Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli co jeszcze może być w telefonie

Pajacyki, czyli co jeszcze może być w telefonie

WitekT 22 Grudnia 2009 11:08

0 0
Kamera, odtwarzacz mp3, usługi zbliżeniowe - to w telefonach już jest. Teraz pora na odtwarzacz VHS i toster, a wszystko to zasilane energią atomową. ;-)

W sieci pojawił się zabawny filmik, który prezentuje nowy telefon - Xphone. Urządzenie ma wiele ciekawych możliwości, które można zobaczyć poniżej. Dla nas telefon ma tylko jedną wadę - brak obsługi słynnych marup zwrotnych… ;-)




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2009-12-22 12:21:59

    Ej właśnie szukam i szukam. To jest jakiś przekręt jak dla mnie :P

  • 0

    5.  2009-12-22 12:27:12

    Mi się podoba funkcja SMS2tost :))))

  • 0

    6.  2009-12-22 13:44:47

    @Witak jak wygląda sprawa testu przenośności numerów? Będzie w trym roku?

  • 0

    7.  2009-12-22 13:46:08

    Przepraszam, "@Witek" miało być.

  • 0

    8.  2009-12-22 13:48:25

    GND: pisałem już wielokrotnie, że nie będzie - bo nie mam na niego pomysłu. Trochę zbyt optymistycznie przyjąłem ten pomysł - po namyśle stwierdziłem, że trudno wyciągać wnioski na podstawie pojedynczych przypadków. Za to po nowym roku powinien ukazać się raport dotyczący ilości przeniesionych numerów w 2009 roku. O ile uda mi się zdobyć odpowiednie dane...

  • 0

    9. ~gość  2009-12-22 15:09:17  host: 095160122233.warszawa.vectranet.pl

    No,jeszcze nikt nie wpadł na pomysł żeby był jako waga domowa...

  • 0

    10. ~tf  2009-12-22 15:12:22  host: 87-205-4-136.ip.netia.com.pl

    witek z marupami to pojechales ;P

  • 0

    11.  2009-12-22 15:59:09

    @Witak jak sam wielokrotnie pisałeś nie można czytać wszystkiego, więc przeoczyłem, dzięki za odp.

  • 0

    12.  2009-12-22 16:03:52

    GND: spoko. :-)

  • 0

    13. ~Ron  2009-12-22 16:21:07  host: proxy2.netia.pl

    Słaby. To dopiero jest multitask !!!: http://www.youtube.com/watch?v=aU8d7sWy8Ds

  • 0

    14.  2009-12-22 17:29:05

    @13-ten filmik juz byl na TP :) (bodajze tez jako pajacyki)

  • 0

    15.  2009-12-22 17:36:50

    genialny, wreszcie tosty w telefonie! SMS2tost to jest to! Na pewno będzie w play za 1 zł :P

  • 0

    16. ~qulima1  2009-12-22 19:10:39  host: amo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zawi23 bardzo ładnie napisał! Irytują mnie ludzie szpanujący drogimi modelami telefonów. "Szpanujący" bo są i normalni ich użytkownicy. Zapytasz taką osobę (bez różnicy na płeć) dlaczego czegoś tam nie nagrał lub nie nastawił filtra SMS lub przypomnienia i pada pytanie "A to tutaj jest?" Ja się wtedy pytam - po co było kupować taki telefon skoro go teraz nie umie obsługiwać i wykorzystać jego możliwości... Wielu użytkowników "wypasionych" komórek, to prości ludzie, którzy chcą w ten sposób podnieść (jak im się mylnie wydaje) swój status społeczny.

  • 0

    17. ~Rozśmieszony  2009-12-22 20:16:17  host: ip-89-174-126-39.multimo.pl

    Konia z rzędem temu kto kiedykolwiek użył wszystkich tych funkcji więcej niż raz :)

  • 0

    18.  2009-12-22 20:44:00

    to kiedy będzie tutaj marupa zwrotna? Bo ja już nie moge sie doczekać, kolega już ma :)

  • 0

    19. ~..  2009-12-22 22:12:05  host: osiedle100.telgam.pl

    nie dziala

  • 0

    20. ~a  2009-12-22 22:43:04  host: host-89-228-241-12.kalisz.mm.pl

    Marupy: http://web.archive.org/web/20011017052538/http://tun.republika.p l/ank_1298.htm

  • 0

    21.  2009-12-22 23:57:12

    chrzanić marupy, ja go kupuję dla obsługi VHS :D

  • 0

    22. ~  2009-12-23 10:41:54  host: v13-04.opera-mini.net

    Tosty mnie nie rajcują ją chcę żeby lepił pierogi.

  • 0

    23. ~v  2009-12-23 22:36:16  host: 212-102-20-106.adsl.inetia.pl

    Ale badziew. Nie schladza wodki :( Na naszym rynku nie odnioslby sukcesu.

Dodaj swoją opinię