Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli czego nie może zabraknąć w pudełku z telefonem

Pajacyki, czyli czego nie może zabraknąć w pudełku z telefonem

LuiN 19 Maja 2011 15:37

0 0
lg p970 swift black Użytkownicy telefonów często czują się niedopieszczeni przez producentów - w pudełku z telefonem zwykle brakuje pokrowca na telefon, pojemnej karty pamięci czy ładowarki samochodowej. Problem nie dotyczy jednak smartfonu LG P970 Optimus Black - wypełnionego po brzegi atrakcjami.

Poniższy film przedstawia jakże modne w Internecie otwieranie pudełka z nowym telefonem (z angielskiego unboxing). Filmów takich wiele, ten jednak jest wyjątkowy, ze względu na wyjątkową zawartość opakowania.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 2

    1.  2011-05-19 15:47:30

    Lipny zestaw.. tylko jeden but ;/

  • -1

    2. ~  2011-05-19 15:59:51  host: public-gprs164235.centertel.pl

    lol to jest parodia bo lg tak bardzo mało dało w zestawie dodatków?

  • 0

    3. ~as  2011-05-19 16:19:32  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    co jest na tym filmie? CO jest w zestawie? Bo mnei sie nie wyświetla...

  • 1

    4.  2011-05-19 16:20:17

    Panowie, a ja wam powiem, że coś tu nie gra i chyba to fake, ale nie mam pewności, tak mi się tylko wydaje.

  • 0

    6.  2011-05-19 16:32:54

    Mało śmieszne, do tego na kradzionym pomyśle oparte. Tu jest pierwowzór - unboxing iPhone'a 3GS: youtube.com/watch?v=UrHoZheC8sU

  • 1

    7. ~Kili  2011-05-19 16:37:41  host: user-46-113-45-207.play-internet.pl

    Nice ;D Ale podejrzewam, że ten zestaw również nie zadowoli wszystkich :P

  • 0

    8. ~as  2011-05-19 17:19:15  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    to nie fake, to pewnie jakaś metafora, bo wiadomo, ze nie wrzucą tego samego zestawu do każdego modelu. CHca pewnie pokazać, ze dają dużo. Jak dla mnie, to tylko reklama, nic sie nei zmiani. Dzięki Maniiiek

  • 0

    9. ~  2011-05-19 17:48:40  host: user-46-112-127-231.play-internet.pl

    pokrowiec, karta, ładowarka do samochodu??? przeciez to sa jakies dodatki, a nie zestaw podstawowy...

  • 2

    10. ~Aaaa  2011-05-19 18:30:49  host: aafs13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    as: przeczytałeś, że to są PAJACYKI? Ty tak poważnie czy faktycznie masz problem ze zrozumieniem tekstu i obrazu?

  • 1

    11. ~User  2011-05-19 20:03:19  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    No i gościu kupił... kota... w pudełku :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Maniek | 2017-05-26 18:57:07

Piękna sprawa , u nas pewnie niedługo play uruchomi taką :-D


~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet