Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli jestem zdziwiony

Pajacyki, czyli jestem zdziwiony

WitekT 24 Kwietnia 2009 22:00

0 0
Do tej pory reklama operatorów przychodziła do mnie tylko w postaci masowych wrzutek do skrzynki pocztowej albo wraz z rachunkiem za telefon. Tym razem przyszła z jedzeniem. ;-)

Play Fresh miał mniej lub bardziej udane reklamy, trzeba jednak przyznać, że sposób dotarcia z przekazem często był nowy i zaskakujący. Na pewno nie spodziewałem się TEGO, kiedy zamawiałem jedzenie w jednej z dużych, polskich sieci pizzerii…
play pizzam
Widziałem już pizzę z parówkami, ale z czekoladą? ;-)

PS. Zamawiałem Vegetarianę - i taką dostałem w tym pudełku. ;-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37.  2009-04-25 12:02:06

    WitekT,aaa teraz zalapalem:),myslalem ze do pizzy dostales pudelko czekoladek gratis...hmmmm ale sie zakrecilem :)nooo teraz ta reklama fresha nabiera sesu wreszcie dla mnie... :)(ale jestem usprawiedliwiony bo siedzialem na kompie do nocy saczac piwko, a piwko i jasny umysl sie wykluczaja:)

  • 0

    38.  2009-04-25 12:55:13

    kuźwa apetytu se narobiłem a na wsi ciężko o pizze. Ja własnie przebudziłem się po ognisku:)Była kiełbasa i było czym popić. Pozdrawiam miasto

  • 0

    39.  2009-04-25 13:37:39

    no to 1 dzien w freshu mam za soba ;D dzisiaj na tym "papierku, na ktorym wisi herbata" znalazlem napis "Fresh Orange" :D

  • 0

    40.  2009-04-25 14:20:15

    38. baboL-no znowu nie na takiej wsi mieszkasz bo masz widze UMTS :) pozdrawiam wies! ;)(i zazdroszcze ogniska i FRESH powietrza :)

  • 0

    41. ~~Joda czytelnik jedzie autobuse  2009-04-25 14:22:29  host: f142-049.opera-mini.net

    @Babo- wies tanczy i spiewa, miasto pozdrawia wies :)

  • 0

    42. ~ms93  2009-04-25 14:30:40  host: heyah20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    hettman - ja tez jestem na wsi, zasiegu 3g nie ma (tylko edge) i pokazuje to samo :P

  • 0

    43.  2009-04-25 15:09:09

    WOW świetna reklama! rzeczywiście można się nieźle zdziwić, kolory biały i lekki róż jak na wesele a nie wiejską z kiełbachą ;)

  • 0

    44.  2009-04-25 16:34:48

    taa UMTS to marzenie tu się rządzi na EDGE, tp też nie dociera tu z porządnym netem. No nic trzeba iść na ryby. WIEŚ DZIĘKUJE MIASTU ZA PKS

  • 0

    45.  2009-04-25 20:50:58

    Dzisiaj byłem na basenie i była reklama z napisem "Zdziwiony, że wszystkie kobiety pływają toples?" i pływające kolorowe górne części bikini ;) Jeszcze było na szafkach "Zdziwiony, że trener rzeźbi?" i chyba rzeźba "Dawid" Michała Anioła. Jakby co to cytuję z pamięci, więc mogę trochę przekręcić.

  • 0

    46.  2009-04-25 20:51:51

    A i jeszcze "Zdziwiony, ze pod wodą słychać muzykę klasyczną?" i pływające skrzypce :D

  • 0

    47. ~  2009-04-25 21:07:58  host: f142-050.opera-mini.net

    @44 jaki masz terminal?ja po bc mam w sumie zle wspomnienia ale w niektorych lokalizacjach w gminie mialem umts,na spedtest ponad300kbs bylo.mam wimax i edge od ery,od ponad pol roku 900 w centrum miasteczka i2 bedzie juz w lipcu na krancu gminy gdzie kabli tp nie bedzie chyba nigdy..dzis testowalem tvn na play 3g(powoli coraz wiekszy zasieg i silniejszy sygnal)oraz 10min videocall.obie uslugi za darmo..1km od domu,szkoda ze play nie ma pelnego zasiegu-moze sie wyrobia w tym roku.3g/hsdpa to piekna sprawa.mirekb

  • 0

    48. ~  2009-04-26 01:01:41  host: acdn34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tanio

  • 0

    49.  2009-04-26 01:52:07

    Ja widziałem w czwartek w trojebusie (pl.wikipedia.org/wiki/Trolejbus dla tych, co nie wiedzą, co to) uchwyty na ręce pasażerów z napisami "Zdziwiony, że ten autobus jedzie do Amsterdamu?" :-). A propos ciekawej pizzy, to z parówkami to mały pikuś. Ja jadłem pizzę z kaszą gryczaną bez sera (no ale to prehistoria - Przemyśl 1987) :-). A może chcesz Witku innego pajacyka: www.telepolis.pl/grafika/newsy/2009-04/29_pop.pdf POP to maszyna czasu - w kwietniu 09 nadal można się z niego dodzwonić do Jugosławii :-P (a Gibraltar nazywa się Giblartar).

  • 0

    50. ~soma  2009-04-26 12:06:22  host: xdsl.177.c94.petrotel.pl

    dla mnie bomba

  • 0

    51. ~Anty-orange  2009-04-26 19:19:05  host: f96-056.opera-mini.net

    Witek jak chcesz pajacyka to obejrzyj cennik telefonow. Maja sonyericssona f305 w wersji 3 g. Jako jedyni na swiecie. Nikt sie przez dwa tygodnie nie pokapowal w takim bledzie. Efekt to zdziwienie klientow bo mialo byc a nie ma.

  • 0

    52. ~Anty-orange  2009-04-26 19:26:42  host: f96-056.opera-mini.net

    Zycze im tysiecy reklamacji bo zgodnie z prawem cennik jest oferta handlowa i kazdy klient moze wymagac teraz wymiany na inny terminal zblizony parametrami ale koniecznie z 3g,albo obnizenia ceny. I musza to zapewnic. Tak orange oklamujac polskich klientow pasie zabojadzkie pijawki.

  • 0

    53.  2009-04-27 10:23:05

    Pomysł niezły, inny od dotychczasowych, pizza w pudełku po czekoladkach reklamująca operatora :) Na pewno zwraca uwagę.

  • 0

    54. ~APS Era  2009-04-27 11:09:46  host: host-77-252-36-102.poznan.inotel.pl

    A kto z Was widział te plakaty reklamujące Play w pociągach PKP ? Przy pierwszym dałem się nabrac

  • 0

    55. ~ernst  2009-04-27 11:56:31  host: 193.24.24.10

    Już widzę napisy w toaletach - "Zdziwiony, że nie ma papieru toaletowego..."?

  • 0

    56.  2009-05-02 16:38:43

    a jak wyglądają?

Dodaj swoją opinię