Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli iPhone vs. robot plazmowy

Pajacyki, czyli iPhone vs. robot plazmowy

LuiN 23 Lutego 2011 12:10

0 0
Co ciekawego można zrobić posiadając robota plazmowego? Oczywiście rozwalić nim iPhone'a:-) Po blenderach, kijach bejsbolowych i mikrofalówkach przyszła pora na bardziej wyrafinowane narzędzie tortur.

Torturujący biednego iPhone'a tak naprawdę żegna się nie tyle z produktem Apple'a, ile ze znienawidzoną siecią AT&T, z której uciekł do Verizona. Niezależnie od intencji, efekt jest piorunujący.






Źródło tekstu: iphonedownloadblog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2011-02-23 12:03:49

    Bez rewelacji.

  • 1

    2.  2011-02-23 12:05:59

    Czego to człowiek nie zrobi by zaistnieć w Internecie ;-)

  • 0

    3. ~lwiczek  2011-02-23 12:06:46  host: 178-37-201-248.adsl.inetia.pl

    sorunia, ale... kretynizm...

  • 0

    4.  2011-02-23 12:09:06

    Slabo to pokazali, szkoda, że nie ekranem do góry... mogli pokazać jak przecina go wpół czy coś. Ale montaż samego filmu nawet ok.

  • 1

    5.  2011-02-23 12:13:32

    Amerykanie za dużo w *** mają. Za równowartość tego sprzętu jakiś ubogi mógłby przeżyć kilka dni jedząc coś ciepłego na obiad.

  • 0

    6. ~Jacol  2011-02-23 12:18:42  host: 213.17.205.132

    Chyba cały rok

  • 0

    7.  2011-02-23 12:26:16

    Pewnie prozac się skończył :)

  • 1

    8.  2011-02-23 12:39:52

    Nie przesadzajmy, to mi wygląda na iPhona 3G, jak byl zjechany etc. to ile wart 400zł? Fakt, faktem, mógł oddać "biednym"

  • 0

    9. ~M  2011-02-23 14:05:19  host: 62.244.159.99

    ooooooooooo wygląda jakby uderzył w niego meteoryt.Ciekawe co wy robicie dla biednych. Chyba tylko ich wspieracie słowem.

  • 0

    10.  2011-02-23 15:56:35

    A za kilkanaście - kilkadziesiąt lat broń plazmowa. Wyobraźcie to sobie.

  • 0

    11.  2011-02-24 10:26:49

    Widziałem kiedyś taką maszynę. Na moje oko to żadna plazma, tylko zwykły laser do cięcia.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~SM | 2017-10-20 20:09:03

Skoro rośnie sprzedaż to może wzieliby się za poprawę jakości mapy w PL?


~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet