Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli jak szybkie jest 4G

Pajacyki, czyli jak szybkie jest 4G

LuiN 4 Kwietnia 2011 15:09

0 0
Cały świat w ostatnio próbuje na nowo zdefiniować czym właściwie jest magiczne 4G. Norweski NetCom postanowił to zwizualizować.

Dwie reklamy NetComu w symboliczny sposób przedstawiają różnicę między siecią 3G i 4G. Jak myślicie, czy polskie 4G jest równie szybkie?










Źródło tekstu: verdensraskesteby.no, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 4

    1. ~  2011-04-04 15:29:05  host: nat2-72.ghnet.pl

    Szczególnie 4g playa, tu można by dać relację z wyścigu ślimaków.

  • 3

    2.  2011-04-04 15:30:28

    Słabe. Jak już chcecie dobre reklamy 4G, to zobaczcie reklamy z NBA, z udziałem Dwane'a Wade'a lub Charlesa Barkley'a. Są dużo lepsze ;) .

  • 0

    3.  2011-04-04 16:06:06

    A u nas Play przebrało malucha za EVO i zgrywa cwaniaka ;-) Tekturowa makieta jednak od oryginału lekko odstaje.

  • 0

    4. ~  2011-04-04 16:08:53  host: user-46-113-105-43.play-internet.pl

    w play to nie 4G ale 4xg****

  • 1

    5.  2011-04-04 16:22:41

    @2 dokładnie tak z tego powinni brać przykład :)

  • -1

    6. ~  2011-04-04 16:25:14  host: 213-238-100-217.adsl.inetia.pl

    Weźcie przestańcie, bo zaraz wam tu ktoś wklei test pleja jak nie ma obciążenia sieci i wyciągnie te kilka Mbps :-). Z mojej praktyki, kiedy jeszcze go miałem (dwa miesiące temu), to od święta dobijało do tego 1 Mbps. Znacznie częściej 0,3-0,5Mbps. Teraz mam Orange Free na KArtę i jest znacznie lepiej, ale to zależy od lokalizacji. Zamiast głupio bronić, czy wyśmiewać - przetestować wszystkich operatoró w interesujacych nas miejscach i podjąć decyzję. Z Play można się jednak śmiać co do nazwenictwa, bo to ich 4G to nawet na półce obok prawdziwego 4G nie leżało...

  • 1

    7. ~  2011-04-04 17:50:40  host: z31-14.opera-mini.net

    u mnie pley dyktuje warunki na neta.pozostali to nawet nie mają 3g.no oprucz plusa,ale max.co się da wycisnąc to do 2mbit.pley oferuje od 6do7 mbit nawet w godzinach szczytu.era maksymalny edge,a orange to nawet z jakoscią rozmowy se nie radzi.kompletne dno.

  • 1

    8.  2011-04-04 19:06:55

    fakt faktem 4g playa naciagane:P Nie mneij jednak w porownaniu do calej reszty nazych wspanialych sieci to mogliby i 5g nazwac bo niestety konkurencja daleko w tyle;/

  • 0

    9. ~gekon  2011-04-04 21:27:53  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    2 km za Gdańskiem internet playa już nie istnieje!!!!!!

  • -1

    11. ~6020  2011-04-04 21:50:47  host: public-gprs84618.centertel.pl

    reklama z evo ciekawa zupełnie ina niż te którymi nas karmia polscy spece od reklamy. Facet z evo wypadał całkiem realistycznie. A jak szybko się pozbierał prawie tak szybko ja 4G playa ;)

  • 1

    12.  2011-04-04 23:46:45

    @10 a w złej lokalizacji, czyli na 80% powierzchni kraju edge i 200kb/s. Wypchaj się swoim orangutanem, który zakłada simlocki, branduje softy telefonów badziewiem a w pre paidzie nie pozwala na przekierowywanie rozmów, jakby klienta prepaidowego miał za śmiecia...

  • 0

    13. ~rappy  2011-04-05 09:59:33  host: qj100.internetdsl.tpnet.pl

    Owszem, Play bije wszystkich na głowę swoim "4G", ale reszta też jest niczego sobie...

  • 0