Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli ponadnaturalne możliwości TP

Pajacyki, czyli ponadnaturalne możliwości TP

WitekT 22 Maja 2007 19:45

0 0

Grupa newsowa pl.internet.komunikaty służy do przekazywania informacji, z reguły przez dużych dostawców, o rekonfiguracjach sieci, występujących problemach i awariach, itp. Dość sumiennie robią to pracownicy Telekomunikacji Polskiej. Dziś jednak przeszli samych siebie, bo… odwołali zaplanowaną awarię. ;-)

Oto treść wyżej wymienionego postu:




Awaria dostepu do internetu w rejonie Katowic, ktora miala miec miejsce dzisiaj, tj. 2007.05.22 miedzy godz. 06.00 a 12.00 prawdopodobnie nie wystapi. Jednak nie jest to prognoza stuprocentowo pewna. Prosimy przygotowac sie na ewentualna degradacje uslug w tym przedziale czasowym.

Ciekawe czy umieją odwołać koniec świata… ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~  2007-05-22 21:44:31  host: p09-09.opera-mini.net

    W Szajsungu jest wlasnie wybor pasma , Marek tu opowiada los bajkos grandes , co do news to po prostu buhaha , "odwolanie awarii" , od czasow Alternatywy 4 wiadomo , ze opary absurdu w Polsce to normlny klimat:)

  • 0

    17. ~  2007-05-22 21:48:43  host: acmw29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13 ta a może napiszą że to zamach stanu haha

  • 0

    18. ~przemo  2007-05-22 21:49:57  host: 116.93.classcom.pl

    4. Marek-KRK: Ja w Krakowie od czasu do czasu obserwuje wyłączenie/pad całego GSMu Plusa, przeważnie na 30 min po godz 1:00. Raz nie mam zasięgu Plusa w ogóle raz łapie jakieś stacje bardzo odległe.

  • 0

    19. ~  2007-05-22 21:51:33  host: acmw29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    takie tamaty a szalonego nie ma hahaha

  • 0

    20. ~sa  2007-05-22 21:51:45  host: dpx157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dajcie linka na ta stronke

  • 0

    21. ~szalony  2007-05-22 22:49:16  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Obecny ;) nie mam czasu sie zaglebiac, ale chyba jedynym telefonem gsm"umts w ktorym nie da sie wymusil umts only jest nokia n70.w6630i6680 mozna to zrobic netmonitorem, co nie zmienia faktu ze albo marek zmysla albo faktycznie ma fona co ma tylko tryb automatycznie- w play motyka v6maxx ma tak soft zrabany i w serwisie nie chca wgrac czystego z wyborem pasma !!! takze jesli marek ma v6 motyke z plaja i jest w zasiegu gsm"umts to faktycznie nie moze gsm wybrac bo umts ma wiekszy priorytet...

  • 0

    22. ~  2007-05-22 22:49:38  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Juz wiem dlaczego ich nie ma: http://tinyurl.com/3a323d Przygotowuja sie do tej akcji ;-)

  • 0

    23. ~szalony  2007-05-22 22:58:37  host: inet20909na-3.eranet.pl

    sorry ze nie na temat ale serio jak ktos orientuje sie jak dziala gsm"umts i jest lub bedzie w jego zasiegu lub co gorsza na skraju umts - odradzam kupno w play motyki v6 maxx !!! play w niej tak soft zrabany zrobil ze klient nie ma wplywu na pasmo pracy telefonu wogole !!! serwis motoroli odmawia wgrania hardware z mozliwoscia wyboru pasma pracy tlumaczac ze ma umowe z play ! parodia...

  • 0

    24. ~angelo  2007-05-22 23:15:13  host: nat-72.ghnet.pl

    13, 22: dobre, dobre :))))), a może już śpią? ostatnio przecież dużo się na forum napracowali:), każdemu należy się odpoczynek, hihi

  • 0

    25. ~ukenamuniu  2007-05-22 23:18:22  host: nat-go2.aster.pl

    Witku: Dla mnie to normalne. Prawnicy i ekenomiści (+ specjaliści od marketingu)rządzą każdym telekomem. Z pewnością wiedzą o co chodzi.

  • 0

    26. ~PLANET  2007-05-23 03:14:02  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Cytat z mobile.gazeta.pl: "Komórki Avonu przyciągną aż 500 tys. użytkowników? ISI 2007-05-22, ostatnia aktualizacja 2007-05-22 15:28 Nowy operator wirtualny telefonii komórkowej Avon Mobile chce pozyskać 220-500 tys. klientów uruchamianej w czwartek sieci myAvon do końca tego roku. Firma planuje osiągnięcie progu rentowności w ciągu pierwszego roku działalności, poinformował we wtorek Jacek Dziekoński, szef Avon na Polskę. "Baza naszych konsultantek liczy na dzień dzisiejszy 231 tys. osób. Myślę, że przyjmując tę liczbę rozsądne przybliżenie dotyczące liczby klientów, to pomiędzy 220 tys. a 400-500 tys. na koniec tego roku" - powiedział Dziekoński podczas konferencji prasowej. Firma podpisała umowę na korzystanie z sieci PTK Centertel, operatorem sieci Orange. Avon, który zaoferuje jedynie telefony w systemie przedpłaconym (karty prepaid), spodziewa się, że każda klientka wyda na usługi telekomunikacyjne średnio 10 zł miesięcznie. Pakiet startowy kosztuje 3 zł brutto i - według firmy - jest najtańszy na rynku. Minuta rozmowy (z naliczaniem sekundowym) w ramach sieci kosztuje 40 gr, poza siecią - 69 gr, SMS 20, a MMS - 45 gr. "Spodziewamy się, że break even nastąpi w obrębie pierwszego roku działalności" - powiedział też Dziekoński. myAvon to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięciu koncernu Avon na świecie. Firma działa w ponad 100 krajach. Roczne przychody Avon w Polsce to 800 mln zł. Obecnie w Polsce działa czterech operatorów dysponujących własnymi sieciami: PTK Centertel (Orange), Polkomtel (Plus GSM i Sami Swoi), PTC (Era i Heyah) oraz P4 (Play, tylko sieć UMTS, w budowie), a także pierwszy operator wirtualny mBank mobile. Kolejni MVNO przygotowują się do uruchomienia usług."

  • 0

    27. ~PLANET  2007-05-23 03:14:22  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Moj komentarz: muahaha :)

  • 0

    28.  2007-05-23 08:49:10

    szalony, przemo*** Nokia 6630 (więc nie Szjsung)nie pozwala na wymuszenie GSM. Dzisiaj nadal sieć UMTS w Rynku Krakowa zablokowana. Przemo ma racje, w Krakowie kilka razy na dobę następuje pad sieci. Wtedy przerywają się także rozmowy. Nawet bez przerywania rozmów da się to zauważyć, bo słuchawka wtedy włącza wyświetlacz i widać brak sieci. W centrum Krakowa jest to standardem.

  • 0

    29.  2007-05-23 09:08:48

    Ja w swojej 6630 moge wybrać tryb Podwójny, czyli GSM i UMTS oraz tylko GSM. Mam też netmonitor to bez problemu moge wybrać tylko UMTS. Nie wiem co ty za model masz Marek, że nie mozesz wybrac GSM :D

  • 0

    30. ~mirekb  2007-05-23 09:14:12  host: bmr160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze konca swiata nie odwolaja jak polkomtel swego czasu;-)ale fakt od kad weszedl play z plusa ciezej zadzwonic dzis np na abo i mixie nie moge dzwonic od rana i bez zmian..pewnie platforme nowa kminia..

  • 0

    31.  2007-05-23 10:06:44

    GSM_Maniak*** Mam stary model (słuchawka ma 27 miesięcy) i pomimo wyboru GSM sam pzechodzi na UMTS. Ale już wiadomo, że BTS chodzące na UMTS przerabiają na HSDPA. Zaczęli od Rynku Głównego.

  • 0

    32. ~blom  2007-05-23 10:15:40  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    czyli zapasy wody i chleba schowaj w bunkrze i nie zamykaj drzwi...

  • 0

    33. ~tuy  2007-05-23 11:44:20  host: proxy2.anon-online.org

    @23 Szalony a edycja seema nie pomaga?

  • 0

    34. ~kkak  2007-06-20 19:59:42  host: efx210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziekoński zrobi taki sam bałagan jak w superfiszu

  • 0

    35. ~superfish  2007-06-20 20:02:27  host: efx210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    p.dziekoński co zrobiłeś w kukini -pochwal się

Dodaj swoją opinię