Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli Doda informuje kiedy jest w ubikacji

Pajacyki, czyli Doda informuje kiedy jest w ubikacji

WitekT 4 Maja 2007 12:21

0 0
Któż nie marzy o otrzymaniu SMS-a czy MMS-a "bezpośrednio" od Dody, prawda? Teraz każdy ma szansę być jeszcze bliżej swojej ulubienicy, wystarczy wydać tylko kilka złotych…

Atrakcyjne w treściach SMS-y i MMS-y można otrzymać płacąc 6,10 zł (cztery SMS-y) bądź 10,98 zł (cztery MMS-y). Dalsze szczegóły na stronie www.dodaonline.pl. Ja już lecę zamówić! ;-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2007-05-04 13:28:32

    *9 Też mi się tak wydaje.

  • 0

    11. ~  2007-05-04 13:43:21  host: awy85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przykładowy sms: "Jesteś, kur*a, zajebi**y, noooo"

  • 0

    12.  2007-05-04 13:45:36

    Wogóle denerwują mnie takie reklamy (konkursy) przesyłane przez Orange! Czy jest możliwość ich wyłączenia?

  • 0

    13.  2007-05-04 14:03:02

    Ja tam nie marzę o SMSach od Dody :P

  • 0

    14.  2007-05-04 14:08:32

    Witku nie do konca bo jak policzysz pod katem kontraktu 2letniego to nie wychodzi tak zle a poza tym ta druga promo jest lepsza ta z przejsciem z neo badz SDI na DSL:)

  • 0

    15. ~frytko  2007-05-04 14:14:35  host: aic132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy rózni sie DODA od samochodu?? ..............

  • 0

    16. ~frytko  2007-05-04 14:15:58  host: aic132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    samochod ma klase :)

  • 0

    17.  2007-05-04 14:46:54

    "Doda zrób mi loda" hehe ta laska jest pusta jak bęben losujący przed zwolnieniem blokady:P

  • 0

    18. ~mirekb  2007-05-04 14:49:59  host: bng214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dam jej zarobic 6,10 niech ma.wrazeniami z smsow od dody podziele sie przy najblizszej okazji;-))milego wekendu dla wszystkich..wreszcie po pracy

  • 0

    19. ~noname  2007-05-04 16:07:17  host: efa77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Radzio pewnie sobie zamówi. Od razu 3 :)

  • 0

    20. ~Alek  2007-05-04 16:56:39  host: zeus.tvtom.pl

    Coś ta Doda dobrze się ceni! 6,10 zł za 4 sms!. Chyba jeszcze ma za mało kasy bo te 200tys. na miesiąc z koncertów które zarabia to nie jest dla niej aż tak dużo.

  • 0

    21. ~Alek  2007-05-04 17:08:23  host: zeus.tvtom.pl

    UWAGA! Przykładowy sms od Dody: "Właśnie idę sie wysikać" I czy wy chcecie dostawać takie sms?

  • 0

    22. ~jojo  2007-05-04 18:38:34  host: eff60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już jej to kiedyś Wojewódzki wygarnął, że się sprzedaje za SMS-y...

  • 0

    23.  2007-05-04 19:14:21

    andrzejTP - dzisiaj miałem rozmowę z panią nt. Neostrady. Niestey promocje przedłużone (na szczęście do końca czerwca mam czas żeby zmieścić się w termnie 90-30 dni), ale można skorzystać z tego przysoieszenia czy tam podwojenia prędkości - także dla opcji 512! Przy 12-miesięcznym kontrakcie jest to taniej niż w obecnej promocji jaką ja mam - 69 netto - a jednak 1 megabit... Poczekam jeszcze do końca maja - gorzej przecież nie będzie iż jest... chyba? ;-)

  • 0

    24. ~  2007-05-04 20:14:36  host: user194-135.satfilm.net.pl

    "Chcesz jako pierwszy dowiedzieć się co ---->MYśLI

  • 0

    25. ~turin12  2007-05-04 20:20:15  host: user194-135.satfilm.net.pl

    ;( ucieło mi post "Chcesz jako pierwszy dowiedzieć się co ---->MYśLI

  • 0

    26. ~  2007-05-04 20:21:50  host: user194-135.satfilm.net.pl

    ech cos nie chce dodac calego posta daruje sobie;(

  • 0

    27. ~  2007-05-05 08:12:55  host: cet78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba jaja sobie robisz Witek z ta reklama ? Poziom serwisu siega dna...

  • 0

    28.  2007-05-05 10:15:49

    27: a dokładniej? I uwielbiam te teksty w stylu "sięga dna" bez podania konkretnych argumentów...

  • 0