Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli komentarz o Simplusie

Pajacyki, czyli komentarz o Simplusie

WitekT 22 Czerwca 2007 10:03

0 0

Simplus wprowadził od dziś nową taryfę. Dwie wiadomości o szczegółach oferty są, oczywiście, mocno komentowane. Jednak jedna z wypowiedzi czytelnika sprawiła, że moja poranna kawa znalazła się na monitorze. ;-)

Oto komentarz spod wiadomości o pakietach obniżających koszt połączeń:




~bruner: Hity shitplusa: PROSTE REGUŁY - rozmowy na stacjonarne za 72 Grosze/min !!! RÓWNOŚĆ - niewazne czy jestes w sieci miesiąc czy 5 lat i tak masz drogo !!! SWOBODA - bez książki kodów nawet nie podchodź !!! TANIEJ NA ZAWSZE - czyli promocja do odwołania !!! ROSNĄCE KORZYŚCI - czyli tanie polączenia juz w grudniu !!!

Bruner - wisisz mi komplet chusteczek do czyszczenia matrycy. ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~  2007-06-22 15:46:50  host: ait90.internetdsl.tpnet.pl

    nie jest zle bo sim+ jako jedynu ma doladowania 150/180 i teleprzelew, daj na luz czlowieku - gdyby jeszcze byly pakiety na stacjonarne to majac znajomych w plusie czego wiecej trzeba chciec?

  • 0

    27.  2007-06-22 16:08:04

    Do prostego i taniego (tzn. bezpakietowego i bezekstraopłatowego) dzwonienia na stacjonarki to służą w Polkomtelu wieśniaccy Sami Swoi a nie spokokoolluzacki Simplus :-). Po prostu target S+ jest zbyt nowoczesny, żeby dzwonić na stacjonarki. A tak poważniej, to w tym nowym S+ nie ma faktycznie żadnych zniżek na stacjonarki, choćby takich jak EasyGadka czy nawet 2 swojaki w Team4 (40 gr po szczycie AFAIR). Biorąc pod uwagę koszty interkonektu M2F, to jest po prostu kopalnia pieniędzy :-P.

  • 0

    28. ~berdys  2007-06-22 16:42:07  host: 32.grybow.net.pl

    27* z takimi cenami to simplus staje sie wiesniacki a SS spokoluzacki ;)

  • 0

    29.  2007-06-22 16:47:13

    Xavi: ale co ja poradzę na to, że Polkomtel daje najwięcej powodów, żeby ponarzekać? To moja wina? Dokopywaliśmy już każdemu i to nie raz - i Orange, i Erze, i Playowi trochę. Zaraz na widelec pójdzie Netia i Tele2. Wystarczy popatrzeć na komentarze samych czytelników, którzy piszą i oceniają tego operatora w taki, a nie inny sposób. Poza tym ten komentarz wydał mi się bardzo dowcipny i tyle - nie ja go napisałem.

  • 0

    30. ~berdys  2007-06-22 16:47:22  host: 32.grybow.net.pl

    Jak to wczesniej gdzies pisalem- Plus za co sie chwyci- to spieprzy. Juz im ta kampania wizerunkowa nie pomoze, bo wizerunek maja tak zly, ze gorszy nie moga. Wystarczy przejrzec komentarze - nie trzeba daleko szukac- telepolis i inne konkurencyjne portale. Moze ktos pojdzie po rozum do glowy, ze w PL wizeunek buduje sie nie jakoscia, iloscia uslug, czy zaangazowaniu kabaretu w reklamach ale takze cena ;) Takze PUK PUK polkomtelu zbudz sie z 4 letniego snu !

  • 0

    31.  2007-06-22 16:50:35

    Bronek: my nigdy nie mówiliśmy, że jesteśmy poważni. Nigdy też nie mówiliśmy, że jesteśmy niepoważni. Jesteśmy inni. Nie wstydzimy się pokazywać wad w polskiej telekomunikacji, nie wstydzimy się pisać tego, co myślimy. Jesteśmy także inni dlatego, że jako jeden z nielicznych serwisów mamy dobry kontakt z czytelnikami (tak mi się przynajmniej wydaje), zawsze służymy radą, jak ktoś o coś pyta i nie wstydzimy się przyznać do błedu, jeżeli trzeba. A tak już z czystej ciekawości i bez cienia ironii zapytam - który portal telekomunikayjny postawiłbyś za wzór profesjonalizmu?

  • 0

    32. ~berdys  2007-06-22 17:00:08  host: 32.grybow.net.pl

    No i ja jestem jednym z tych przypadkow ktorego zniechecila slamazarnosc Plusa do zmian cen ( w dol , oczywiscie) - w 1998 roku kiedy bralem u nich abo-dalbym sie pociac za nich- tak mi sie podobala jakosc obslugi, podejscie do klienta i co moze wydac sie smieszne- ceny ! Mimo ze bylo cholernie drogo! Potem bylo coraz mniej ciekawie- chodzi o obsluge klienta, kolejki w salonach, bardzo wysokie ceny przy PWA ( pamietam zaproponowali mi Nokie 6150 za blisko 2k, przy czym w cennikach dla nowych byla po 549 + vat... , no i zaczely sie pojawiac reklamacje zwiazane z jakoscia polaczen, zrywaniem itp, jak naprawili, to znowu mieli problemy z bilingiem :) w 2005 roku mialem ich dosc i na fali zmian reg - wypowiedzialem umowe ;) Oczywiscie do dzisiaj nie chca o mnie zapomniec... widac bylem dobrym klientem :) Ostatnio minal mi uraz do abonamentu :) Wiec wzialem Playa.. na razie sa tak samo bezproblemowi jak Plus kiedys tam kiedys ;) zobaczymy jak dlugo :)

  • 0

    33. ~berdys  2007-06-22 17:03:32  host: 32.grybow.net.pl

    bronek* to jest powzny portal, zapewniam Cie.. jak liczy sie z nim TVN24 i widze Witka w ich magazynach to cos na rzeczy musi byc ;) I ani Go/pop ani simplus nie sa ciekawymi ofertami. Jesli by je porownac to 1:1 .

  • 0

    34.  2007-06-22 17:06:12

    berdys: zawsze mogę być z "układu", a jak wiadomo, na Wiertniczej w Wawie to stacja nazywa się WSI24. ;)

  • 0

    35. ~berdys  2007-06-22 17:09:29  host: 32.grybow.net.pl

    no tak... ja ogladam tvn24 to tez moge byc z ukladu ;) ostatnio mieszkam w takim regionie gdzie moze to byc zle widziane, bo w co drugim domu przygrywa dj rydzyk ;)

  • 0

    36.  2007-06-22 17:12:35

    berdys: uważaj, bo Cię jeszcze na stosie spalą. ;)

  • 0

    37. ~berdys  2007-06-22 17:17:12  host: 32.grybow.net.pl

    juz sie przyzwyczailem do miejscowej religijnosci ;) Jak sie tu pol roku mieszka, to wszystko sie staje obojetne ;) Chociaz co rano budzi mnie o 6.30 spiew z pobliskiego kosciola... pobliskiego tzn stojacego okolo 2 km ode mnie ;) taka mala immisja ;) Dzisiaj na przyklad spiewali "Pan jezus juz sie zbliza.." ;) ;) ;) Takze naglosnienie mam znakomite- jak nie kijem mnie to palka ;) bezboznika i komuniste ze slaska ;)

  • 0

    38.  2007-06-22 17:19:17

    berdys: przyjmij wyrazy różnorakie... ;) Wyobrażam sobie, że taki nawiedzony proboszcz to potrafi wiele atrakcji zapewnić. ;)

  • 0

    39. ~berdys  2007-06-22 17:28:00  host: 32.grybow.net.pl

    Oj duzo tu mam atrakcji :) dla mnie niektore zachowania to taki ( nie obrazajac nikogo ) malomiasteczkowy folklor :) jesli chodzi o wielkosc to miasteczko wielkosci Wloszczowy ;) elektorat chyba tez podobny... ;)

  • 0

    40. ~ee  2007-06-22 17:41:50  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    no patrzcie a na orznąć jechali....

  • 0

    41. ~r  2007-06-22 19:34:03  host: chello087207229190.chello.pl

    no komentarz brunnera trafiony w dyszkę :-) Berdys: coś w Tvn-ie ostatnio opowiadali o takim księżulku co o okolicznych mieszkańców dba. Aby wstawali i kładli się spać z pieśnią religijną w uszach. Zamontował nawet specjalne megafony na wieży kościelnej. Normalnie pozazdrościć hehe

  • 0

    42. ~d.k.a.r  2007-06-23 12:18:56  host: 87-205-49-37.adsl.inetia.pl

    Dołożę swoje 3grosze. Na stronie SamiSwoi promują startery z darmowymi rozmowami : "Wystarczy zakupić zestaw promocyjny sami swoi opatrzony naklejką "darmowe rozmowy"". Gdzie ? "Oferta dostępna na terenie całej Polski w punktach sprzedaży Plusa oraz Salonikach Prasowych (Kolporter Sieci Handlowe)." Tylko, że tego startera nie ma już od kilku miesięcy...

  • 0

    43. ~  2007-06-23 18:41:04  host: 87-205-211-62.adsl.inetia.pl

    Dla klientów nie ma to większego znaczemia. Przecież SS zdaniem prezesa, chociaż ma mało użytkowników, jest superhiperwdupęjeżarentowna. Chyba dlatego też niczego ciekawego w tej sieci nie wprowadzają, chociaż jeszcze kilka lat temu mogli konkurować nie tylko z Heyah ale nawet z TT, co oczywiście zaprzepaścili, bo bali się, że SS odbierze klientów Simplusowi. :P

  • 0

    44. ~Perla  2007-06-24 14:28:09  host: host-87-99-42-200.lanet.net.pl

    Rozwala mnie jak chwalicie nowy Orange Go ..hahaha...boze za 100 ladujesz i masz niby 10000 smsow i zadnych minut po 20 groszy do orange..hahah szkoda ze w plusie mimo pakietow 10000 smsow do sieci mozna miec za 50 złotych i za to drugie 50 złotych 250 minut!! boze faktycznie problem wprowadzic sobie kod w ksiazke telefoniczna i nacisnac w potrzebie zielona sluchawke:|

  • 0

    45. ~waszkins  2007-06-24 20:49:37  host: 87.118.115.69

    zacznijmy od podstawowego pytania: co ma zacytowane w komentarzu "5 lat w sieci" do prepaidow..wszyscy "normalni" wiedza ze usluga prepaid jest dla ludzi mlodych lub tez "trendy" ktorzy czesto gesto zmieniaja operatora bedac kuszeni ofertami konkurencji...tak jak w tak taku tak i tu jest prog kilkumiesieczny po ktorym "masz taniej" ale gdy po tych kilku miesiacach konkrencja zapoda jeszcze taniej to wielu klientow nie ma juz u tego opa a sa u innego..haslo "stacjonarne"?? a kto na nie dzwoni? z docelowej grupy klientow wiekszosc ich znajomych i rodziny posiadaja tel komorkowe i to nie jest zaden atut..atutem jest wlasnie 1000sms za pare zlotych bo o 10 rano wielu z nich jest juz po kilkunastu smsach za ktore lepiej zaplacic po 0,5gr niz po 20gr na takie oferty nalezy patrzec realnie a nie wirtualnie

Dodaj swoją opinię