Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli namacalne Angry Birds po chińsku

Pajacyki, czyli namacalne Angry Birds po chińsku

Q! 7 Września 2011 10:21

0 0

Gorączka Angry Birds zdaje się nie mieć końca. Jeśli jednak do tej pory wszystkie wydarzenia z tym związane były namacalne jedynie przez ekran telefonu, to teraz przyszła kolej na organoleptyczne doświadczenie ptasiej rzeczywistości. Gdzie? Oczywiście w Chinach.

angry birds chinaTo właśnie tam, w mieście Changsha w prowincji Hunan, powstał tematyczny park rozrywki ze Wściekłymi Ptakami w rolach głównych. Odwiedzający mogą własnoręcznie obsłużyć katapultę z ptakami czy ustawić w odpowiednich miejscach inne postaci z gry.

angry birds chinaJakość dekoracji i wykorzystanych do zabawy elementów nie jest najwyższa - ptaki stworzone są z pluszu, natomiast za świnie robią, po prostu, nadmuchane balony. Wydaje się to jednak nie mieć większego znaczenia, bo patrząc po zdjęciach ze wspomnianego parku rozrywki - zabawa musi być przednia.




W całym tym ferworze walki i zabawy zapomniano, oczywiście, o tantiemach dla Rovio, producenta gry, z tytułu wykorzystywania wizerunku Wściekłych Ptaków.

Wcześniej Angry Birds na żywo, jednak w trochę innej formie, pojawiły się w Barcelonie. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: kotaku, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 4

    6.  2011-09-07 11:53:33

    Dobra gra, ale na androida koszmarnie zomtymalizowana. Prosta grafika a do płynnego działania wymaga conajniej 1GHz.

  • 0

    7. ~  2011-09-07 11:56:09  host: anubis.lot.pl

    @6 - nie, ja mam 800 MHz i śmiga idealnie, może coś z telefonem masz nie tak?

  • 3

    8. ~vergil88  2011-09-07 11:58:37  host: 170.162.33.13

    Na 'hjuim' niestety strasznie sie tnie ;/

  • 3

    9. ~  2011-09-07 12:05:50  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Symbianie3^Anna N8 lepiej pracuje jak na mojej XPERI X10i

  • -1

    10. ~Georgi84  2011-09-07 12:25:31  host: z47-07.opera-mini.net

    U mnie chodzi ma galaxy mini

  • 1

    11. ~Tajwańczyk  2011-09-07 12:33:02  host: 87-207-7-201.dynamic.chello.pl

    I za to lubię Chińczyków!!!

  • -2

    12.  2011-09-07 12:40:15

    vergil88: "hła łi", jeżeli chcesz już pisać fonetycznie.

  • -1

    14. ~pixello  2011-09-07 13:13:33  host: v11-16.opera-mini.net

    Jest też w wersji online dla przeglądarki Google Chrome. Początkowo idzie szybko, ale przy około piętnastym poziomie naprawdę zacząłem się zastanawiać jak rozwalić ten chlew :)

  • 1

    15. ~  2011-09-07 13:17:53  host: t19-13.opera-mini.net

    @12 chciał błysnąć...fonetyczny lamus

  • 1

    16.  2011-09-07 13:26:53

    Ja tam nic uzależniającego w niej nie widzę, pograłem kilka h, głównie podczas posiedzeń "na tronie" ;) i jakoś mnie nie ciągnie. Moje dzieciaki też pograją 5 min i "tata, daj coś innego" ;)

  • -1

    17.  2011-09-07 14:49:07

    15: bez komentarza.

  • 0

    18.  2011-09-07 15:02:31

    To wiem teraz skąd ta reklama T-mobile :)

  • 0

    19. ~ellethwen  2011-09-07 15:15:12  host: 105.v53.interkam.pl

    Taką "żywą grę" w Angry Birds możemy też zauważyć w spotach reklamowych T-Mobile MIX. Moim zdaniem niezły pomysł z tą żywą katapultą. Choć napewno trudniej jest dobrze nacelować ;)

  • 0

    20. ~  2011-09-07 15:17:35  host: v07-16.opera-mini.net

    18: Ja też wiem, z Barcelony.

  • 0

    21.  2011-09-07 16:22:21

    A na bada OS nie ma. Są wściekłe żaby i bobry ale nie ptaki.

  • 0

    22. ~Q  2011-09-07 18:56:43  host: static-201-10.is.net.pl

    do tych, co porownuja Androida z Symszitem. Zobaczcie sobie na youtube porownanie wygladu gry Asphalt 6 na N8 i Desire S. Na miejscu posiadaczy Nokii oddalbym ja na zlom i zarzadal zwrotu kasy.. grafika jak z x386

  • 0

    23. ~trekkis  2011-09-07 19:31:20  host: dynamic-87-105-138-105.ssp.dialog.net.pl

    @6 Angry Birds na Androida wymaga 600mhz do całkowitej płynności. Jeżeli komuś nie działa poprawnie na wyższym zegarze to musi być felerny model jakiś.

  • 0

    24. ~  2011-09-07 19:37:21  host: host-89-229-140-59.chelm.mm.pl

    Zjadłem dziś 7 jaj, trzy w jajecznicy, reszta gotowane. Ciekawe czy kury, które je zniosły, były wściekłe...

  • 0

    25. ~  2011-09-07 22:12:25  host: z37-02.opera-mini.net

    a mi dziala na javie :p lg kp 500 versja gry 0,0,1 mam bodajze 200mhz i na oko z 10fps jest nie wiem jakim cudem

  • 1

    26.  2011-09-08 10:04:51

    22, Android to właśnie szit. Prawdopodobnie najgłupszy system na świecie, a ponieważ rzeczywista (niezmierzalna) inteligencja rasy ludzkiej jest poniżej inteligencji innych ssaków (np. szympansów czy delfinów) to nie ma co się dziwić, że jest taki popularny. Symbian może i jest powolny (i to strasznie), ale przynajmniej nie jest przeznaczony dla umysłowo niedorozwiniętych i dzieciaków z gimnazjum.

Dodaj swoją opinię