Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Jobs wraca do świata żywych z nowym iPhonem

Pajacyki, czyli Jobs wraca do świata żywych z nowym iPhonem

LuiN 12 Września 2012 17:30

0 0
MondoMedia przygotowało prześmiewczy film, w którym Steve Jobs wraca do świata żywych by po raz kolejny poprowadzić prezentację nowego iPhone'a.

W filmie produkcji MondoMedia to nie Tim Cook, lecz ponownie Steve Jobs prezentuje nowego iPhone'a. W krótkiej animacji nie brakuje żartów dotyczących wtórności kolejnych generacji smartfonów Apple'a, wysokich cen, jak i nowego złącza ładowania, które zmusi użytkowników do kolejnych akcesoriów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne





Źródło tekstu: MondoMedia, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple

w sumie: 22
  • 3

    4. ~  2012-09-12 17:49:37  host: ip-78-30-102-92.free.aero2.net.pl

    @3, jak nie żyje, to jak terroryzuje? To jego podwładni, on już dawno w lepszy świecie.

  • 3

    5. ~zen  2012-09-12 17:50:01  host: 173.162.91.79.rev.sfr.net

    @1 ale pasuje do chciwej, amerykańskiej firemki, która patentuje prostokąt z zaokrąglonymi rogami

  • 4

    8. ~Darkeners  2012-09-12 18:02:29  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    No nie wiem czy takie słabe, bit całkiem fajny :D I też trzeba im przyznać wiele racji :P

  • 1

    9.  2012-09-12 18:03:22

    fajne, wpada w ucho

  • 0

    11.  2012-09-12 18:05:33

    Piosenka faktycznie fajna. Ciekawe czy cena na końcu filmu okaże się prawdziwa? ;-)

  • 0

    13. ~Pegi z nocuje.net  2012-09-12 18:09:23  host: host-81-190-24-58.torun.mm.pl

    prymitywne to strasznie. Jeśli ktoś nie lubi appla niech nie kupuje ich urządzeń i nie obraża osob które to robią. Każdy ma prawo do własnych wyborów. Śmieszne jest to że krytykując w chamski i niekonstruktywny sposób dajecie świadectwo tylko o swoim poziomie.

  • -2

    14. ~PLANET  2012-09-12 18:11:00  host: jag4.dag.pl

    Naprawde wam sie to podoba? STRASZNY beton, zaporowy wrecz...

  • 0

    15. ~ołlala  2012-09-12 18:24:46  host: ip-78-30-120-53.free.aero2.net.pl

    Srajfon do wyciągania kasy od frajerów

  • 4

    16. ~RobertX  2012-09-12 18:27:30  host: acih89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest swietne.. ludzie troche dystansu ...

  • 2

    17. ~.aj  2012-09-12 18:33:41  host: ohproxy1.avaya.com

    A mi sie historyjka podoba. Z jajem.

  • 2

    18.  2012-09-12 19:13:51

    Fajny filmik xD "Myślicie, że skoro 2pac powstał z martwych, to JA nie bede potrafił?!" ;DDD

  • 0

    19. ~  2012-09-12 19:58:46  host: ip-37-209-140-11.free.aero2.net.pl

    U nas trwa i ma sie dobrze pewna ludowa przypowiastka, wyniesiona przez niektorych z domu rodzinnego i przywieziona do miast - ze o zmarlych mowi sie dobrze albo w ogole. Co gorsza- taki stereotyp jest do dzisiaj pieczołowicie kultywowany! ;) Nieco to dziwne, ale chyba rozumiem tą wielowiekową przypadlosc.

  • 0

    20. ~  2012-09-12 20:05:16  host: ip-37-209-140-11.free.aero2.net.pl

    BTW - SMieszne sa opinie, ktore narzucaja kanon " komentarzy konstruktywnych" Felietony Kisiela tez byly podobno dekonstruktywne, a jakiez dobre ! Stad moj apel- nie badzcie konstruktywni- tworczy rozpizdziel tez bywa piekny. Nudziarzom i bikiniarzom mowimy stanowsze NIE ! ;)

  • 1

    22. ~Mike  2012-09-12 21:14:40  host: 87-205-142-119.adsl.inetia.pl

    To ciekawe, że na tym forum Apple jest tak znienawidzone. A w wielu innych miejscach bardzo cenią tę firmę. Czyżby ludzie tu piszący mieli jakiś wspólny mianownik? Na przykład niechęć do przedmiotów z wyższej półki, a zamiłowanie do tandety made in Korea.

  • 0

    23. ~  2012-09-12 21:34:50  host: z54-10.opera-mini.net

    22 Może w innych miejscach nie ma aplefanatyków? Może w innych miejscach są ludzie otwarci na jedyną słuszną markę? :-p

  • 0

    24. ~  2012-09-12 22:03:14  host: ip-151-248-44-64.free.aero2.net.pl

    22 moze sa inne miejsca od tych innych.

  • 0

    25.  2012-09-13 09:09:05

    @22, Mike, fajny komentarz :)

  • 0

    26.  2012-09-13 11:53:03

    Bardzo dobrze zrealizowany i wykonany filmik! Ludzie są niesamowici - stworzyć coś tak dopracowanego w ciągu 16h? Rewelacja :)

  • -1

    27. ~xy  2012-09-13 12:16:53  host: 46.205.28.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szanowne Telepolis! W ciągu 20 godzin daliście aż 7 wiadomości o iZłomie - nie sądzicie, że to ciut przy dużo?

  • 0

    28.  2012-09-13 12:31:29

    27: Przecież to jedna z najbardziej, jeśli nie najbardziej, wyczekiwanych w środowisku telekomunikacyjnym premier!

Dodaj swoją opinię