Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Plus całkiem romantycznie

Pajacyki, czyli Plus całkiem romantycznie

LuiN 11 Maja 2009 15:36

0 0

Niemówienie całej prawdy kłamstwem ponoć nie jest, jest za to świetną podstawą do flirtu. Do flirtowania na temat przejścia do oferty na kartę przyuczani są konsultanci telefonicznego biura obsługi klienta sieci Plus. Niebawem cena połączenia z konsultantem wzrośnie do 1,95 zł, chętni do flirtowania powinni się zatem pospieszyć.






Kocha, nie kocha... jest usługa, nie ma usługi... W związku z falą pytań klientów abonamentowych dotyczących możliwości przejścia do oferty na kartę konsultanci zostali odpowiednio przygotowani: Prosimy nie udzielać Klientom odpowiedzi zapewniającej o istnieniu takiej oferty, jak też nie należy zaprzeczać.

Jest jednak podobno jeden dział, który zna odpowiedź na pytanie czy można przejść do oferty na kartę gdy skończy się umowa, czy też nie - to Dział Utrzymania.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~ksad  2009-05-11 19:29:01  host: dynamic-78-8-91-152.ssp.dialog.net.pl

    I tak wszyscy z automatu trafiają do Simplusa. O to nawet nie trzeba prosić. Przychodzi pismo w stylu: w dzień po wygaśnięciu umowy włącz telefon, jest on aktywny w ciągu 30 dni, w tym czasie zasil go itd. NB mój były abo w Plusie został Simplusem już ok. 50 dni temu, ani razu z niego nie skorzystałem, a karta nadal jest aktywna. - Nawiasem mówiąc takie numery pn. Wciąż cię mamy u siebie, drogi kliencie, obowiązują także w Play. Po rozwiązaniu umowy numeru nie deaktywuje się, a jedynie zawiesza (oczywiście bezpłatnie, ale wyzerowana faktura nadal jest wystawiana). Gdy spytałem, dlaczego, powiedziano mi: Może jeszcze zmieni Pan zdanie...

  • 0

    20.  2009-05-11 19:52:56

    tof, SS20 - dogrzebałem się do regułek pisowni rzeczowników odczasownikowych (bo ja zawsze muszę sprawdzić:) - i już poprawiłem.

  • 0

    21. ~  2009-05-11 19:57:54  host: f96-052.opera-mini.net

    Ciekawe czemu mixplusowcow od 6.10.2008 nie puszczaja na prepaid tylko daja warunki mixa a waznosc konta z simplusa.no tak-dzial utrzymania.troche slabo.mirekb

  • 0

    22.  2009-05-11 20:28:13

    ksad.Żadnego pisma z Plusa nie dostałem,karta nadal jest aktywna,jako simplus. w OK prosiłem o wyłączenie numeru,bez efektu.

  • 0

    23. ~kons  2009-05-11 21:09:49  host: 77-254-224-57.adsl.inetia.pl

    nie każdy nr jest przenoszony. Zależy to od HLR-a na którym jest i tak HLR z końcówką 0 takiej możliwości niema każdy moze to sprawdzić wystarczy aby odczytał nr seryjny karty sim i jeżeli druga cyfra to 0 to niema takiej możliwości technicznej aby nr byl przeniesiony

  • 0

    24.  2009-05-11 21:12:22

    Flirt przez infolinie Plusa? A co to linia 0-700? :D

  • 0

    25.  2009-05-11 21:27:28

    kons: KAŻDY numer musi dac się przenieść - jak nie, to skarga do UKE.

  • 0

    26. ~  2009-05-11 21:33:53  host: f142-057.opera-mini.net

    @23 hlr okresla mnp?dobre.mialo to jakis zwiazek z aoc na starych simach?napisz wiecej.mirekb

  • 0

    27.  2009-05-11 21:51:00

    Półtora roku temu przenosiłem numer (plusowski, wcześniej przeniesiony z simplusa do play na kartę) z play na kartę do plusa (abo). Kłopoty trwały tydzień, niezmienna informacja, że "nie da się" - właśnie z powodu jakichś tam HLR. Tydzień głuchego telefonu miałem. Więc coś w tym może być...

  • 0

    28.  2009-05-11 21:55:23

    Celsus: to reklamacja i odszkodowanie od Polkomtela i skarga do UKE...

  • 0

    29.  2009-05-11 21:59:48

    Witek: nie, no wiesz, aż tak nie szalałem, ale kobitka z salonu płakała, bo dała mi oczywiście kartę sim następnego dnia - cóż kiedy karta... nie była tą właściwą. Właśnie te HLR. Stare dzieje, było minęło, ale jak sobie pomyślę, że by mi wpadło do głowy przenieść numer i znowu coś takiego przechodzić... brrr... swoją drogą ciekawe, że play z tym numerem problemów nie miał...

  • 0

    30.  2009-05-11 22:01:24

    Celsus: widocznie mieli jakiś problem - czasem się zdarzają...

  • 0

    31. ~spiro  2009-05-12 08:57:43  host: mx.psat.pl

    @WitekT: a propos odszkodowania za problemy przy przeniesieniu numeru - to jakie bys zaproponowal w ww przypadku Celsusa? Czy gra byłaby warta świeczki?

  • 0

    32. ~jegomosc  2009-05-12 10:47:50  host: aqf24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz juz takich problemow z przeniesienie nie ma... na szczescie

  • 0

    33.  2009-05-12 11:20:33

    spiro: zapewne 1/15 odszkodowania i 1/30 zwrotu abo za każdy dzień...

  • 0

    34. ~  2009-05-12 11:25:31  host: mx.psat.pl

    @WitekT: tak głośno myśląc: jeśli ktoś przenosi nr prepaid na prepaida to od jakiej kwoty bazowej robić wyliczenia? o ile prepaidowcom należy się jakieś odszkodowanie w przypadku przedluzenia przenosin powyzej 7dni (roboczych czy kalendarzowych)?

  • 0

    35.  2009-05-12 11:30:26

    34: chodzi o średnie zużycie z jakiegoś osttaniego czasu. Oczywiście możesz sądzić się z pozwu cywilnego o pokrycie praktycznie dowolnie dużych, udokumentowanych strat z tego tytułu, którym nie mogłeś zaradzić - a 1/15 i 1/30 wynika z przepisów prawa.

  • 0

    36. ~spiro  2009-05-12 11:47:18  host: mx.psat.pl

    no właśnie droga cywilna - sądziłem że może ustawodawca przewidział jakieś kary za zwłokę - ryczałt lub coś równie symbolicznego :)

  • 0

    37.  2009-05-13 11:02:43

    ~spiro - takie rzeczy się działy w starym systemie. Ustalało wszytskoo biuro polityczne jedynej susznej partii i wprowadzał to parlamet - niezależny oczywiście organ państwa - przedstawiciel całego społeczeństwa... W sumie o co ta cała afera była ponad 20 lat temu, soro było fajnie?

  • 0

    38. ~spiro  2009-05-13 16:40:35  host: mx.psat.pl

    @wlo: sprawy polityczne mnie interesuja ale wole powstrzymac sie od mieszania ich w biezace sprawy telekomunikacyjne i skupic sie na obecnej sytuacji. poza tym warto zadawac konkretne pytania gdyz wszystkie strony takiej dyskusji moga na tym skorzystac.

Dodaj swoją opinię