Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli masochizmów ciąg dalszy

Pajacyki, czyli masochizmów ciąg dalszy

WitekT 22 Maja 2009 12:28

0 0

Niedawno publikowaliśmy Pajacyka o tym, jak abonenci Plusa mogą wesprzeć swoją ukochaną sieć. Dzisiejszy odcinek będzie o prestiżowym poświęceniu się sieci Orange. ;-)



Podobnego Pajacyka o Plusie publikowaliśmy w tej wiadomości.


Ktoś chętny na mobilny, pomarańczowy dostęp do Internetu? Orange zaprasza! Tylko w tej wyjątkowej ofercie można kupić modem Huawei E160 w wersji 1 GB i 2 GB drożej o prawie 30 zł w wersji z umową na rok niż bez umowy. W końcu prestiż Orange kosztuje! ;-)


Zobacz: cennik Orange dla masochistów ;-) (plik .pdf; 95 kB).




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~d  2009-05-22 13:41:00  host: li10-16.members.linode.com

    chętnie bym kupil modem bez umowy - podaj mi miejsce gdzie moge to znalezc w cenniku?

  • 0

    24.  2009-05-22 13:50:29

    Witek ;) wg. tego cennika te 376,98zl brutto jest z umowa na 12 miesiecy, a 309zl jest z umowa na czas nieokreslony - miesiac, bo miesiac, ale z umowa. nie zmienia to faktu, ze cena promocyjna jest wyzsza niz ta po za promocja. btw. w cenniku dla indywidualnych modem ten po za promocja jest za bagatela 1218,78zl...

  • 0

    25. ~  2009-05-22 13:56:01  host: abjz218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    d# chętnie by Cię ktoś nauczył czytać - podaj miejsce gdzie można Cię znaleźć?

  • 0

    26. ~sem  2009-05-22 14:00:49  host: public-gprs15765.centertel.pl

    swoją drogą w Erze bez umowy za 329 pln, a przy każdej umowie za złotówkę...Orange ma niestety kosmiczne ceny

  • 0

    27. ~d  2009-05-22 14:16:09  host: li10-16.members.linode.com

    #25: nie trudź się, może szybciej i prościej podasz mi miejsce gdzie są ceny modemów BEZ UMOWY w zaprezentowanym pliku pdf.

  • 0

    28. ~sem  2009-05-22 14:24:16  host: public-gprs15765.centertel.pl

    @ d - przy tabelce z cenami modemów jest kolumna z prawej strony, gdzie jest podana cena każdego modemu bez umowy...naprawdę, nietrudno to zauważyć :) pzdr

  • 0

    29.  2009-05-22 14:26:03

    Jak w każdym niemal regulaminie ;)

  • 0

    30. ~sem  2009-05-22 14:27:22  host: public-gprs15765.centertel.pl

    errata :) - oki, jest to umowa na czas nieokreślony, pewnie tego się czepiasz. ale de facto to jak bez umowy, bo możesz ją zerwać po miesiącu. tak czy inaczej powinno być taniej, skoro się zbowiązujesz do stałych opłat przez minimum 12 miesięcy

  • 0

    31. ~Ziomek  2009-05-22 14:27:56  host: cvj242.internetdsl.tpnet.pl

    #d ma rację. to są ceny przy umowie na czas nieokreślony. Należy pamiętać, że aby dostać modem w tej cenie należy uiścić horrendalną opłatę aktywacyjną 366zł. Cennik ten nie zawiera produktów, które można kupić od tak, bez podpisywania jakiegokolwiek zobowiązania.

  • 0

    32. ~d  2009-05-22 14:29:07  host: li10-16.members.linode.com

    To mam widocznie jakis problem z Acrobatem bo u mnie tabela kończy się na kolumnie "cena w zł poza promocja przy zawarciu umowy na czas nieokreslony" a cen BEZ PODPISYWANIA ŻADNEJ UMOWY nie ma.

  • 0

    33. ~sem  2009-05-22 14:31:56  host: public-gprs15765.centertel.pl

    @ d -już napisałem, że rozumiem o Tobie chodzi BTW - Witku, ostatnio widziałem, że na Wykopie zaczęliście się "lansować" , to jest dobry temat na tego typu portal :)

  • 0

    34.  2009-05-22 14:36:02

    Wyraźnie jest napisane, że cena modemu jest poza promocja przy zawarciu umowy na czas nieokreślony, a przy zawieraniu takiej umowy za aktywacje karty sim płaci się 300 zł, więc mimo wszystko wychodzi taniej wziąć abo na 12 miesięcy i zapłacić 30 zł więcej za modem i 250 mniej za aktywacje, Pajacyk wam nie wyszedł. Jak się mylę to mnie Witku popraw.

  • 0

    35. ~noved  2009-05-22 14:48:35  host: chello089077042082.chello.pl

    o co chodzi? żeby temat był jeszcze jakiś warty tego, ale rzucać bluzgami i obrażać pod pajacykiem?

  • 0

    36. ~d  2009-05-22 15:04:25  host: li10-16.members.linode.com

    #25 i #29: nadal MNIE chcesz uczyc czytac?

  • 0

    37.  2009-05-22 15:49:28

    Jakoś w wykonaniu Orange taka promocja mnie nie śmieszy. To jest przecież takie dla nich charakterystyczne robić klienta w trąbę.

  • 0

    38. ~  2009-05-22 16:17:38  host: abjz218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    d# luz

  • 0

    39.  2009-05-22 16:26:19

    Apropo grupy TP i pajacyków http://www.siemiesza.pl/ :)

  • 0

    40.  2009-05-22 18:43:44

    WitekT zgadzam się z Tobą w 100%, "W końcu prestiż Orange kosztuje! ;-)", nic dodać nic ująć.

  • 0

    41. ~sky41  2009-05-22 22:06:47  host: nat-10.net-serwis.pl

    :-) Szacun

  • 0

    42. ~  2009-05-23 18:30:32  host: chello089077180207.chello.pl

    ale za to trzeba przyznać ze sieć orange działa bardzo ładnie i skutecznie - może poprostu za to się płaci

Dodaj swoją opinię