Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli jak zostać iDiotą

Pajacyki, czyli jak zostać iDiotą

LuiN 27 Listopada 2013 17:08

23 4

Żyjemy w czasach, gdy koncerny kuszą nas luksusowymi autami z mocnymi silnikami, którymi nigdy nie pojedziemy z pełną prędkością na drogach pełnych ograniczeń, mamy telewizję wypchaną po brzegi kanałami sportowymi, które oglądamy z wygodnej sofy i oczywiście niesamowicie drogie smartfony, które nadają się do wszystkiego, tylko nie do wykonywania rozmów.



Tak rozpoczyna opis przezabawnej animacji iDiots, traktującej o magii Apple'a. Zdarzyło się Wam być takimi robocikami? Tak szczerze :-).


Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne





Źródło tekstu: BLR VFX, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | pajacyki

w sumie: 51
  • 1

    35. ~pabloki  2013-11-27 21:27:48  host: apn-37-7-112-132.dynamic.gprs.plus.pl

    chleb w domu zrobicie jak macie zakwas prawdziwy a taki chleb z tych torebek jak mąką kupiony w sklepie i wrzucony do maszyny to nie jest prawdziwy. co do artykułu po to sie buduje marke by łapać naiwnych, tak sie robi w przypadku każdego rynku( obojętnie czy jest to żywność czy telekom).

  • 0

    36.  2013-11-27 21:30:02

    Najgorsze jest to, że sami częściowo ulegamy tej modzie i w ten sposób napędzamy rynek odbiorców coraz bardziej wymyślnych gadżetów. Niestety, moje śrubologiczne skrzywienie nie pozwala mi przejść obojętnie obok nowego cacka, choćby z czystej ciekawości, co tam ulepszyli, czy to tylko stare graty w nowej obudowie. Przyznaję się bez bicia ;-) Jednak od jakiegoś czasu czuję przesyt nowości i chociaż nie piszę za dużo esemesów, zaczynam tęsknić za zwykłym telefonem z normalną klawiaturą - ta jednak najlepiej się sprawdza do tego typu rzeczy... Starość nadchodzi, nie ma co. ;-)

  • -1

    37. ~  2013-11-27 23:11:52  host: 192.210.200.175

    To nie dotyczy tylko fanów jabłuszka. Takimi idiotami są wszyscy posiadający fona z androidem. To dla takich debili banki obecnie wysyłają masowo sms kody z wykrzyknikami. Śmieszni ludzie, zamiast życia mają codzienną biegunkę za ładowarką...

  • 2

    38.  2013-11-28 07:43:01

    @37 słyszałem, że wszyscy którzy używają zdania "wszyscy to idioci" są idiotami.

  • 0

    39.  2013-11-28 08:58:37

    toms, a ja bez problemu używam E52 i jeszcze niedawno intensywnie szukałem nowej E52 po sklepach - są, ale niestety nie za cenę, jaką byłbym skłonny zaakceptować niestety. Starość? Mój syn używał już smartfonów, ma na co dzień w swoim otoczeniu ludzi ich używających... Popsuł ostatnio swój telefon (już drugi tego typu - zawsze rozbity wyświetlacz - klucze, kieszeń, krzesło, jakiś wystający kant łóżka w pokoju u kogoś - na imprezie tym bardziej) i wziął z domu zwykła Nokię (seria C ;-)) do używania do czasu kiedy mu nowy kupię (a też ciężko jest zdecydować co kupić, bo przez chwilę używał pożyczonego od kolegi E52 właśnie i twierdzi, ze nie koniecznie potrzebuje wypasionego smartfona). Bo do komunikacji wystarcza zwykły telefon, a po to ma komputer, żeby wygodnie rzeczy poważniejsze robić. Że w tramwaju notebooka nie wyjmie? A po co? Żeby youtube pooglądać, żeby wokół wszyscy widzieli, że ma wypasiony sprzęt i wielki pakiet dostępu do sieci? i to przez dwa przystanki? Śmieszne trochę.

  • 1

    40. ~Nick  2013-11-28 09:19:35  host: 92.60.132.22

    Applefan - prawda w oczy kole? Wszystkich to po części i w jakimś stopniu dotyczny, co nie zmienia faktu, że fanów jabłka najbardziej, bo stosunek ceny do jakości i podzespołów... piękna bańka PRowska. Niestety Jobs'a już nie ma i spadek po nim będzie sukcesywnie z czasem się rozpłynniał.

  • 0

    41.  2013-11-28 09:57:15

    @40 jak na razie w iP5S podzespoły są najlepsze na rynku więc to konkurencja nie jest warta swojej ceny.

  • 1

    42. ~Nick  2013-11-28 11:02:08  host: 92.60.132.22

    Rozumiem że mają specjalny i tylko dla nich produkowany plastik? Krzem? Śrubki czy może specjalną linie produkcyjne podzespołów które wychodzą z tych samych fabryk? No chyba tylko dlatego inni za swoje urządzenia chcą 4x mniej pieniędzy. Dlatego też słowo fan jest tak blisko fanatyka, a nie ma nic gorszego niż fanatyzm na tym świecie.

  • 1

    43. ~T.Hunter  2013-11-28 11:27:24  host: 212.160.172.70

    Applefan musi być strasznym przeciwnikiem firmy Apple że tak mocno swoimi komentarzami zniechęca do niej czytelników Telepolis, z każdym Black PR-em, którego stosuje na tym portalu ludzie coraz bardziej zniechęcają się do firmy Apple. Im więcej "ochów" i "achów" w stronę Apple tym bardziej uzyskuje odwrotny do zamierzonego cel.

  • 0

    44. ~Namakon  2013-11-28 11:32:11  host: 81.219.84.18

    Film niezły, przesłanie idealne, acz szkoda że tylko Ogryzka zaprezentowano skoro tak po prawdzie to dotyczyi Appla i Szajsunga i wszelkiej innej maści sprzętów "tylko dla iDiotów" :)

  • 1

    45. ~Nick  2013-11-28 11:42:04  host: 92.60.132.22

    @43 - dokładnie tak samo to odbieram. Jak widzę jacy ludzie są posiadaczami srajfona, to w życiu bym nie chciał dołączyć do tej sekty i czuć się częścią taaaaakiej społeczności. Robi niedźwiedzią przysługę swoją postawą. Mnie tam ryba jakiej marki mam telefon, ale aby nie Apple - taki ma skutek Jego działalność tutaj.

  • 0

    46. ~T.Hunter  2013-11-28 12:06:56  host: 212.160.172.70

    @45 Nick tu masz w 100% rację, tak się kończy jeżeli ktoś traktuje obcokrajową firmę jak swoją własną rodzinę. Naraża się po prostu na kpiny, krytykę i ośmieszenie...

  • 0

    47.  2013-11-28 12:48:57

    Coś w tym jest. Na szczęście ja zmieniam telefony z większą fantazją i raczej są to duże przeskoki technologiczne, a nie kosmetyczne.

  • 1

    48.  2013-11-28 13:27:58

    iDiota nie płaci za produkt tylko za wizerunek stworzony działaniami marketingowymi. Ponoć wiara w cuda Apple wywodzi się z porzucenia wiary w Boga. Ludzie odeszli od religii a chcą w coś wierzyć to sobie wybrali marki. Apple oczywiście dolarami na marketing taką wiarę podsyca. Nie ma co się pastwić nad iDiotami bo psychoterapeuta może kosztować drożej niż iPhone a zdrowie bezcenne ;)

  • 0

    49. ~stophipokrytom  2013-11-28 14:08:25  host: 83-144-66-2.static.chello.pl

    Niektórzy sa zapatrzeni w Apple, niektórzy w Androidy, inni w Ferrari, jeszcze inni w drogie zegarki. Pomimo swych dziwactw są szczęśliwi ze swoim wyborem. Załosne jet dopiero to, że grupka frustratów komentując takie zachowania wierzy, że przez to zmieni świat. Już to raz pisałem, ale powtórzę. Wasze opinie do tych ludzi nigdy nie dotrą. Będziecie tkwić w opowiadaniu sobie swoich własnych przemysleń. Po cholerę tracić na to czas.

  • 1

    50. ~  2013-11-28 14:10:26  host: n12-08-02.opera-mini.net

    wlo, masz syna nieudacznika, niestety.

  • 1

    51. ~T.Hunter  2013-11-28 14:45:39  host: 212.160.172.70

    @49 DOKŁADNIE! :D Z tym że niech nie dzielą się swoimi wypaczonymi żądzami z ludźmi, którzy mają własny charakter, rozum i gusta. Pisanie o tym jaka to marka nie jest cudowna, narzucanie własnego wyboru i gustów, tak samo opisywanie jak to się ubóstwia daną firmę, powoduje niechęć, złość i frustrację u pozostałych osób.

  • 0

    52. ~  2013-11-28 16:39:50  host: aczz132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Świetna satyra. Dotyczy to wszystkich dóbr materialnych, w które dajemy si ę wkręcać koncernom. Stare nam dobrze służy i jeszcze można nadal używać, a my już musimy mieć nowinkę za kasę z kosmosu. Ja się pytam po co?

  • 1

    53. ~  2013-11-28 16:43:17  host: aczz132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    $49. A skąd wiesz czy są szczęśliwi? Zwykle w takich kręgach poniżej pewnego poziomu nie możesz zejść. Inaczej przestaniesz się liczyć. To jest wykładnik szczęścia? Żarty na bok.

  • 0

    54. ~  2013-11-28 18:14:24  host: ip-93-154-132-25.free.aero2.net.pl

    źródło własne czyli przyznajesz że jesteś iDIOTA?

Dodaj swoją opinię