Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli kolejna fenomenalna promocja Polkomtela

Pajacyki, czyli kolejna fenomenalna promocja Polkomtela

sirmark 16 Czerwca 2007 03:27

0 0
Od 15. czerwca w salonach firmowych Plusa dostępna jest promocja "Wabiki Kubali". W ramach promocji do każdej umowy z taryfami Kubali dodawany jest gadżet. Po słowie "wabik" spodziewać się można czegoś atrakcyjnego, czegoś co zachęci do wyboru oferty. Rzeczywistość jest dość zabawna...

Tym niesamowitym upominkiem, którego wartość jest wymieniona nawet w regulaminie, może być: brelok (wartość rynkowa 5,45 zł) lub worek na telefon (wartość rynkowa 3,60 zł) lub przycisk do papieru (wartość rynkowa aż 9,98 zł).

plus gadzet plus gadzet plus gadzet

Plus ma zamiar uszczęśliwić 22 tys. klientów. Ja chyba jednak wybiorę kredki Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~Gal  2007-06-16 11:07:18  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Farsa, czysta farsa. Absurd przekracza kolejne poziomy.

  • 0

    12. ~Adriand  2007-06-16 11:43:34  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    Buehehehe ale sie uśmiałem - kto to wymysla? Pewnie ta sama osoba co ostatnie śmieszne promocje w simplusie - tu nawet psychiatryk nie pomoze :P

  • 0

    13. ~zibi  2007-06-16 11:57:25  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Czepiacie się. Ile miejsce pracy powstało w związku z koniecznością wyprodukowania tych wabików.

  • 0

    14.  2007-06-16 12:38:55

    13 - wszystko pewnie z Chin, zrobione za miskę ryżu.

  • 0

    15. ~  2007-06-16 16:11:45  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ciekawe jakiej klasy próżnię udało się osiągnąć plotkomtelowi w tym worku na nicość. Dla orientacji mogę podać, że w lampach radiowych była to próżnia rzędu 1E-6 Tor.

  • 0

    16.  2007-06-16 22:59:33

    A kto to jest właściwie ten cały Kubala?

  • 0

    17. ~Stefan  2007-06-17 00:09:46  host: p01-11.opera-mini.net

    Kubala to znany wykradacz pomyslow z krainy Deszczowcow.

  • 0

    18.  2007-06-17 08:26:08

    jak ja się cieszę że nie jestem w tej upolitycznionej sieci:/

  • 0

    19.  2007-06-17 10:10:49

    O qrde, to te sznurki wetknięte w pokrywkę od słoika są warte prawie dychę??? Musi to jest produkt mocno dizajnersko-wypasiony :-P. A ten breloczek to mi przypomina kadłub starodawnego wojskowego odrzutowca z 5 kabinami :-D. "Kubala, sprawdziliście się na waszym odcinku - zarekomendujemy was na przodownika pracy kapitalistycznej" :-P

  • 0

    20. ~rebel  2007-06-17 19:23:20  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    Przemolog: bo to jest kadłub MiG 15 z pięcioma kabinami... Nie wiem kto to wymyślił, po prostu żenua:-)

  • 0

    21.  2007-06-17 22:05:34

    Jedi: Kubala to taki dziad:)

  • 0

    22.  2007-06-18 00:58:54

    Rebel - no tak myślałem, że wręcz to jest coś ruskiego ale nie byłem pewien. Nosz qrde mol, żeby spółka w znacznej mierze skarbu państwa uprawiała taką kryptokomunistyczną propagandę. To pewnie wina czerwonego Vodafona :-P. No a swoją drogą, mogliby to nazwać po marketoidalnego "Benefity Kubali" - to byłby dopiero full giga wypass ;-)

  • 0

    23. ~  2007-06-18 05:48:31  host: chello087207229190.chello.pl

    Ach! O takich sznurach marzyłem. Trzeba będzie lecieć do salonu bo jeszcze klienty rozdrapią. Muszę być szybszy :-D

  • 0

    24. ~J  2007-06-18 08:19:03  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Zobaczymy jakie będą efekty promocji. Osobiście nie lubię, gdy ktoś robi mnie w CH...JA, dorabiając do tego ideologię HEYAH.

  • 0

    25.  2007-06-18 10:12:20

    Temu samolociku odpadły szkrzydła :(

  • 0

    26. ~mirekb  2007-06-18 13:18:10  host: bmm209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus coraz bardzij mnie utwierdza w przekonaniu ze cala oferte tworzy im kabaret mumio..

  • 0

    27. ~xxx  2007-06-18 18:34:45  host: eev133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 26 mirekb: to dobre, uśmiałem się ale na to właśnie wygląda w +. Mi się tak wydaje, że Kubali mózg wydłubali :)

  • 0

    28. ~  2007-06-18 21:05:21  host: apn-100-140.gprsbal.plusgsm.pl

    co wy chcecie jakie taryfy takie prezenty

  • 0

    29.  2007-06-18 22:46:07

    Lukasm - no ale ogon został i wsystkie pińć kabinków :-P

  • 0

    30. ~klimass  2007-06-19 07:56:50  host: ustronie.nat.student.pw.edu.pl

    Super, kolejna cudowna promocja Plusa, na ktora nabiora sie zapewne tlumy idiotow... No jak sie niema mozliwosci proponowac tanszych rozmow to zawsze mozna nadrabiac gadżetami rodem ze sklepu "Wszystko po 4.50"

Dodaj swoją opinię