Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Gruszka wróżka

Pajacyki, czyli Gruszka wróżka

LuiN 11 Czerwca 2010 11:18

0 0
Marcin Gruszka śmieje się na swoim blogu z plotek na temat przejęcia sieci Play przez obcy kapitał. Zabawny spot pokazuje co będzie dalej z Play, w zależności od tego kto sieć przejmie.

Play się śmieje, Play się bawi, a złośliwi i tak powiedzą, że to stypa:)






Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73.  2010-06-11 16:48:55

    71 a skąd ty wiesz, że Play nie przynosi dochodu, puste słowa fanboya W3, żenujące. :)

  • 1

    74. ~znawca  2010-06-11 17:05:29  host: chaos.tpnet.pl

    @72. To co powiesz na temat spotów z "krainy Orange". Puszczają to w publicznej TV. Spoty te chyba skierowane są do 6-7 latków. To jest dopiero obciach :(.

  • 0

    75. ~Poll  2010-06-11 17:38:18  host: 195.245.213.9

    Ludzie a jakie ma znaczenie czy to jest poważne czy nie? Kto chce to sobie ogląda a kto nie chce nie musi . Czy w tym wszystkim nie jest najwazniejsze, że oferują najtańszą możliwość kontaktu pomiędzy ludźmi? Co za różnica czy zmieni się właściciel czy nie? Nie musi to oznaczać wzrostu cen za usługi a jak ceny nie wzrosna to dla normalnego człowieka nie powinno mieć znaczenia że właścicielem może być nawet ojciec dyrektor. To zadna hańba miec najtańsze rozmowy i fioletową kartę sim.

  • 1

    76. ~Poll  2010-06-11 17:42:02  host: 195.245.213.9

    @63 Play przejeło m.in. mnie. Płaciłem będąc w Orange 61 zł o ile precyzyjnie pilnowałem kiedy i gdzie dzwonię. Teraz w Play płacę 40zł wiecej wiec argument o zaoszczędzonych 2gr pada jak siemasz. Teraz za to na nic nie musze zwracać uwagi. Dzwonię gdzie chce, ile chce i jak chce oraz smefuje po necie . Najcenniejsze co od nich dostałem to brak skomplikowanych zasad i tanie usługi.

  • 0

    77. ~Poll-goll  2010-06-11 17:48:18  host: 195.245.213.9

    A tak przy okazji : kto jest włąścicielem Playa??? Nie mam pojęcia a szukać mi się nie chce.

  • 0

    79.  2010-06-11 17:52:02

    77.Właścicielem sieci jest firma P4 Sp. z o.o.

  • 0

    80. ~Poll-goll  2010-06-11 17:53:08  host: 195.245.213.9

    A kto był wcześniej?

  • 0

    81. ~  2010-06-11 18:36:35  host: 91.216.160.25

    @73: A skąd wiesz czy przyniósł? Tak samo nie wiesz jak człowiek, do którego się odezwałeś w mało wybredny sposób.

  • -1

    82.  2010-06-11 18:48:18

    Rzecznik żeby występował w takim czymś. Spot właściwie niczemu nie służy no bo czemu ? może temu że wszyscy o tym pisali i mówili, i co wymyślili to sobie ? Nie sądzę...

  • 0

    83. ~  2010-06-11 19:46:39  host: t10-14.opera-mini.net

    77. Większościowym udziałowcem Play jest Germanos, czyli sieć salonów z telefonami w całej europie, firma należy do Greka, jednego z bogatszych gości w Grecji. Wcześniej należała do Irlandzkiego inwestora, który się wycofał i pod przykrywką Netii nadal ma małe udziały w Play. Kredytu Play ma około 2 mld, od China Bank wzięli 1,4 mld zł na budowę sieci. To tak z głowy, więcej info u wujka google. /Kwistas

  • 0

    84. ~  2010-06-11 19:49:33  host: t10-14.opera-mini.net

    Miało być Islandzkiego inwestora

  • 1

    85.  2010-06-11 19:53:01

    kwistas: no tak nie do końca... ;-) telepolis.pl/news.php?id=13964. A Tollerton, należący do Panosa Germanosa, w momencie sprzedaży polskich sklepów Germanosa P4, pozbył się sieci sprzedaży i marki w całej Europie oprócz Polski, Rumunii i jakiegoś innego kraju. Novatora w Netii nie ma od marca zeszłego roku.

  • 0

    86. ~GG  2010-06-11 21:34:49  host: user-109-243-142-66.play-internet.pl

    Niektórzy piszą że spot za bardzo "luzacki" ale ja też bym tak zbagatelizował te doniesienia (bo i tak i tak play na razie nie może być sprzedany/przejęty) jakby cały czas ktoś niby donosił że play pójdzie pod młotek a już to słyszę drugi rok. Play pójdzie ale nie przejmie go polski operator.

  • 0

    87.  2010-06-11 22:42:23

    rzeczniczka PLAY była śmieszna hehehehehe :)

  • -1

    88. ~  2010-06-12 00:26:10  host: t20-04.opera-mini.net

    Na Krupowkach w samym centrum Zakopca nie ma dostepu do neta w Playu - co mi z abo w Swobodnym Internecie 2gb jak nie moge korzystac tylko musialem uzyc karty Ery!!!

  • 0

    89. ~  2010-06-12 01:18:14  host: t23-13.opera-mini.net

    88. A co nas to obchodzi dziecko Opery mini?

  • 0

    90. ~bu  2010-06-14 17:57:26  host: 212.160.172.70

    @73 a ja wiem, że nie przyniosł bo czytam telepolis :D najpierw zasiegnij informacji a potem się wypowiadaj ;]

  • 0

    91.  2010-06-17 11:26:44

    Odkąd pracuję w Playu to firma na zmianę upada lub jest sprzedawana:D Ja natomiast piszę coraz więcej umów i przeniesień numerów i mam to gdzieś. Jak dostanę oficjalne info od P4 to dopiero uwierzę:)

  • 0

    92.  2010-06-23 15:50:15

    hahaha, rewelacja, śmiałem się aż do napadu astmy :) najbardziej mi odpowiadał inwestor A$A ;)

  • 0

    93. ~smoking  2010-07-03 15:02:58  host: 83-238-165-244.ip.netia.com.pl

    @8 nie generalizuj z tą reputacją pracowników... Ja spotkałem się zarówno z niekompetencją pracowników (głównie w BOK) jak i z pełnym profesjonalizmem...

Dodaj swoją opinię