Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Gruszka kontra pomidor

Pajacyki, czyli Gruszka kontra pomidor

WitekT 31 Października 2011 20:46

0 0
Marcin Gruszka, rzecznik Play, przygotowuje nowy materiał wideo na swojego bloga, w którym… A zresztą - zobaczcie sami.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Przypomnijmy, że to nie pierwszy tego typu występ rzecznika Play. Wcześniej był już publicznie golony, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 1

    43.  2011-11-01 22:14:21

    PS Cztery powody... Całkiem zapomniałem o tak oczywistym fakcie, jakim są zupełnie darmowe i nielimitowane SMS-y w sieci Heyah. ;-)

  • 0

    44. ~mkkot  2011-11-01 22:52:42  host: ip-89-174-83-129.multimo.pl

    Tak, ale w play dostaje się bonusy po doładowaniach. W heyah można dostać tylko rozmowy po sieci po doładownaiu. Chyba, bo przeglądałem tę ofertę sobie wczoraj, jednak ich strona skutecznie mi w tym przeszkadzała. SMS-y do innych sieci są drogie (14gr), do play jest drogo (80gr), minuty są drogie (30 lub 15 gr vs 29 lub 7-10gr), nie widziałem też nic na stacjonarne. Za granicę heyah ma tanio. Gdyby nie ta strona...

  • 0

    45. ~mkkot  2011-11-01 22:57:13  host: ip-89-174-83-129.multimo.pl

    Aha, no i play nie oddzielił stanu darmowego od RBM, a Era od heyah już tak. Mając playa, można mieć więcej kontaktów w sieci, a poza sieć też jest tanio, nie tak jak u innych. PS. Moje wypowiedzi nie należy traktować jako obrony playa. Zwyczajnie porównałem oferty, bo niektórzy pisali, że heyah jest korzystniejsze. Dla niektórych może i jest, jeśli mają wielu znajomych w tej sieci i lubią pisać smsy.

  • 0

    46.  2011-11-01 22:57:56

    mkkot (44) a więc dla jednych lepszym rozwiązaniem będzie wybór Fresh'a. Inni zastanowią się nad atutami Heyah.

  • 0

    47.  2011-11-01 23:00:09

    @DanielR: Wszystko fajnie tyle ze w Play to samo jest za FREE po doladowaniu... i za ile doladujesz tyle masz dni na darmowy bonus...:/ To akurat sprawia ze wydawanie 9zł na pakiet ktory mozna miec za darmo mija sie z celem;/ aha pomijam gloy cennik tutaj w heyah drogo jak fix;/ patrzac na minuty do sieci i stacjonarki w play 5zł 100min w heyah 50min za lekko ponad 5zł. Chcialbym sie te w innych oferetach doszukac czegos co by przemawialo ze jest konkurencja dla fresha ale niestety poki co nic sie nie zmieni;/ Szkoda dla klienta dobrze dla sieci;/

  • -4

    48. ~xy  2011-11-01 23:56:48  host: public-gprs269150.centertel.pl

    Żałosne...

  • 0

    49. ~zadowolony Stasiek  2011-11-02 07:12:38  host: user-31-174-111-156.play-internet.pl

    A ja za podładowanie 5 złotowe w mBanku mam: 2 miesiące ważność aktywna konta, 50 MB internetu w telefonie a cena 19 gr/minuta do wszystkich sieci włącznie z Playem a po rozmowie przychodzi SMS informujący o kosztach rozmowy i czasie jej trwania. No i rozmowa może być na wideo jeśli lamerstwo posiadacie kamerkę z przodu telefonu.

  • 0

    50. ~Rafiki  2011-11-02 10:33:16  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Za takie wygłupy i konieczne bronienie P4 to muszą mu sporo płacić.

  • 0

    52. ~Rita  2011-11-02 11:05:55  host: public-gprs25611.centertel.pl

    Praca w Play, jak widać, staje się coraz bardziej niebezpieczna...

  • 0

    53. ~robert  2011-11-02 11:19:25  host: dynamic-78-8-108-197.ssp.dialog.net.pl

    błagam, niech ktoś napisze jak wyłaczyć usługę "już w zasięgu" w play, pliiiiis!

  • 0

    54. ~  2011-11-02 11:54:10  host: dch35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    53. Tylko przez płatny BOK i na zarejestrowanym sim. Będziesz miał szczęście jak się skończy na jednym telefonie.

  • 0

    55. ~robert  2011-11-02 12:08:37  host: dynamic-78-8-108-197.ssp.dialog.net.pl

    54. Tak myślałem, dzięki (1 tel. do boku już był i powiedzieli,że nie da się wyłączyć.Liczyłem,że może ktoś jakiś kod zna...), czyli usługa "nie do odrzucenia" ;-)

  • 0

    56.  2011-11-02 12:16:59

    aserty (47), a w Heyah to niby za doładowanie 30 zł nie dostajesz 30 dni rozmów bez limitu po całej sieci + w standardzie (nawet bez doładowań) zupełnie prawdziwie darmowe SMS-y po sieci i całe 30 zł do wykorzystania na co chcesz przez rok...? Przecież nie pisałem po to, by wykazywać na silę lepszość którejś z ofert. Każda z nich ma jakieś tam swojej atuty. Skoro lepiej Twoim zdaniem przedstawia się Fresh - ok. Mnie nic do tego. ;-)

  • 0

    57. ~ja  2011-11-02 14:49:56  host: 213.156.120.85

    @45 Heyah ma trochę więcej atutów, niż te które wymieniłeś - chociażby tanie rozmowy za granicę i roaming.

  • 0

    58. ~  2011-11-02 14:58:54  host: 193.201.36.41

    jeżeli dobrze czytam na blogu Marcina to nie jest żadna reklama, żaden projekt czy materiał video, tylko czołówka, która będzie na początku kazdego nowego odcinka jego video na blogu

  • 0

    59. ~  2011-11-02 15:00:36  host: V32-03.opera-mini.net

    57, to jest margines, bardziej licza sie uslugi krajowe. w heyah brakuje korzystnych pakietow internetowych w porownaniu z play freshem i to zniecheca do tej sieci. poza tym w heyah maja najdrozsze minuty do w3 i play.

  • 0

    60. ~  2011-11-02 15:02:25  host: V32-03.opera-mini.net

    58, jak to ma byc czolowka to jest calkiem niezla

  • 0

    61. ~igy  2011-11-04 10:44:22  host: 80.48.17.122

    A czy jest taka możliwość, żebyśmy my - internauci korzystający z internetu mobilnego Playa - mogli go czymś obrzucić??? Bo jeśli tak, to ja bardzo chetnie :/ Nic mnie tak nie irytuje jak ten net :/

  • 0

    62. ~hets  2011-11-04 13:51:31  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    Moim zdaniem Gruszka za kazdym razem wyglada jak ŻUL - nie wiem czy nikt w play nie potrafi mu na to zwrocic uwagi - zeby cos z soba zrobil :/// kiepsko

  • 0

    63. ~Igy  2011-11-10 16:18:07  host: 80.48.17.122

    @Hets - Nie obrażajmy go, bo nie o to chodzi. Pytanie po prostu - o co mu chodzi?!? Czemu to ma służyć?

Dodaj swoją opinię