Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli kabaret u kolejnego operatora

Pajacyki, czyli kabaret u kolejnego operatora

WitekT 2 Sierpnia 2008 10:56

0 0
Jak wiadomo, coraz trudniej w dzisiejszych czasach zdobyć nowego klienta. Potrzebne są nowe sposoby sprzedaży, nowe pomysły na skłonienie klienta do zakupu. Jeden z operatorów znalazł chyba wyjście z tej sytuacji. Ojciec, prać? Prać! ;-)

Plus ma Mumio, a Orange - choć chyba nie do końca się do tego przyznaje - Kabaret Moralnego Niepokoju. Na YouTube dostępne są 4 filmy, które można obejrzeć tylko w tym serwisie. Ale warto. ;-)

Kabaret Moralnego Niepokoju - Monolog w salonie
Kabaret Moralnego Niepokoju - Kim Basinger
Kabaret Moralnego Niepokoju - Małżeństwo
Kabaret Moralnego Niepokoju - Napisy



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~jamal  2008-08-04 13:32:48  host: 65.49.14.27

    (bla bla >wymieniane usługi

  • 0

    47. ~  2008-08-04 13:36:59  host: 64.62.138.103

    widzę cenzura na telepolis już działa pełną parą, niestety s!d nie mogę odpowiedzieć bo jakiś debil z telepolis cenzuruje mi komenty

  • 0

    48. ~  2008-08-04 13:44:10  host: 64.62.138.103

    .... ..." aha, czyli jesteś pracownikiem orange i próbujesz tutaj nieudolnie reklamować tego upadającego kolosa... "Pewnie jakby nie mieli to byś pisał, że nawet wew. sieciowych nie mają" jak by nie mieli to nie robiło by mi to różnicy !!! "Mają jedną z najtańszych lub często najtańszą minutę w sieci i za to ich nie lubisz?" pogięło cię ?! mają NAJDROŻSZĄ MINUTĘ POZA SIEĆ, a minuty wew. sieci mnie gówno obchodzą, jest to dla mnie usługa która nie istnieje, jak gdzieś dzwonię to co mam sprawdzać sieć ?!? a jak jest inna sieć to co ?! nie dzwonić ?!?!? dla mnie to tak jak byś mówił: mają co prawda 5 zł za minutę do innych sieci, ale masz za to za darmo spławik, a telefonu możesz użyć jako wędki :DDD fajnie fajnie, tylko mnie interesuję cena minuty, a nie cena minuty wew. sieci, bo swoją drogą wew. siecie MINUTY POWINNY BYĆ ZA DARMO, CO JEST OCZYWISTE I PRAKTYKOWANE JUŻ NIE TYLKO W USA, ALE I CAŁEJ €OPIE !!! "Przeanalizuj wszystkie możliwe oferty, a nie jedną jaką zobaczyłeś" przeanalizowałem je bardzo dokładnie i play jest bezkonkurencyjne, aczkolwiek era prawie na równi, plus się ostatnio poprawił, ale już wyraźnie gorsze ma oferty, natomiast na szarym końcu, jest TP-orange, z najgorszą ofertą, najdroższymi usługami i ZDECYDOWANIE najdroższymi telefonami, jak patrzę na ofertę orange, to przychodzi mi do głowy trawestacja znanego powiedzenia "komuno wróć", w tym wypadku brzmi to "komuno wróciłaś" :D "Nie uważam, że każdy musi się znać na wszystkich ofertach, ale nie musi szczekać tak głośno nie wiedząc na co" no właśnie ! powiedz to stojąc przed lustrem !

  • 0

    49.  2008-08-04 14:00:00

    47: nikt tu niczego nie cenzuruje - chyba, że używane są przekleństwa, podaje adresy e-mail, telefonów, komunikatorów... Dowodem na to jest właśnie Twój komentarz. Zamiast nas oskarżać, polecam zwrócić się do nas na maila - albo Ty masz problem z przeglądarką, albo my ze swoim CMSem. Jak podasz dokładne czasy komentarzy, host, reakcję CMSa, to pogrzebiemy w logach i dojdziemy co i jak. Liczę tylko, że powstrzymasz się od słów "debil" w mailu...

  • 0

    50. ~jamal  2008-08-04 14:04:43  host: 64.62.138.105

    ok, pojawiła się w końcu po 10 próbie druga połowa komenta :D i jeszcze jadno "Statystycznie jak widać najwięcej z nas Polaków wzięło to "gówno". 14mln idiotów?" heeelooo odkryłeś amerykę ?! no mało tego - powiem więcej, 80% populacji to w zależności od tego czy mamy być bardziej czy mniej szczerzy, to idioci, bądź poprostu... hmmm... 80% zadatków na profesurę nie ma :D generalnie większość ludzi to idioci, wystarczy popatrzeć np. na reklamy dosia, rama, almette, persil itp. no sorry ale na kogoś te reklamy działają (na idiotów) bo inaczej by nikt za nie nie płacił, zobacz jaka muzyka jest popularna, jazz ??? klasyka ??? może electro ??? nie - DODA, MANDARYNA, ICH TROJE, BOJS, WCZEŚNIEJ (i dzisiaj wlaściwie też) DISCO POLO, POP-owa papka kukulska, cerekwicka - ktoś to w ogóle rozróżnia jedno od drugiego !?!?! zobacz co leci w TV - chłam, brazylijskie seriale, polskie seriale typu klan, majewski z humorem dla 10-latków, jaka to melodia itp - TO WSZYSTKO MEGA HITY W POLSKIEJ TV !!! dla kogo - dla przygłupów, programów na poziomie nie-idioty jest może 1-2 godziny na dobę licząc wszystkie programy w kablówce i to zazwyczaj nie wcześniej niż o 1-2 w nocy ! stary nie chcę cię martwić, ale rządzą nami i przedwszystkim otaczają nas idioci - bo przecież obecny wódz i jedyna słuszna partia z Donaldu Tusku na czele sama się nie wybrała ;D a sądząc po twojej wypowiedzie to niestety ale zaliczasz się do tej ociemniałej większości, nie dochodzącej do prawdy obiektywnej, nie zastanawiającej się nad sensem większych i mniejszych problemów moralnych, społecznych, ufającej "wodzom" takim jak Donek, nie rozpatrującej za i przeciw, nie weryfikującej, jesteście posłuszni jak mrówki w mrowisku i bezmyślni jak pień drzewa, tzw. osobowość totalitarna nadal jest w zdeycydowanej większości, dlatego w Polsce jest źle i świecie też, z tą różnicą ze na zachodzie ci idioci mają kasę (choć na zachodzie inteligencja nie była wymordowywana od 200 lat)

  • 0

    51. ~jamal  2008-08-04 14:06:34  host: 64.62.138.105

    ok sorry - faktycznie niepotrzebnie użyłem tego słowa, widocznie jest jakiś nieokreślony błąd, a ja założyłem złą wole, już wkleiłem drugą połowe tamtego komenta, także po problemie...

  • 0

    52.  2008-08-04 14:06:42

    jamal: i trzeba od razu wyzywać? Jedynym, znanym mi bugiem (a może i "ficzerem") jest problem z obcinaniem komentarzy, jeżeli używa się znaków mniejszości lub większości. Ale to już dokładniej SirmarK się musi o tym wypowiedzieć, bo ja w phpie jestem zielony.

  • 0

    53. ~skruszony_jamal ;)  2008-08-04 14:18:33  host: 65.49.14.32

    jeszcze raz przepraszam, posypuję głowę popiołem :) poprostu trochę się wkurzyłem że nie mogę odpowiedzieć, a gdybym nie kopiował komenta przed wysłaniem, to bym go już stracił, a drugi raz to samo pisać to... wiadomo... ale to nie zmienia faktu że nie jest to powód do obrażania kogoś osobiście, miłego dnia życzę

  • 0

    54.  2008-08-04 14:27:10

    jamal: spoko, nie ma problemu. :)

  • 0

    55. ~  2008-08-04 16:13:48  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    jamal: zamiast pisac o wszystkim i o niczym, napisz pare konkretow, bo jak dotad napisales tylko pare ogolnych stwierdzen - zadnych faktow. Oczywiscie mowie o rozmowie na tematy telekomunikacyjne, bo reszta akurat mnie malo obchodzi.

  • 0

    56.  2008-08-04 16:39:52

    #52: tak jakos jest, ze jest sobie funkcja wycinajaca tagi htmla z komentarzy i jak ktos cos pisze otwierajac nawiasem kwadratowym i zaraz po tym daje literke sugerujac tag, bo zostanie to wyciete.

  • 0

    57.  2008-08-04 17:47:44

    Jedyną osobą, która kreuje się na wodza to JK,ale nvm... Jamal oświecony człowieku myślę że trochę pochopnie rzucasz "idiotami,debilami" i jakimiś z palca wyssanymi statystykami,ale to nie ważne-ok tylko Ty masz słuszność,nie musisz wybierać Orange,jednak nie którym to się opłaca i wbrew pozorom ludzie patrzą do kogo dzwonią i tak wybierają dla siebie ofertę...

  • 0

    58. ~  2008-08-04 20:34:25  host: f142-180.opera-mini.net

    Ale z ludźmi musi być coś nie tak skoro tak licznie wybierają Orangutana. A niektórzy gotowi są jeszcze dziękować mu za to, że mają najdrożej i najgorzej.

  • 0

    59.  2008-08-04 22:25:42

    jamal chłopie. Płace 31gr poza siec i 8 wewnatrz- na pewno wszystkie oferty przeanalizowałeś?? nie wyskakuj, że play ma taniej do innych, bo play ma głównie innych. Dzwonie na 10mln stacjonarek i do firm (dział gosp) które głównie posiadają orange. Idioci- skoro potrafią się sami otrzymać na tej działalności to chyba nie idioci. Swoją drogą Orange ma najwięcej klientów biznesowych- idiotów? sory, ale ten twój tekst o ludziach ludziach podatnych na tandetę medialną itd to chyba twoje otoczenie z playa, bo ja zbyt wielu takich ludzi nie znam.

  • 0

    60.  2008-08-04 22:29:26

    jamal, co do cześci politycznej twojej wypowiedzi to pokazujesz, że jesteś buntownikiem o silnych przekonaniach, który burzy wszystko. Stary, ja chce zbudować sobie jakąś przyszłość, tylko przez gnojków na wszystko narzekających i krytykujących nie potrafię się skupić. W życiu nie chodzi o to by bojkotować i burzyć, tylko by budować. Możesz obalić Donka, możesz obalić kaczki, ale co to da? zaprowadzi cię to gdzieś? idź się leczyć szczekaczu.

  • 0

    61. ~ukenamuniu  2008-08-05 12:33:01  host: 212.160.172.70

    Orange uznana za 50 najcenniejszą markę według międzyn. rankingu marek Millward Brown 2008, awans o 17 miejsc w stos. do 2007.

  • 0

    62. ~czarnygosc  2008-08-06 12:42:21  host: user58.84.udn.pl

    ORANGE. Tu jest NIBY nowocześnie. Sprzedają tzw. darmowy starter w Orange POP, do którego mają jakoby przysługiwać: 120 zł na usługi i 100 SMS-ów co miesiąc do wszystkich sieci. Po wielu interwencjach w BOK-u udało się "na razie" załatwić obiecane 10 zł przez 12 m-cy do Orange. Ale 100 darmowych SMS-ów to FIKCJA. Zamówiłem i aktywowałem (opłaciłem) 4 takie startery. Po wielu interwencjach w BOK-u, w końcu otrzymałem wyjaśnienie, że mają problem techniczny i "NA RAZIE" nie zostanie rozwiązany. Jednak oni nic sobie z tego nie robią i wciąż sprzedają produkt oszukując tysiące klientów. Było jeszcze mnóstwo innych problemów, na rozwiązywanie których napisałem mnóstwo pism i poświęciłem kilkanaście w sumie wielogodzinnych rozmów z BOK-iem. Połączenia z BOK są PŁATNE! Ludziom, którzy nie chcą przechodzić tego co ja, ODRADZAM sieć ORANGE!

  • 0

    63. ~  2008-08-06 13:43:55  host: bzq-79-176-228-90.red.bezeqint.net

    Odradzam Orangutana to zlodzieje!!!

  • 0

    64. ~Cromka_TP  2008-08-07 11:11:29  host: 212.160.172.70

    Lol ~63 ja odradzam TP, Netię, Energisa, Dialogu , Tele Zwei, Polkomtela, Centertela, Orangutana, P4, Mobilkinga , karty Telegrosik, UPC , Astre, Mediatela, Polpak, Nokia , Sony , Siemensa, Apple, blueberry, i sto innych firm bo to złodzieje - bo biorą moje pieniądze :P lolz uwielbiam taką argumentację :P Pozdro

  • 0

    65. ~  2008-08-08 22:04:05  host: nat217.and-net.pl

    mnie w orange nie oszukali od 4 lat. Niektórzy zamiast pisać opinie o konkretnej wiadomości to tępią orange.

Dodaj swoją opinię