Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli promocja grosza warta

Pajacyki, czyli promocja grosza warta

LuiN 30 Lipca 2009 22:12

0 0

30. lipca została rozpoczęta kampania SMS "Promocyjny Pakiet Mini Minuty za 4,99 zł" skierowana do wybranych użytkowników Simplusa.  Celem kampanii jest przeprowadzenie pilotażu badającego potencjalne zainteresowanie użytkowników zakupem nie do końca nowego produktu. Promocja obniża cenę standardowego pakietu o jeden grosz.

Promocyjny Pakiet Mini Minuty za 4,99 zł to pakiet oparty na zasadach funkcjonowania Pakietu Mini Minuty (za 5 zł, lecz dostępny w "promocyjnej" cenie 4,99 zł z VAT). W ramach usługi klient otrzymuje pakiet 25 minut na połączenia do sieci Plus.




Promocja jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy zostali zaproszeni do kampanii przez SMS marketingowy i trwa do 5. sierpnia. Użytkownik sam dokonuje aktywacji pakietu, wysyłając ze swojego numeru telefonu wiadomości SMS o treści TANIO pod bezpłatny numer 8093. Opłata za aktywację pakietu wynosi 4,99 zł z VAT. Ważność pakietu to 30 dni.

Żarty żartami, ale żeby tak za grosz szacunku nie mieć do swoich klientów, którzy znają dotychczasowe pakiety Simplusa?

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46.  2009-07-31 11:46:56

    Niech żałują wszyscy Ci co się nie załapali;P

  • 0

    47. ~ale jaja  2009-07-31 13:04:20  host: aeil22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak apropos to bylem dzis w plusie aby zarejestrowac swoj nr bo chce go przeniesc do play... Nawet ladna pani :) oznajmila mi ze mają "oficjalną" awarie w systemie. Zasmialem sie i powiedzialem ze niezly chwyt aby zatrzymac klienta XD ale i tak przyjde jutro :) Cwaniaczki wielkie....

  • 0

    48.  2009-07-31 13:10:51

    Plus pluje klientom prostu w twarz, ale w końcu prestiż największej sieci w Polsce kosztuje.

  • 0

    49. ~  2009-07-31 15:39:51  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    BUAHAHAHAH !!! :-D :-D :-D Znowu miałem rację...:-) i dobrze, że już mnie nie ma w "dublerach" Orangea :-) Polkomtel nadal szuka "jeleni"? :-D

  • 0

    50. ~  2009-07-31 15:52:29  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    To już chyba nawet "moherowe berety" z sieci wRodzinie skapowały by się szybciej, że ktoś tu w Ch..a tnie :-D

  • 0

    51. ~  2009-07-31 15:58:18  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    20 groszy/min. do Plusa w pakiecie i TA PROMOCJA o 1 grosz tańsza. Wow COŚ WSPANIAŁEGO! :-D

  • 0

    52.  2009-07-31 16:01:19

    No ale jakby nie patrzył to aż 0,4 grosza taniej na minucie. Ja tyle dzwonię, że na pewno nawet jakbym był użytkownikiem simplusa to bym nie skorzystał.

  • 0

    53. ~venom  2009-07-31 20:05:26  host: 212-102-21-5.adsl.inetia.pl

    25 minut za 4,99zl WOW Jestem pod WIELKIM wrazeniem. W PF mam 100 minut do PLAY i na stacjonarne. Niestety taki pakiet kosztuje 5zl, wiec oferta PLAY jest smieszna... venom

  • 0

    54. ~  2009-07-31 20:40:05  host: t07-16.opera-mini.net

    Zasadnicze pytanie: W JAKIEJ TO TARYFIE? Coś mi się wydaje, że Telepolis jak zwykle śmieje się tam, gdzie nie powinien. I jak zwykle z Plusa. Oj, pardon - Playopolis.

  • 0

    55. ~jojo  2009-07-31 21:02:26  host: edq1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    54 - Obojętnie w jakiej. Nawet gdyby chodziło o taryfę "Twój Profil" (gdzie bark obecnie podobnego pakietu), to jest to ochłap rzucony pomiędzy zgłodniałych użytkowników tej sieci. Po prostu śmiech na sali.

  • 0

    56. ~  2009-08-01 08:27:02  host: t11-14.opera-mini.net

    @55: właśnie w aktywnym profilu do wszystkich miałoby to jakiś sens. No ale skoro "bark" to wiesz lepiej. Zresztą wszyscy agenci PALY wiedzą lepiej.

  • 0

    57. ~jojo  2009-08-01 17:46:47  host: efc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    56 - nie jestem niczyim agentem. Pisze nieprawdę? W którym z profili jest obecnie dokładnie taki sam pakiet dostępny dla wszystkich użytkowników...? Miałoby to "jakiś" sens - przecież nie napisałem, że nie, ale wciąż (niestety w porównaniu np. do Play Fresh, czy chociażby nawet do Nowego TT Ery) byłby niezbyt ciekawy cenowo.

  • 0

    58. ~janosik  2009-08-02 13:49:40  host: user-54407f77.wfd81b.dsl.pol.co.uk

    haha Ci to maja pomysl na biznes niczym biznesovo ciekaw jestem co osiagna ta kampania i czy bedzie wspolpraca.

  • 0

    59. ~  2009-08-03 08:33:04  host: 88.220.105.186

    @57: no chyba w żadnym (a jedynie w poprzedniej taryfie Simplus)

  • 0

    60.  2009-08-03 12:21:52

    59 - a raczej na pewno w żadnym. ;-)

  • 0

    61. ~09  2009-08-03 18:25:41  host: emr214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Grosz do grosza i będą dwa grosze...

  • 0

    62. ~kaka  2009-08-03 20:27:30  host: static-ip-87-248-80-138.promax.media.pl

    47: dziś cały dzień program służący do rejestracji kart prepaid nie funkcjonował. Oczywiście ładna pani mogła przesłać wniosek faksem, jednak tego typu zlecenia realizowane są najczęściej w okresie 5-7 dni. Reasumując, wybierając się jutro do punktu, nie zapomnij podziękować ładnej pani za sprawniejsze załatwienie procesu. Pozdrawiam :)

  • 0

    63. ~proxy  2009-08-17 19:50:37  host: 131.v51.interkam.pl

    add nr 44 buahahaha ;D

  • 0

    64. ~e  2009-08-21 15:27:35  host: lons002073-e0a

    Tego jeszcze chyba nie było. Dlaczego ja nie widziałem tej oferty wcześniej ???!!! Musiałem trochę przysnąć. Plus jak widać schodzi na psy i to tak w całej okazałości. Wszędzie widać jakieś pakiety, promocje, okazje, które NIC nie dają zwykłemu użytkownikowi a jedynie dają mu po kieszeni bardzo mocno. Pisałem o tym ale napiszę raz jeszcze: uciekam do play.

  • 0

    65. ~proxy  2009-08-23 22:25:14  host: proxy2a.interkam.pl

    ;xxx A niech mnie super ! ;l Wystarczy na 1 sms w orange, w pakiecie w którym jest grosz za esesa ;p

Dodaj swoją opinię