Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli jak nie kraść produktów Apple'a [wideo]

Pajacyki, czyli jak nie kraść produktów Apple'a [wideo]

LuiN 19 Września 2012 19:43

0 0

Pomysł był świetny: wjechać w sklep Apple'a szybkim BMW, złapać co się da i odjechać. Co mogło nie wyjść? Wszystko.

istole istole istole

Sprawcy nietypowego napadu popełnili wiele błędów. Na wyborze auta począwszy. Warty od 40 do 60 tys. BMW X5 SUV zdecydowanie nie powinien być używany podczas przebijania się przez szyby, a już na pewno nie podczas ucieczki przez dodatkową kurtynę przeciwwłamaniową.

Jeszcze głupszy był wybór łupów. iPhone'y 4S tuż przed premierą iPhone'a 5? Serio? A przecież tuż obok stały nowe MacBooki Pro... Najbardziej jednak błyskotliwe jest zostawienie na miejscu "zbrodni" tablicy rejestracyjnej. Ech... Zobaczcie to zresztą sami:




Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne


Znalezienie auta i właściciela nie było trudne. Złodzieje zirytowani uszkodzonymi oponami porzucili samochód niedaleko sklepu. Właściciela auta policja ujęła niedaleko centrum handlowego - dziwnym trafem miał w kieszeni klucze do swojego BMW i na siłę nie odpierał zarzutów policji.

Źródło tekstu: huffingtonpost, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 7

    1.  2012-09-19 19:57:01

    Jestem za bogaty, wiec kupie sobie drogie bmw a sprzęt apple'a podpierniczę, bo... mogę? n/c

  • 5

    2.  2012-09-19 20:10:34

    @1-czy to obala glowny agrument fanboyow apple mowiacy o tym, ze ktos nie ma tyle kasy aby go kupic??

  • 7

    3.  2012-09-19 20:11:38

    Dla sklepu to zadne straty... podniosą cene Iphonów o 100$ i McBookow o 400$ na sztuce, fanboje i tak kupią i się straty wyrównają :)

  • 4

    4. ~Paweł  2012-09-19 20:13:35  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Żeby tak zniszczyć sklep. Żal.

  • 3

    5. ~...  2012-09-19 20:20:26  host: 178-36-199-41.adsl.inetia.pl

    Kolejny przykład marketingu dla idiotów...

  • 3

    6.  2012-09-19 20:27:56

    Mistrzostwo świata, to pewnie był jakiś zagorzały applefan ;-)

  • 2

    7.  2012-09-19 20:36:40

    To w Ameryce się zdarzyło? Jakoś mnie nie dziwi - tam debilizm jest standardem a idiota to niewielki odsetek społeczności. Geniusze do nich z Europy zjeżdżają...

  • 0

    8. ~Play4you  2012-09-19 21:08:49  host: hostowo.eu

    wlo - intelygęcie, czemu rzucasz stereotypami? Idiotyzm idiotyzmem, ale u nas jakby idioci zrobili napad _szybkim BMW_ to byłoby to zapewne 25-letnie e36 po agro-tuningu. Widzisz różnicę? A przy okazji: przeczytaj sobie książkę o Hameryce: http://www.polskieradio.pl/10/483/Artykul/686283,Walkuski-USA-to -sensowny-kraj

  • 0

    9.  2012-09-19 21:11:14

    Teraz już wiemy gdzie się podział _applefan z telepolis :)

  • 0

    10.  2012-09-19 21:25:07

    No cóż... głupich nie sieją

  • 0

    11. ~r  2012-09-19 21:30:15  host: 89-74-88-44.dynamic.chello.pl

    zostawienie tablicy na miejscu nie jest głupie. Zważywszy że auto pewnie jest kradzione przejmowanie się tablicą byłoby dopiero głupie.

  • 0

    12.  2012-09-19 22:08:22

    Jasny gwint... Goście nie zdążyli wyhamować i zapłacić... Wielka afera...

  • -1

    13. ~  2012-09-20 09:42:01  host: 178.181.206.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jak dla mnie to nie jest zadne bmw x5 ale stara trojka warta w usa z 500 usd.

  • 0

    14. ~apple fan-boj  2012-09-20 11:33:05  host: hostowo.eu

    Rzeczywiście amerykanie są "normalni". http://tiny.pl/hnx5s

  • 0

    15.  2012-09-20 17:52:39

    8. ~Play4you - owszem, już przeczytałem ;-) Jenak mogę mieć swoją opinię o mieszkańcach części kontynentu północnoamerykańskiego? O przeciętnym Polaku też mam swoją opinię, nie raz tutaj wyrażaną ;-) Podobnie o przeciętnym Nicmcu czy Francuzie.

  • 0

    16. ~  2012-09-21 14:26:17  host: abzo240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po prostu trzeba mieć nas...ane we łbie.

Dodaj swoją opinię