Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli co robi Kubala w Orlenie

Pajacyki, czyli co robi Kubala w Orlenie

WitekT 20 Czerwca 2007 18:59

0 0
Już wiemy, kto wymyśla śmieszne nazwy promocji Polkomtela, z której najsłynniejsza to chyba seria kilkunastu wersji Rolnika. Odpowiadają za to… ludzie z PKN Orlen. ;-)

Niezależny Operator Międzystrefowy opublikował dziś ciekawą promocję, nazwaną… NOM Farmer. Tak jak w Polkomtelu, to skierowana do rolników promocja. Elementem wspólnym dla Polkomtela i NOM-u jest jeden z udziałowców - wspomniany właśnie PKN Orlen. Znamy zatem już tych ludzi, co mają i fantazję, i pieniądze. ;-)

A dla siebie to takie fajne nazwy wymyślają - Verva, Vitay… No i ciekawe co robi Kubala w Orlenie. ;-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-06-20 19:02:30

    ?? "co robo" ??

  • 0

    2.  2007-06-20 19:03:20

    derekpl: robi. ;) Fixed, dzięki!

  • 0

    3. ~r  2007-06-20 19:03:46  host: chello087207229190.chello.pl

    co robo kubala ?

  • 0

    4. ~r  2007-06-20 19:04:06  host: chello087207229190.chello.pl

    oops, sorki ;-)

  • 0

    5. ~miniekl  2007-06-20 19:08:12  host: 81.26.8.24

    dobre dobre ... swoja droga to ciekawa grupa docelowa... rolnicy czy farmerzy... no ale cuz szkoda tylko ze ten rolnik w plusie musial doplacac za identyfikacje przychodzacych nuumerow...

  • 0

    6.  2007-06-20 19:51:22

    hehe moj wujek tez kiedys interesowal sie ta oferta dla rolnikow i byla naprawde "ciekawa" :D

  • 0

    7. ~r  2007-06-20 19:53:51  host: chello087207229190.chello.pl

    osobiście to podobała mi się ta reklama stcji z vervą z blondyneczką, która podziwiała wzory na oszronionej przedniej szybie podczas jazdy :-)

  • 0

    8.  2007-06-20 20:50:15

    a Kubala siedzi i liczy kasę.

  • 0

    9.  2007-06-20 21:11:46

    kin: Bo Kubala to taki kieszonkowiec, który tylko niepostrzeżenie wyciąga kasiorkę:)

  • 0

    10.  2007-06-20 21:13:47

    A swoją drogą to są chyba te oszczędności w Polkomtelu. Jeden dział od wszystkiego. Żebyśmy jeszcze paliwa nie kupowali w pakietach promocyjnych:)

  • 0

    11.  2007-06-20 21:13:58