Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli kilka zdjęć "ciekawych" urządzeń

Pajacyki, czyli kilka zdjęć "ciekawych" urządzeń

LuiN 6 Sierpnia 2007 10:57

0 0

Przeglądając czeluści Internetu, od czasu do czasu, pojawiają się dość zabawne nowinki i zdjęcia z branży telekomunikacyjnej. Oto garść z nich.

apple iphone tool iSpinacz - bo jak inaczej nazwać to wyrafinowane, oryginalne akcesorium do iPhona? Zestaw przedstawiony na zdjęciu, mimo, że przypomina spinacz biurowy, dawno nim przestał być. Teraz to iSpinacz.



fun kolczyk Od zawsze przystosowujemy świat do naszych potrzeb. Niektórzy wolą jednak siebie samych przystosowywać do świata, a nie odwrotnie. Skrajność tego procederu przedstawia zdjęcie. Czy to kabura, czy zestaw słuchawkowy, a może po prostu kolczyk - oceńcie sami...

windowsxp iphone Od lat jabłkowa firma wpiera, że Windows jest zły. Wojna trwa, wyszły już nawet jabłkowe telefony. Czyżby ktoś korzystał z broni wroga, do promocji swych produktów?




Chińskie podróbki wszelkich towarów są absolutnie wszędzie. Chińczycy poszli krok dalej i odważyli się podrabiać telefony. O ile podróbki Nokia N93, N95 i im podobnych nie robią specjalnego wrażenia, o tyle podróbka W610i jest rewelacyjna i bezczelna zarazem.

china w610 china w610 china w610

Sory Ericssoo - po przeczytaniu nazwy stwierdziłem, że jednak Chińczycy mają poczucie humoru. Zielona, centralna kulka zamiast znanego logo, rozbraja zupełnie.

china w610 china w610 china w610

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Falcon  2007-08-06 11:08:28  host: staticline40986.toya.net.pl

    nie no takiego Sory Ericsso to ja muszę mieć :P ;)

  • 0

    2.  2007-08-06 11:15:41

    telefon w uchu obrzydliwy ;/

  • 0

    3.  2007-08-06 11:17:00

    LuiN - nie Sori Ericsoo, a Sory Ericsoo

  • 0

    4.  2007-08-06 11:22:03

    Dociekliwy: zdążyłem poprawić zanim napisałeś ten komentarz, ale i tak dzięki za czujność. :)

  • 0

    5. ~Piciu  2007-08-06 11:43:11  host: c72-180.icpnet.pl

    Sory Ericssoo, jak juz mamy poprawiac ;)

  • 0

    6.  2007-08-06 12:12:47

    Piciu: fixed, dzięki! :)

  • 0

    7. ~Eeee tam...  2007-08-06 12:21:55  host: fcy170.internetdsl.tpnet.pl

    Zamiast zajmować się pierdołami, wzięlibyście sie lepiej wszyscy do jakiejś roboty... :-/

  • 0

    8.  2007-08-06 12:27:48

    Ta podróbka W610i wygląda całkiem nieźle, dokładnie wykonana, ciekawe jak z jakością materiałów i działaniem. Żeby tylko się nie okazało, że jest lepsza niż oryginał. Ciekawa jaka jest jej cena.

  • 0

    9.  2007-08-06 12:40:10

    Eeee tam: a tak konkretniej? ;)

  • 0

    10. ~TICOM  2007-08-06 13:31:34  host: p03-07.opera-mini.net

    swoją drogą to -se k750i z którego teraz piszę-też jest made in china. pozdrowienia z bałtyckiej plaży.

  • 0

    11.  2007-08-06 14:18:35

    Hahaha widziałem już "Lokia" itp, ale ten "Sory Ericssoo" z tym logiem... leże i kwicze. Azjaci zawsze mieli tendencje o fantazji :-)

  • 0

    12. ~r  2007-08-06 19:38:07  host: chello084010106085.chello.pl

    "Sory Ericssoo" jest mocarny, hehe. Może w Play dadzą? Bo miały być jakieś tanie chińskie telefony. Od razu biorę :-D

  • 0

    13. ~Aciu  2007-08-06 22:26:02  host: 87-205-66-34.adsl.inetia.pl

    Sor(r)y Ericsoo hehe, nie ma za co ;)

  • 0

    14.  2007-08-07 14:17:11

    Sorry Edison...

Dodaj swoją opinię