Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli na czym siedzi iPhone?

Pajacyki, czyli na czym siedzi iPhone?

LuiN 3 Września 2014 08:45

8 1

apple iphone mirror Nie tylko Samsung nabija się z iPhone'ów. W nowej reklamie do loży szyderców dołączył Microsoft.




W reklamie Microsoftu iPhone "rozmawia sobie" z HTC One M8 w wersji wyposażonej w Windows Phone. Oba urządzenia do rozmowy wykorzystują asystentów głosowych, odpowiednio Siri i Cortana:


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne

Jak się okazuje w filmie, "piękny" iPhone ma tylko jeden głośnik... i na nim siedzi :-).


Zobacz: Bootloader HTC One (M8) przystosowany do obsługi Androida i Windows Phone

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: Microsoft

Dodaj do:

Tagi: cortana | htc one m8 | siri | windows phone

w sumie: 15
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    1. ~rwerwe  2014-09-03 09:01:23  host: host-91-231-122-118.gtnet.net.pl

    Haha, ale śmieszne? Spadłem z krzesła. Szczególnie jak poużywałem sobie obu systemów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    2.  2014-09-03 09:11:12

    Oj kogoś bardzo boli przed premierą nowego jabłuszka

  • Ten komentarz został ukryty.

    -7

    3. ~.we  2014-09-03 09:14:51  host: aarc109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    borze drogi... pokażcie mi chociaż jedną osobę która tak stawia i trzyma telefon o_x akurat głośniki na krawędziach są dużo lepszym patentem niż idiotyzm w postaci front/tył

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Travel  2014-09-03 09:24:40  host: 195.95.129.7

    dobrze, że nie Boże bo byłoby Ciężko :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~wujsam  2014-09-03 10:12:40  host: host-91-231-122-118.gtnet.net.pl

    Muj Borze !!! (tak po prezydencku?)

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    6. ~cyniczny  2014-09-03 10:17:55  host: 5.172.252.215

    Świetne punktowanie Apple. IPhone już dawno służy tylko do robienia selfie 16-latkom. I to jego grupa docelowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    7. ~  2014-09-03 10:18:49  host: user-94-254-197-25.play-internet.pl

    Dobre, mam tylko jeden głośnik i siedzę na nim.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8.  2014-09-03 10:36:22

    hahaha, świetne moim zdaniem :)
    Cortana: "I have two speakers for music"
    Siri: "Oh, I only have one..."
    Cortana: "Really?"
    Siri: "Yes. And I'm sitting on it".

    Bardzo fajna reklama :D Robienie sobie żartów z telefonu, czy oprogramowania jest w porządku. Robie sobie żartów z użytkowników, jak to robi Szajsung natomiast pokazuje, że w Szajsungu pracują niemoty...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-09-03 10:44:56

    Tylko telefon taki trochę kiepski do promowania, bo balbym się inwestować w telefon HTC z windowsem. HTC pokazał już, że na tej platformie mu nie zależy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-03 11:15:30

    Ale sztacheta ten HTC wobec iPhone.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Red  2014-09-03 11:17:31  host: staticline18294.toya.net.pl

    Reklama fajna :) nie mniej jednak Microsoft rynku nie oszuka, ruszy sprzedaż iP6 i znów WP będzie w czarnej d... W cywilizowanych krajach zakup iPhone to jak dla naszych cebulaków zakup taniej Nokii. Normalny telefon który działa i człowiek zapomina że coś może być z nim nie tak.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~smoq73  2014-09-03 14:26:58  host: 93.179.224.155

    No tak, siedzę na głośniku. Jestem ciekawy ile z was obudzi wasz HTC jeśli położycie go ekranem w złą stronę i zasłonicie głośnik....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-09-03 16:10:52

    @up Dokładnie...akurat wyśmiewanie się z głośników na dolnej krawędzi to idiotyzm, to jest najlepsze z możliwych miejsc na głośniki. W przyszłości głóśników będzie więcej , a specjalny czujnik będzie sprawdzał który bok czy krawędź jest przysłonięta i przełączał będzie dźwięk na pozostałe proporcjonalnie do stopnia zasłonięcia.