Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli prezent dla dziadków

Pajacyki, czyli prezent dla dziadków

WitekT 10 Stycznia 2008 22:47

0 0
Jedni dbają o swoje telefony komórkowe, chuchają na nie, dmuchają i kupują pokrowce. Dla innych jest to zwykłe narzędzie pracy i nie przejmują się każdą ryską na obudowie. Teraz jeden ze sprzedawców na Allegro wyszedł naprzeciw potrzebom fanom telefonów stacjonarnych… ;-)

Tytuł zarchiwizowanej przeze mnie - dla potomnych - aukcji mówi sam za siebie. ETUI NA TELEFON STACJONARNY !!! POLECAM !!! (292391040).

Prezent wydaje się idealny na zbliżający się dzień dziadka i babci. Nie zapominajcie o nich! ;-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2008-01-10 23:06:10

    Witku, jesli chcesz to archiwizowac i ukrywac dane, to pozbadz sie jeszcze numeru aukcji. Co prawda dalej bedzie mozna znalezc ta aukcje, ale juz troche trudniej ;)

  • 0

    2.  2008-01-10 23:07:55

    PLANET: to zarchiwizowane zostało w allegromacie, więc nie mam wpływu co jest cenzurowane tam, a co nie. ;)

  • 0

    3. ~  2008-01-10 23:08:20  host: p11-06.opera-mini.net

    Nie ma dziwne,że niektórzy chuchają i dmuchają na swoje mobilne cudeńka,w końcu zapłacili za nie kupę kasy w sklepie,bądź też podpisali umowę abonamentową i bulą ciężką kasę operatorowi spłacając promocyjną cenę. Oczywiście bez przesady z tą dbałością,ale zasada jest taka,że jak się coś poszanuje,to można dłużej używać,chyba,że ukradną to wtedy dopiero okazuje się ile taki gadget kosztuje. Na Allegro to już jednak trochę przegieli z taką aukcją,ale tam już tak zawsze...numer telefoniczny był kiedyś wystawiony za bagatela 200 tys.zł i ktoś go kupił.

  • 0

    4.  2008-01-10 23:10:59

    Do tego nowa folia na pilota do telewizora - ;-D

  • 0

    5.  2008-01-11 00:27:50

    W takim razie co sie bedziemy limitowac: www.allegro.pl/show_item.php?item=292391040

  • 0

    6. ~  2008-01-11 01:18:48  host: 87-205-49-138.adsl.inetia.pl

    Ha Ha przecież to normalne rzeczy są, ja w domu mam etui na pralkę i telewizor LCD żeby mi się wyświetlacz nie porysował ani nie skurzył.

  • 0

    7.  2008-01-11 06:58:48

    A ja mam etui na samochod... ;)

  • 0

    8. ~  2008-01-11 09:15:47  host: 195.117.208.112

    nie no. ten futerał na słuchawkę wygląda fallistycznie :D

  • 0

    9. ~  2008-01-11 10:08:47  host: dpf107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pokazałem znajomym w pracy ale sie uśmiali takiego ładnego etui jeszcze nie widzieli

  • 0

    10. ~J  2008-01-11 11:57:44  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Ostatnio kupiłem ochraniacze na stopy, nazywają się skarpety. Już nie owijam ich onucami;) Teraz to są czasy! Wszystko jest!

  • 0

    11. ~pako  2008-01-11 12:40:49  host: adms94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A folie na dywanach też macie rozłożoną? Hehe:)))

  • 0

    12. ~TWDonald  2008-01-11 13:30:46  host: ip-89-174-40-116.multimo.gtsenergis.pl

    Ja mam nadal folie na oknach :)

  • 0

    13.  2008-01-11 16:16:34

    a kto ma folie na fotelach samochodowych? Mój kolega miał kiedyś folię na pilocie do telewizora. Mało nie parsknąłem śmiechem jak to u niego zobaczyłem ;-)

  • 0

    14. ~  2008-01-11 22:11:35  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    a kto nosi prezerwatywe na codzień?

  • 0

    15. ~  2008-01-12 14:23:06  host: chello062179088194.chello.pl

    Nie ma sie z czego śmiać to świadczy o ubustwie Polakow To przykre bardzo...

  • 0

    16. ~nick  2008-01-23 22:09:17  host: ccd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bzdura!!! Etui jest na telefon z wybieraniem impulsowym a takiech sie już nie uzywa, nie dostałby homologacji.

  • 0

    17. ~nick  2008-01-23 22:11:18  host: ccd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13. r - u mnie też kiedyś były folie na pilotach. Od czasu gdy zostały zdjęte piloty wygladają jakby były w chlewie trzymane. A tak to sie tylko folie przecierało.

  • 0

    18.  2008-12-27 12:09:46

    #17: to dlaczego tą folię zdjąłeś? Na telewizorze też masz folię? Może tu chodzi o mycie rąk? Sam nie wiem ;-)

Dodaj swoją opinię