarko - czasowniki nieprzechodnie nie mają strony biernej.

  • 0

    44. ~  2015-11-19 00:57:05  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    No no no, oto klasa Samsunga. Uważaj, by nie włożyć swojego narzędzia w dziurę z odwrotnej strony, bo możesz ją uszkodzić.

  • 1

    45. ~Ja±  2015-11-19 01:17:54  host: n30-05-05.opera-mini.net

    41).
    ...okrążone ;-)

  • 0

    46. ~wewewe  2015-11-19 01:17:55  host: aclr15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    36,Luin - ja nie neguje ze się nie odmienia - po prostu forma "Note'cie" jest z kosmosu i nijak nie pasuje do czegokolwiek :-) podaj mi jakikolwiek polski odpowiednik zakończony na -te który has tak samo odmienił :-)

  • 1

    47. ~Norbert  2015-11-19 03:01:21  host: 31-135-192-10.homenett.pl

    Co za bzdury. To tak jakby ktoś telewizor powiesił ekranem do ściany i miał pretensje, że nic nie widzi. Nie takiej informacji szukałem o tym najlepszym urządzeniu mobilnym na rynku. Wszyscy ściągają go z USA bez gwarancji za prawie 4.000 PLN, a ja chciałbym wiedzieć, kiedy będę mógł go kupić w Polsce? To jest pytanie!

  • 0

    48. ~  2015-11-19 06:03:16  host: 89-76-168-161.dynamic.chello.pl

    Tandeta, jak zwykle ^^

  • 0

    49. ~  2015-11-19 06:43:59  host: n05-06-06.opera-mini.net

    @41
    albo "obejdzięte" :D

  • 0

    50. ~Olek  2015-11-19 11:33:24  host: mps.maqsimum.pl

    Kolejna wpadka Samsunga, tym razem pod nazwą rysikgate.

  • 0

    51. ~  2015-11-20 09:35:20  host: secured-by.zenmate.com

    40. Tak jak napisałem - "note'ecie". Podobnie np. jak "Apple'em" (a nie Apple'm).

  • 0

    52.  2015-11-20 09:59:10

    46, wewewe - polski odpowiednik? Przecież to zasady odmiany wyrazów obcych. 51, No i właśnie chcę dobrze odmieniać, a mi tu taj Czytelnicy nie pozwalają, bo im nie pasuje taka odmiana ;-).

  • 0

    53. ~  2015-11-20 10:04:50  host: secured-by.zenmate.com

    5. Ale Ty źle odmieniłeś. Napisałe "note'cie".

  • 0

    54.  2015-11-20 10:28:41

    53, Pierwotnie było "w Note'cie 5" i tak być powinno. Odmiana "Apple'em" wynika z tego, że w wymowie odmienionej formy mamy słyszalne "e", a w mianowniku "e" z końcówki jest nieme. Także Note'em jest OK, ale nie Note'ecie, bo w tym ostatnim "e" nie wymawiamy w odmianie.

  • 0

    55. ~  2015-11-20 12:13:16  host: secured-by.zenmate.com

    54. Faktycznie, masz rację. Moja forma nie jest poprawna. Ale Twoja też raczej nie. Poczytałem trochę. Teraz skłaniałbym się do tego, że powinno być "notecie".

  • 0

    56. ~@55  2015-11-21 08:42:16  host: apn-5-172-252-233.dynamic.gprs.plus.pl

    Musi być z apostrofem, tak jak napisał LuiN.

  • 0

    57. ~polonista  2015-12-25 01:34:18  host: 84.38.96.210.internetia.net.pl

    a mnie się zawsze wydawało, że w jęz. polskim poprawnie się odmienia z myślnikiem: ten Note, tego Note-a, dwa Note-y, tych Note-ów

  • 0

    58. ~@polonista  2015-12-25 09:33:08  host: abxw172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skrótowce tak się odmienia w j. polskim, a nie wyrazy obce. Wróć lepiej na tę filologię.

  • 0

    59.  2015-12-25 10:50:23

    Za to mi się wydawało, że to język jest dla nas, a nie my dla języka. Nie słyszałem ludzi wymawiających "mam Note'a" lecz "mam Nołta", tak samo coś się psuje komuś w Nołcie, a nie w Note'cie. Nie mam jednak pojęcia jak zapisać taką odmianę. Gdy muszę napisać, że coś mi się psuje w moim Nołcie, to piszę po prostu, że w moim Note Edge coś nie tak. Skoro telefon nazywa się Samsung Galaxy Note Edge, to coś psuje się w... a) Samsungu Galaxy Note Edge? b) Samsungu Galaxy'ie Note'cie Edge'u? (wymawiane jako Samsungu Galaksie Nołcie Edżu) c) Samsungu Galaxy Note'cie Edge? Odmieniam wszystko czy tylko Samsung i Note?

  • 0

    60. ~@59  2015-12-25 11:50:15  host: agrl106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym jeszcze dodał: Samsung Galaxy Note Edge ;p

Dodaj swoją opinię