Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli golimy Gruszkę

Pajacyki, czyli golimy Gruszkę

WitekT 24 Stycznia 2008 14:44

0 0

Marcin Gruszka, rzecznik Play, jakiś czas temu obiecał, że nie będzie się golił do momentu zdobycia milionowego klienta. Na dzisiejszej konferencji mógł się w końcu pozbyć brody. Postanowiliśmy mu w tym pomóc… ;-)



Wyposażeni w prześcieradło, piankę do golenia i wibrującą ;-) maszynkę, pomogliśmy mu się ogolić. Proces wyglądał tak:


golarz witek i gruszekgolarz witek i gruszekgolarz witek i gruszekgolarz witek i gruszek
golarz witek i gruszekgolarz witek i gruszek


A tak wyglądał Marcin Gruszka po wszystkim. Styl - zgodnie z jego nickiem w serwisie blogowym Play - można opisać jako 2faces. ;-)


golarz witek i gruszek




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2008-01-24 15:16:08  host: ht8.hagioteam.com

    A już myślałem

  • 0

    10.  2008-01-24 15:18:58

    J: jaka Magda? ;)

  • 0

    11.  2008-01-24 15:22:23

    Chyba trochę zeszło przy goleniu taaakiej brody ;-)

  • 0

    12. ~J  2008-01-24 15:25:58  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Na zdjęciu nr 6 magda ucieka przed obiektywem aparatu.

  • 0

    13.  2008-01-24 15:26:51

    J: Magda? Dałbym se rękę uciąć, że to Basia Woźniak z PAPu...

  • 0

    14. ~J  2008-01-24 15:27:04  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Magda pisze się z duzej litery. Sorry.

  • 0

    15.  2008-01-24 15:28:12

    Heh no WitekT jak splajtujecie zawsze robote fryzjera/golibrody w rekach i jakie doswiadczenia ;) Kurcze dawno tak sie nie usmiałem na Telepolis - BTW na następny raz to taki zaszczyt wystawić na allegro - sam bym sie pokusił zgolić RP ;)

  • 0

    16. ~J  2008-01-24 15:28:37  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Też fajna.

  • 0

    17. ~issa  2008-01-24 15:40:28  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    Takie poczucie humoru i jak ktoś napisał pewien dystans do własnej osoby , to teraz naprawdę rzecz unikalna. Pan G. podobny trochę do piłkarza Kamila Kosowskiego , tylko bardziej sympatyczna i wyluzowana twarz. 10 punktów za poczucie humoru:)

  • 0

    18.  2008-01-24 16:10:31

    Tj. odosobniony przypadek czy też wstęp do szerszej akcji promocyjnej propagującej możliwość zamówienia usługi fryzjerskiej w siedzibie Redakcji;):):)

  • 0

    19.  2008-01-24 16:31:43

    #18. to nie jest wykluczone. Jak bedzie brakowac pieniazkow, to kazda forma ich zdobycia bedzie dobra. ;)

  • 0

    20. ~Damien  2008-01-24 16:40:40  host: ncc.znet.pl

    Widzicie w takiej sytuacji jakiegoś naburmuszonego rzecznika Orange, Ery, albo Plusa?? Nie? I dlatego PLAY jest najlepszy :)

  • 0

    21. ~decoo  2008-01-24 16:41:12  host: 87-205-68-187.adsl.inetia.pl

    no i ten product placement winxp.... :) ms feee...

  • 0

    22.  2008-01-24 16:45:42

    #19.Miejmy nadzieję, że do tego niedojdzie, aczkolwiek łezka się w oku kręci, kiedy patrzy się na umiejętności Naczelnego Fryzjera;)W tym momencie branża fryzjerska odetchnęła z ulgą...

  • 0

    23.  2008-01-24 17:44:30

    Damien, przecież Gruszka wcześniej pracował w Centertelu...

  • 0

    24. ~nestor  2008-01-24 20:55:16  host: 77-253-19-106.adsl.inetia.pl

    Jak Piotrowska-Oliwa z &FT wynegocjuje jeszcze wyższe haracze za korzystanie z marki Orangutan, to - starym warszawskim zwyczajem - będziecie mogli sprzedajnej kobiecie ogolić głowę :-)

  • 0

    25. ~xxx  2008-01-24 22:56:46  host: enj247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 19. Każda... ? ;) Dobrze, że sprawna ręka Red. WitkaT nie omsnęła się dzięki czemu mamy jeszcze rzecznika Play z głową na karku :) W sumie też dobrze, że to nie rzeczniczka ;)

  • 0

    26. ~xxx  2008-01-24 23:04:41  host: emd26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cd. Przynajmniej dotrzymał słowa chociaż tylko w połowie ale zawsze. A co do hasła "jest nas milion" to raczej zawołanie kart sim ;) a nie userów.

  • 0

    27. ~jarekt  2008-01-24 23:25:32  host: edh126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No wielkie gratki i dla MG za dystans i dla portalu za pojscie na calosc (w przenosni jak widac na ostatniej fotce :P). Pelne uznanie.

  • 0

    28.  2008-01-24 23:36:38

    a miało być brzytwą...

Dodaj swoją opinię