Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli nadajników stawianie po rosyjsku

Pajacyki, czyli nadajników stawianie po rosyjsku

LuiN 22 Lutego 2012 09:40

0 0
To tylko w Polsce przy każdym stawianym nadajniku musi odbyć się protest mieszkańców i ekologów. Na wschodzie podejście jest zupełnie inne.

Kwiaty, fanfary, wstęg przecinanie i radość lokalnych społeczności - tak wygląda stawianie nadajników w Rosji. Trudno się jednak dziwić - maszt z filmu postawił sam MegaFon, a więc sieć, która wysyła na wycieczki klientów pobierających najwięcej danych z Internetu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2012-02-22 09:55:29  host: 88.220.105.18

    U nas w telekomunikacji jest uroczyste przecięcie kabla :D

  • 0

    5. ~darnok  2012-02-22 10:07:07  host: 193.41.113.245

    ooo BTSa 2G - Siemensa BS240 postawili :)

  • 1

    6. ~  2012-02-22 10:17:55  host: z58-08.opera-mini.net

    @4 zgadzam się ze wszystkim co napisałeś z jednym wyjątkiem,a mianowicie,co masz do Biedronki? Dobre sklepy,stosunkowo tanie produkty,dobre jakościowo.Nawet te własne marki Biedronki produkują dla niej najlepsze polskie firmy.

  • 0

    7. ~  2012-02-22 10:22:35  host: v10-15.opera-mini.net

    @6 Tyle że ostatnio w tym sklepie ceny zrobiły się porównywalne z Intermarche czy |Kauflandem. Bynajmniej w moim mieście już prawie nie ma różnic między tymi trzema sklepami.

  • 0

    8.  2012-02-22 10:26:35

    Konfiguracja też jest ciekawa. W mojej rodzinnej miejscowości, gdzie stoi po jednym maszcie każdej z W4, jest jedna górka gdzie telefon loguje się lub usiłuje się logować do rosyjskiego roamingu, jakieś 30 km od granicy :).

  • 0

    9. ~  2012-02-22 10:33:30  host: z30-11.opera-mini.net

    @7 dlatego właśnie napisałem stosunkowo tanie a nie tanie.

  • 1

    10. ~  2012-02-22 10:33:54  host: z09-11.opera-mini.net

    @4: Jeszcze gorsze od PIS-u jest PO i inne paligłupy. A co ci się w sporcie nie podoba?

  • 0

    11.  2012-02-22 10:36:40

    @7 bynajmniej nie oznacza przynajmniej... Tak to jest jak chcemy wyjść na mądrzejszych od samych siebie używając mądrych słów. Co do Biedronki to jest zła bo ma zbliżone ceny? Co do wyborców PiS też się nie zgodzę: sam na nich głosowałem a jakąś miłością do nich nie pałam. Po prostu mniejsze zło niż PO.

  • 0

    12. ~kll  2012-02-22 10:53:23  host: 85.219.163.130

    @11 Nie tylko przecież 2 partie w polsce :) a jeżeli masz głosować tylko po to aby wybrać "mniejsze zło" to lepiej nie głosuj i nie dodawaj głosów ludziom którzy nie potrafią dobrze rządzić krajem, albo zastanów się nad sytuacją polityczną przed pójściem na wybory zamiast i głosuj na "dobro".

  • 0

    13. ~faraon  2012-02-22 11:01:15  host: 62.87.184.230

    @11 Przez takich jak ty umacnia się system gdzie główną rolę wiodą partie różniące się retoryką a o gospodarce nie mające zielonego pojęcia - tzn. nastawione na wydojenie społeczeństwa. Zamiast wybierać mniejsze zło, wybieraj dobro!

  • 0

    14. ~mirekb  2012-02-22 11:12:26  host: public-gprs278625.centertel.pl

    niech sie cieszą.pewnie ze kazdy ma prawo do korzystania z telefonu.u nas tak powinno byc jak stawiano 4g ;-)

  • 2

    15.  2012-02-22 11:46:56

    PROSIMY O ZAKOŃCZENIE DYSKUSJI NA TEMATY POLITYCZNE. Kolejne posty tego typu będą kasowane jako niezgodne z tematem newsa.

  • 0

    16.  2012-02-22 12:03:29

    LuiN, nie zapominaj, że ten filmik, to produkcja sieci MegaFon, znajdująca się zresztą na jednym z ich oficjalnych kanałów na YouTube. Może więc być niemiarodajny. Nie jestem pewien, czy takie powitania nowej stacji bazowej są w Rosji regułą. Równie dobrze, w większości przypadków może być podobnie jak w i Polsce. A to tylko wyjątek. Równie dobrze jedna z naszych krajowych sieci mogłaby zrobić taki "propagandowy" filmik i umieścić go na swoim oficjalnym kanale. PS Tak wiem, wiem, to tylko pajacyki. ;-)

  • 0

    17. ~Piotrek  2012-02-22 12:38:54  host: user-164-126-49-50.play-internet.pl

    Hmm jak powstane NETWORKS nie takie uroczystości będa :P - może nie dla szarego człowieka ale dla góry u obu operatorów na pewno ... Czekamy na łatanie białych plam w Polsce - bo rzeczywiście przy Granicy z Rosją w Gołdapi łatwiej zalogowac się do opa rosyjskiego w roamingu niz do własnego nadajnika (sprawdzone w ubiegłoroczne wakacje na karcie Playa) - czyli ani Plus ani tym bardziej Play nie mają tam zasięgu

  • 0

    18. ~Piotrek  2012-02-22 12:41:06  host: user-164-126-49-50.play-internet.pl

    Oczywiście w samej Gołdapi to aż tak nie dotyczy - ale jadąc kawałek dalej problem istnieje i żaden op nic z tym nie robi - nie wiem czy nie chcą czy nie mogą

  • 0

    20. ~  2012-02-22 13:39:18  host: user-46-112-162-239.play-internet.pl

    LuiN obiecał i nie dotrzymał, patrz nr 19

  • 0

    21. ~Networks  2012-02-22 14:17:27  host: public-gprs252314.centertel.pl

    @17, co znaczy "jak powstanie Networks"? Firma już istnieje dobre pól roku... @2, też zauważyłem ;)) @5, porządny sprzęt- gdyby nie te cclinki...

  • 0

    22. ~lalas  2012-02-22 17:11:02  host: 212.160.172.70

    do 5: taa ;)) i radiolka NEC Pasolink ;))

  • 0

    24. ~  2012-02-22 21:29:45  host: public-gprs189103.centertel.pl