Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Internet w siedzibie TP

Pajacyki, czyli Internet w siedzibie TP

WitekT 23 Września 2009 11:06

0 0

UPC zaprezentowała ostatnio ofertę dostępu do Internetu o prędkości 120 Mb/s za 200 zł miesięcznie. Takie łącze, wydaje się, powinno spokojnie zapewnić łączność ze światem dla niemałego biurowca. Nawet telekomunikacyjnego. ;-)



Szerzej o ofercie UPC pisaliśmy w tej wiadomości.


Okazuje się, że usługi UPC dostępne są na ulicy… Twardej 18 w Warszawie - pisze telekomunikacyjny.blox.pl. Tak wynika z formularza zamówienia usługi na stronie operatora, który sam sugeruje adresy po wpisaniu jego początkowych liter. Dla niezorientowanych, pod tym adresem znajduje się główna siedziba Telekomunikacji Polskiej, ta ze słynną pochyłą windą i lądowiskiem dla helikopterów na dachu.


Może TP, w ramach oszczędności, powinna sobie zamówić łącze w UPC? ;-)




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2009-09-23 12:16:32  host: li10-16.members.linode.com

    Witek a moze kiedys napiszesz Pajacyka o tym, ze po wybudowania BTSa Play jest gorsza jakosc polaczen niz wczesniej gdy korzystalo sie z zasiegu Plusa, co? To byloby dopiero smieszne!

  • 0

    13.  2009-09-23 12:23:49

    12: napiszę, jak to będzie coś więcej niż jednostkowy przypadek, o którym na dodatek nie słyszałem. :-)

  • 0

    14. ~n  2009-09-23 12:28:04  host: 94.254.136.197

    Witek, ale byłyby jaja gdyby zjarał się modem UPC i trzeba byłoby poczekać bez neta kilka dni na wymianę, albo tp musiałaby dodzwonić się na ich infolinię, dla zwiększania szans mogliby zatrudnić do tego całe własne infolinie i kubek z logo dla konsultanta któremu się uda :D. Pajacyki żyją swoim życiem, z zasady mają poprawiać humor, ale ten jest już chyba za bardzo specyficzny i pisany na siłę:)

  • 0

    15.  2009-09-23 12:29:04

    @12,13 Szkoda cennego czasu antenowego na GSM Playa bo to i tak nic nie zmieni.

  • 0

    16.  2009-09-23 12:29:51

    n: czytając Twój komentarz można stwierdzić, że nie do końca rozumiesz istotę Pajacyków. Przecież to chyba jasne, że to nie są łącza operatorskie, z odpowiednim CIR-em i QoS-em...

  • 0

    17. ~Sami Swoi-promocja  2009-09-23 12:47:26  host: public5266.xdsl.centertel.pl

    UWAGA!!! Sami Swoi wprowadzili kolejna powalająca promocję - daje 5 lub 10 zł za doładowanie do 39 zł i od 40 zl odpowiednio. Oczywiście na wykorzystanie w "sieci" (ha, ha- co to za sieć, około 17 aktywnych uzytkowników) i na stacjonarne- wpaniałe, kto nie zmarl z wrażenia proszę o komentarz.

  • 0

    18. ~n  2009-09-23 12:50:09  host: 94.254.136.197

    Witku, właśnie dlatego uważam, że mija się to trochę z istotą pajacyków. Często są opisane jakieś wpadki, rzeczy śmieszne. Ten jest naciągany ;-) Owszem przewaga na mass market UPC jest znaczna, jednak oni świadczą usługi jedynie lokalnie i nie bawią się w berka i chowanego z UKE. To nie śmieszne a smutne.

  • 0

    19. ~n  2009-09-23 12:54:52  host: 94.254.136.197

    Możesz za to sprawdzić jakich łączy używają salony germanosa, modem specyficzny dla jednej usługi, nie są to łącza ani play ani netii. Chociaż to też byłby naciągany pajacyk :)

  • 0

    20.  2009-09-23 12:55:35

    @3 a ja niedawno czytalem ze na dniach obnizaja te polaczenia do poziomu 39gr ;)

  • 0

    21.  2009-09-23 13:13:43

    n: śmiejemy się z SAMEGO faktu dostępności usług na Twardej 18, o niczym innym tu nie dywagujemy.

  • 0

    22. ~n  2009-09-23 13:26:01  host: 94.254.136.197

    To ścisłe centrum Warszawy, w okolicy same biurowce/wieżowce, ogromny biznes - największa kasa w kraju. Może warto się pośmiać z szerokiego dostępu do innych usług na tym terenie? Trzeba poszukać, dla Twardej 18 pewnie jest ich mnóstwo, nawet z odpowiednim CIR i QoS :)

  • 0

    23.  2009-09-23 13:30:02

    n: a zauwazyłeś o czym my w ogóle dyskutujemy? O poczuciu humoru. Ja Ci nie zabraniam mieć swojego, ale to ja napisałem newsa i ja wiem lepiej co chciałem przekazać, prawda? Ja nie mówię, że moje poczucie humoru jest najlepsze na świecie, ale nie narzucaj mi swojego, ok? Takie są i takie bedą te Pajacyki - jednym się będą podobały, drugim nie. Nic na to nie poradzę, nie zamierzam też przestać ich publikacji. Więc chyba na tym możemy zakończyć naszą dyskusję. :-)

  • 0

    24. ~n  2009-09-23 13:30:33  host: 94.254.136.197

    Moim zdaniem bardziej śmieszne byłoby, gdyby UPC 120 Mb było dostępne na Taśmowej 7a ;-) Niech ktoś sprawdzi :)

  • 0

    25. ~n  2009-09-23 13:32:23  host: 94.254.136.197

    Oczywiście naszą dyskusję możemy zakończyć, w końcu nic nie wnosi. Pozdrawiam :)

  • 0

    26.  2009-09-23 13:33:01

    n: UPC nie ma na całej Taśmowej. Dalej będziesz gdybał i szukał dziury w całym? :-)

  • 0

    27. ~n  2009-09-23 13:45:49  host: 94.254.136.197

    Nie ma w ogóle na Taśmowej? To jest jednak jedna wielka porażka i dyskryminacja największej alternatywy. To tez musi być temat na pajacyka :) Ale dyskusję kończę ;-) Sorry Witek za tą dyskusję, ale nie mogłem się powstrzymać. Już nie szukam tej dziury :)

  • 0

    28.  2009-09-23 13:51:47

    oj, panowie, oddychac:) Mnie sie pajacyk podobal, jaja by byly gdyby to byla prawda:)) koniec tematu i zycze wszystkim szybkiego konca dnia pracy:)

  • 0

    29. ~PIR  2009-09-23 14:19:44  host: eps35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pajacyk jest w 100% trafiony. Kapitał TP jest o kilka set razy większy od UPS a mimo to mały dostawca usług (udział UPS w rynku stałych łączy jest mniejszy niż 2%) daje tręd nieosiągalny dla GIGANTÓW. To tak jak wyścig w F1 i wygrana TEAMu Romet GRUP z ich innowacyjnym pojazdem. Z takiego wyniku śmiałby się cały świat... 120MB za 200zł przy obecynm DSL 15MB za 608,78 zł w promocji po wielkich rabatach to jest już wystarczający PAJACYK

  • 0

    30. ~n  2009-09-23 14:29:55  host: 94.254.136.197

    No dobra, a gdzie te 120 Mb jest dostępne? Nawet na Taśmowej nie ma :) Wystarczający pajacyk jest dla kogoś kto tego nie zauważa :) Ja mam między pokojami aż do 1 Gb, co prawda na Twardą nie sięgam, ale też tą prędkością się specjalnie nie chwalę ;-)

  • 0

    31. ~katjusza  2009-09-24 10:01:48  host: 77-254-52-137.adsl.inetia.pl

    Jaki upload tam dają? Byle na eNKeju nie przesiadywali rodacy na tak porządnych łączach czy nie oglądali strem'owanych syfiastych filmików.

Dodaj swoją opinię