Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli gwarancja najniższej ceny u każdego operatora

Pajacyki, czyli gwarancja najniższej ceny u każdego operatora

Q! 15 Marca 2012 18:13

0 0

Najpierw sieć Play, później T-Mobile, a teraz Orange wprowadził promocję, w której gwarantuje najniższe ceny na wybrane smartfony. Które najtaniej jest zatem naprawdę najtańsze?

Wszystko zaczęło się od promocji Play, która gwarantowała klientom najniższe na rynku ceny za wybrane smartfony. Pomysł ten spodobał się T-Mobile, który wprowadził do swojej oferty podobną promocję, oczywiście również z najniższą ceną za wybrane smartfony.

Jednak ten ruch nie spodobał się sieci Play, która postanowiła zaskarżyć postanowienia promocji oferowanej przez konkurenta. Sprawa, jak już informowaliśmy w tej wiadomości, znajdzie swój finał w sądzie. Jednak to nie koniec zamieszania.




Orange uznało, że gdzie dwóch się bije, tam i trzeci może dołączyć. W związku z tym 15. marca rozpoczął własną promocję, w której oferuje… najniższe ceny na wybrane modele smartfonów. Które dokładnie? To już nie ma większego znaczenia.

Teraz pozostaje tylko czekać, aż podobną sprawę sądową wytoczy Orange Play. No i warto jeszcze zaczekać na ewentualną odpowiedź Plusa. Co prawda sieć ta raczej stroni od wojen cenowych, ale hasło gwarancja jeszcze niższej ceny na smartfony może mieć dosyć dużą marketingową siłę przebicia. ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 1

    22. ~RED  2012-03-16 08:36:40  host: smrw-91-193-86-119.smrw.lodz.pl

    Ale w koncu nie dowiedzialem sie, ktorzy operatorzy maja w koncu najtansze telefony. Wiec albo piszecie o samych reklamach albo o oferowanych telefonach.

  • 1

    23. ~wojtek  2012-03-16 08:57:19  host: 82-160-155-121.tktelekom.pl

    @20 Niestety nie każdego stać na jednorazowy wydatek 800-1200 zł za jako taki smartfon a zakup na złodziejskie raty zupełnie się nie kalkuluje. Poza tym nie każdy jest "długogadającym" i nie potrzebuje 300 minut o SD nie wspomnę. Ja np. potrzebuję średnio 120 minut, mały pakiet internetowy i smartfona w obniżonej cenie.

  • 1

    24. ~  2012-03-16 09:01:10  host: 209-pra-24.acn.waw.pl

    Play nigdy nie miał takiej oferty Panie Q!

  • 1

    25. ~wojtek  2012-03-16 09:06:18  host: 82-160-155-121.tktelekom.pl

    kontynuując podaję małe wyliczenie: cena fona: 1200 zł co dzieląc na 24 m-ce daje 50 zł, do tego abonament 20-25 zł to daje nam miesięczny koszt "abonament" 70-75 zł. Jeśli się kupuje na raty kwota ta wzrośnie do 82-87 zł. I to już nie jest żadna atrakcja szczególnie dla kogoś kto nie potrzebuje tylu minut.

  • 1

    26.  2012-03-16 09:17:43

    10). Abc. Odnośnie serca i rozumu i simlocka, to chętnie bym zobaczył ich reklamę, jak np.siedzą razem w owiniętych łańcuchach albo z kulą u nogi, hehehe bo jakiś głupol uparcie sadzi simlocki.

  • 1

    27. ~ronald  2012-03-16 09:35:53  host: public6156.xdsl.centertel.pl

    ~23 każdy wybiera pod siebie podczas gwarancji najniższych cen w abo 59zł można było spokojnie dostać np. xperie mini pro za trochę ponad stówkę.

  • -1

    28. ~  2012-03-16 09:39:31  host: t19-16.opera-mini.net

    23). Smartphone na raty spłacę w rok, a Ty musisz w Abo jeszcze rok bulić.

  • 1

    29. ~wojtek  2012-03-16 10:03:52  host: 82-160-155-121.tktelekom.pl

    @28 tylko przez rok to miesięcznie z abonamentem zapłacisz ze 140 zeta :( a poza tym idąc twoim tokiem myślenia to jeszcze lepiej spłać w pół roku :)

  • -1

    30. ~  2012-03-16 10:34:38  host: t19-16.opera-mini.net

    29). Miałem Abo ONE45 w Play i dziękuje. Doyebali mi karę bo spóźniłem się z wpłatą. Na raty tylko mi odsetki rosną i co ważne nic nie nabija, w abo nabijało mi 200 zł co miesiąc.

  • 0

    32. ~DAD  2012-03-16 11:42:06  host: 178.183.152.172.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Sorki-wypisujecie brednie.Korzystacie z internetu, a myśleć jedna osoba potrafi.Jestem 14 lat u jednego operatora, mam niski abonamet i wszelkie połączenia i smartphon taki jaki ja chcę.Operator może mi wmawiać i proponować kwadratowe koła-to ja wybieram to co jest mi potrzebne w abonamencie i to ja wybieram telefon, który spełnia moje wymagania.Nauczcie się jednego NEGOCJOWAĆ-TO SĄ WASZE PIENIĄDZE, A NIE OPERATORA.Ktoś pisze o ratach, ja ostatnio przedłużałem umowe i wziąłem na raty telefon(który od ręki sprzedałem) i to operator dopłaca mi do abonamentu przez rok-a wiecie dlaczego?-bo myślę i korzystam z internetu.Gdybym wziął na kartę to za wszystko płacę.

  • 0

    33. ~Albercik  2012-03-16 11:44:13  host: 77-255-40-24.adsl.inetia.pl

    jest podstawowa zasada, jeśli telefon kosztuje 1400-1800zł w wolnej sprzedaży to nie dostaniemy go za złotówkę w abonamencie 59zł (chociaż i tak jest duży postęp bo za śmieszne pieniądze możnabyło dorwać podczas promocji SE neo V)

  • 0

    34. ~  2012-03-16 12:06:56  host: t18-14.opera-mini.net

    31). Da się przez kombinacje.

  • 0

    35. ~  2012-03-16 12:22:22  host: p14-05.opera-mini.net

    32). To bierz ja nie zamierzam. Już raz płaciłem karę za niezapłacenie Abo w Play doyebali mi 850 zł noty obciażeniowej i wpisali do rejestru dłużników. Straciłem pracę i nie miałem z czego płacić, ale to nikogo nie interesowało. A to wszysztko za głupi telefon LG KU990 za 1 zł który nie łapał zasięgu i oddałem go do recyklingu za 37 zł nowy. Teraz mam lowenda za 100 zł na kartę i jestem wolny, ładuje wtedy kiedy muszę zadzwonić tylko.

  • 0

    36. ~RobertX  2012-03-16 12:31:30  host: 83.1.243.180

    34 - wlasnie o to chodzi - jesli ktos duzo pracuje i sporo rozmawia to nie ma czasu i ochoty na kombinacje przy tak blachych sprawach. Nie chce myslec o doladowaniach konta czy aktywowaniu co chwila jakic pakietow czy uslug i przedewszystkim braniu faktur na doladowania.

  • 0

    37. ~DAD  2012-03-16 12:40:54  host: 178.183.152.172.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    35.Czytać nauczyli ale myśleć to już nie.Napisałem jasno ale z małolatami mam do czynienia bo " przerywników "muszą używać,wiec znikam nie dla mnie taki motłoch.

  • 0

    38. ~piter  2012-03-16 18:51:07  host: avh167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szczerze to pierwszy raz tak nieobiektywnie sie pisze na telepolis. W przeciwienstwie do niektorych sieci, gwarancja w tmobile byla na wszystkie tel w ofercie, dostepne w sprzedazy. I faktycznie bylo najtaniej zreszta nadal jest!

  • 0

    39. ~kad  2012-03-17 11:54:57  host: apn-77-112-71-28.dynamic.gprs.plus.pl

    rzeczywiście w promocji T... były najtańsze te fony tylko co z tego jak abonament golusieńki, i jak chciałeś z tego smartphona korzystać jak Pan przykazał to za sporą kase musiałeś pakiet internetowy kupić, jak jest obecnie nie wiem, i mnie to nie obchodzi kupiłem karte i nie bawie się w te abonamenty,a jak ktoś chce mieć spoko fonik za dobrą cenę to w komisie może dostać bo ludzie przedłużający umowy i nie potrzebujący nowego bajeranckiego cacka sprzedają żeby mieć na rachunki na pare miesięcy.

  • 0

    40. ~  2012-03-17 12:42:22  host: v03-15.opera-mini.net

    tmobile tanie? a to ci dobry zart...

  • 0

    41.  2012-03-17 12:50:45

    40, na pewno tańsze i bardziej solidne niż Zardzewiałe Orange. Nie licząc oczywiście "Oferty Smartfonowej", czy jak to się tam nazywało ;)

  • 0

    42. ~vicio  2012-03-19 06:39:09  host: 188.147.122.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Najwyższy czas by ktoś się odważył i zrobił rzeczywiste oficjalne porównanie cen, by naprawdę było wiadomo kto KŁAMIE !!!!!!!!! No chyba że wszyscy mówią prawdę ale to byłaby ciekawa zagadka logiczna !!!

Dodaj swoją opinię