Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli najlepiej w promocji

Pajacyki, czyli najlepiej w promocji

sirmark 13 Sierpnia 2007 09:14

0 0
Telefony poza promocją u operatorów mają z reguły niezbyt atrakcyjne ceny. W promocjach często tez nie zachęcają, ale żeby bez umowy było taniej niż z umową na 24 miesiące to już jest naprawdę zabawne…

Era w swoim sklepie internetowym oferuje Nokię 7373 w Propozycji dla oszczędnych 20 i z umową na 24 miesiące za 909 zł. Ta sama Nokia, w tej samej Erze bez umowy kosztuje 880 zł. Czysta okazja pięknie komponująca się z nazwą promocji.

Pozostaje tylko dodać, że w innych sklepach internetowych model ten można kupić w cenie około 770 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2007-08-13 11:15:04

    znajomemu kończyła się umowa w biznesie Ery i dostał propozycje zakupu n95 za 'grosze' ok. 1000zł. Cena wyjściowa jest czysto spekulacyjna, by móc wyliczyć ew. cenę z rabatem przy przedłużaniu umowy z abonamentem za trochę grubszą kasę niż 150zł

  • 0

    11. ~eloo  2007-08-13 11:18:59  host: alh84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaja se robią "propozycja dla oszczędnych" a 900zł na telefon będzie ktoś "oszczędny" wydawał, mocno przesadzone są ceny telefonów w erze (te bez umowy)

  • 0

    12. ~mateo  2007-08-13 11:23:16  host: ggo142.internetdsl.tpnet.pl

    Nokia N95 w Erze: 4878 zł, a Nokia E90: 3599 zł. (info: boa@era.pl)

  • 0

    13. ~mirekb  2007-08-13 11:33:46  host: adnd106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie ma jakies wady fabryczne;-)stad takie promo..a to ze w play spadnie cena za minute w standardzie to jasne a ceny fonow wzrosna to kwestia pol roku.korzystajcie bo potem będzie juz tylko gorzej..

  • 0

    14. ~mirekb  2007-08-13 11:36:54  host: adnd106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie ma jakies wady fabryczne;-)stad takie promo..a to ze w play spadnie cena za minute w standardzie to jasne a ceny fonow wzrosna to kwestia pol roku.korzystajcie bo potem będzie juz tylko gorzej..

  • 0

    15.  2007-08-13 11:39:17

    ~eloo - Plus z k750 za 900zł to lepszy jest? o Orange nawet nie wspominam, bo przecież za prestiż bycia w pomarańczy trzeba zapłacić dodatkowo ;) btw. nie wiem czemu, ale mi w tym sklepie era.pl wyskakuje cena 969zł, co nie zmienia faktu, że i tak w abo za 20zl przegięli z rabatem :D

  • 0

    16.  2007-08-13 11:52:08

    a tak na marginesie, to polecam spojrzenie na SE p990i na stronach Ery... od 2 929zł gdzie najdroższy sklep internetowy ma go za 2159zł, a najtańszy... 1241zł. Ogólnie rzecz biorąc to ceny mają baaaaaardzo ciekawe ;)

  • 0

    17. ~  2007-08-13 12:26:31  host: alu105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poprawili :D Propozycja dla oszczędnych 20 909,00 zł / telefon 20,00 zł / abonament Nokia 7373 (bez umowy) 969,00 zł / telefon 0,00 zł / abonament

  • 0

    18. ~berdys  2007-08-13 13:59:25  host: 36.grybow.net.pl

    kupilem ja mojej kobietce za 510 pln.. calkowicie nowa, bez simlocka,24 mies gwarancja....

  • 0

    19.  2007-08-13 14:28:31

    W końcu założenie smoka kosztuje, a te w sklepach w wolnej sprzedaży są wybrakowane bo nie posiadają smoka i znaczka prestiżowego np. orżnąć:-)

  • 0

    20.  2007-08-13 18:32:57

    Prawda jest taka że ktoś powinien się za operatorów i ich ceny telefonów / promocję/kary umowne się wziąść !!! Kto się w rynku orientuje ten wie że często ceny telefonów są zażywane by klient "miał" poczucie że faktycznie w promocji jest warto telefon kupić lub odwrotnie ceny telefonów są minimalnie niższe niż na wolnym rynku ale kary umowne są wogóle nie adekwatne do "strat" operatora !!! Temat rzeka ale widać że nikt nie chce tych praktyk operatorów ukrucić...

  • 0

    21.  2007-08-13 18:37:15

    Ja powiem wprost operatorzy nasi często serwują nam Lichwe !!! Bo np bierzemy umowę terminową z tanim telefonem np nokia 1600 za 1zl w niskiej taryfie np za 50zl i co ... Niech zdazy się nam coś losowegego że jednak musimy tą umowę zerwać np po 3miesiącach a wtedy karę dostaniemy taka że szok ...

  • 0

    22. ~zibi  2007-08-13 19:45:12  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Szalony: Ty państwo policyjne chcesz wprowadzać i gnębić przedsiębiorców, kórzy ciężko na chleb pracują i tworzą miejsca pracy?

  • 0

    23. ~zibi  2007-08-13 19:51:07  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Tylko wolny rynek telefonów zlikwiduje te chore "promocje". Póki co przeciętny Polak, który jest inteligentny inaczej będzie się rzucał na tani/darmowy/ telefon myśląc, że zrobił interes życia.

  • 0

    24.  2007-08-13 20:10:15

    Zibi-ależ skąd :-) chce tylko by było normalnie i operatorzy nie dymali klientów w jajo ...Bo kto zna rynek ten wie że operatorzy "przeginają" z cenam telefonów i regulaminami promocji ... Pozdrawiam.

  • 0

    25. ~tytek  2007-08-13 22:28:35  host: apn-100-125.gprsbal.plusgsm.pl

    dlatego coraz więcej polaków nie podpisuje kolejnych umów tylko kupuje telefony na własną rękę

  • 0

    26.  2007-08-14 01:08:10

    wolny rynek? czasem jak widzę ceny w salonie Nokia Poland to też się zastanawiam jak oni je ustalają, skoro po za granicami naszego kraju wiele modeli telefonów jest tańsza... jeżeli sami producenci nie przestaną ustalać cen z kosmosu, a ludzie nie będą się rzucać się na telefony za "1zł" (tudzież 82gr) to może kiedyś będzie u nas normalnie...

  • 0

    27.  2007-08-14 08:34:07

    a ja uważam podobnie jak Szalony - opłaty za zerwanie umowy czasowej winny uwzględniać wartość słuchawki, czas obowiązywania umowy itp a nie tak jak teraz..

  • 0

    28. ~sid  2007-08-15 00:18:06  host: ip89-c26.gl.digi.pl

    jahu- a wiesz jak jest teraz?? ...tak sadzilem, ze nie wiesz. a popatrz z szalonym na to tak: nokia 1600 w abo za 50zł. koszt tel dla opa..110zł+ opłaty manipulacyjne logistyka itd to wychodzi prawie 200zł. spedawca:176zł-400zł, dealer i obsługa sprzedażna 50zł. Do tego oper zaklada przewidywalny zysk i to, ze klient zarobi na BOK(czyli nieproduktywne stanowiska generujace koszty). w tym planie jak dla mnie 800zł jest ekonomicznie uzasadnione w 100%. Op to nie karitas, tylko biznes, który trzeba zabezpieczyc.

  • 0

    29. ~kot  2007-08-17 18:55:59  host: dld60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    berdys.gdzie kupiłeś?

Dodaj swoją opinię