Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli iPhone powiększa penisa i piersi

Pajacyki, czyli iPhone powiększa penisa i piersi

Ringu 24 Listopada 2010 11:35

0 0

Pojawiło się już wiele dziwnych aplikacji na iPhone'y. Teraz nadeszła prawdziwa rewolucja. Powiększ swojego penisa. Całkowicie za darmo. Przy pomocy hipnozy.

W AppStore ukazała się jakiś czas temu bezpłatna aplikacja Penis Enlargment. Wystarczy kilka razy dziennie ją włączyć i wsłuchać się w kojący głos hipnotyzera, który przekonuje nas o tym, że nasz umysł jest w stanie kontrolować wielkość naszej męskości... Zresztą zobaczcie sami:



Swoją drogą Apple niedawno zablokował program. Czyżby pracownicy firmy po testach aplikacji nie osiągneli satysfakcjonujących rezultatów?:-)

Kobiety za 3 dolary mogą wykupić Breast enlargment project. Przez dziesięć dni należy słuchać po 20 razy dziennie, 30-sekundowego utworu muzycznego, a piersi urosną o 3 centymetry!




To jeszcze nic - prowadziwym hitem jest i tak program do usuwania... brodawek wenerycznych. Kosztuje on 13 dolarów. Zasada działania jest prosta - należy zrobić zdjęcie kłykcinom i przesłać je na serwer producenta. Po stu jedenastu dniach (licząc od najbliższej pełni Księżyca) będzie widać pierwsze efekty działania aplikacji.

Mimo wszystko proponujemy udanie się do lekarza...

Podobnych smaczków jest jeszcze więcej. Pytanie tylko, czy jak mamy już iPhone'a, to czy potrzebujemy jeszcze powiększać swojego penisa? ;-)

Źródło tekstu: krapps.com     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~dzadzo  2010-11-24 12:51:16  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    hahahha :)

  • 2

    12.  2010-11-24 12:55:37

    nie rozumiem po co jeszcze powiększać swojego penisa?

  • 0

    13.  2010-11-24 13:11:34

    Fakt, ostatnie zdanie będzie cytatem roku ;) .

  • 0

    14.  2010-11-24 13:33:02

    No nie ma co, Ringu pokazał co potrafi :) Ale i Stefek #12 trafnie podsumował.

  • 0

    15.  2010-11-24 13:43:46

    Ringu dałeś czadu! :D To czy musimy powiększać swojego penia zależy od tego jakiego iPhone mamy ;)

  • 0

    16.  2010-11-24 14:40:58

    Mistrzowstwo ;) riposta jest za*****ta xD

  • 0

    17. ~  2010-11-24 15:40:30  host: z16-16.opera-mini.net

    Podsumowanie niezle ale nie pierwszej swiezosci. W oryginale zamiast iphona wystepowal bodaj sportowy samochod. Mozna tu znalezc lepsze smaczki. Aplikacja dla panow jest darmowa a dla pan platna. Az sie prosi o komentarz :-)

  • 0

    18. ~  2010-11-24 15:52:28  host: z16-16.opera-mini.net

    Z zyczliwosci dla pan zakladam ze godza sie na taka asymetrie bo kazda wie ze trudniej powiekszyc piersi niz penisa :-)

  • 0

    19. ~vvilk  2010-11-24 16:22:29  host: ptcnat.era.pl

    Działa! Uruchomiłem to na iphone 4 i po kilku dniach patrzę, powiększył się o prawie 6,5 cala! Teraz zamiast iphone 4 mam ipada...

  • 0

    20. ~lala  2010-11-24 16:39:22  host: mail82.anonymouse.org

    Mam duze piersi ale ostatnio schudlam i mi sie rozplynely. Czy ta cudowna aplikacja potrafi rowniez modelowac/ujedrniac biust?

  • 0

    21.  2010-11-24 16:39:56

    Droga Redakcjo, a czy Redakcja już może empirycznie sprawdziła ową aplikację? Wypadałoby przecież:) A co do posiadaczy iPhone'ów powszechnie wiadomo, że długość ich penisów jest mniejsza niż przeciętna, więc aplikacja bardzo przydatna:D

  • 0

    22. ~asd  2010-11-24 16:40:36  host: msb9.orange.pl

    Kiedyś facet jak miał za małego to kupował duży samochód. Obecnie duży "telefon". Ciekawe kto (i po co) kupuje iPada?

  • 0

    23. ~lala  2010-11-24 16:42:38  host: mail82.anonymouse.org

    @22: Chyba ci ktorym iphone nie pomaga ;)

  • 0

    24. ~User  2010-11-24 18:10:42  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Może i w tym coś jest. Ludzki mózg jest nie zbadany. Kiedyś podawali, że amerykańscy naukowcy robili doświadczenie z grupą osób. Jedna grupa przy oglądaniu telewizji miała myśleć o tym, że są na siłowni a druga miała robić to co się robi przy TV, czyli po prostu ogląda. I o dziwo po jakimś czasie stwierdzono, że u badanych osobników w pierwszej grupie wzrosła masa mięśniowa o ileś tam %. Czyli myślisz, że ćwiczysz i tak naprawdę ćwiczysz :)

  • 0

    25. ~siwy  2010-11-24 19:03:44  host: aek21.internetdsl.tpnet.pl

    Brawo za trafne zakończenie ;)

  • 0

    26.  2010-11-24 19:34:36

    bede mial dobry argumenter sprzedaży iphonow-prosze pani jaki Pani ma biust? -a wiec nowy iphone...hahaha

  • 0

    27. ~  2010-11-24 20:04:40  host: z13-02.opera-mini.net

    Widocznie proteza w postaci iPhone'a nie wystarcza wszystkim, trzeba zdobyć tę aplikację, bo po zsumowaniu długości własnej męskości i długości iPhone'a nadal jest za mało... News wymiata:) /shootem

  • 0

    28.  2010-11-24 23:27:39

    Ringu, BRAWO! :D A głupim Amerykanom można wmówić WSZYSTKO! :/

  • 0

    29. ~code  2010-11-25 08:57:05  host: 212.160.172.70

    Ringu, moje wyrazy uznania za niezły i cięty tekst :-)

  • 0

    30.  2010-11-25 09:59:20

    23# Ci którym nie pomaga iphone kupują najnowszego HTC HD 7. Jest większy od iphonea:)

Dodaj swoją opinię