Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli (była) biała plama na sprzedaż

Pajacyki, czyli (była) biała plama na sprzedaż

WitekT 9 Lutego 2016 15:50

24 4

hotel ossa Ossa to miejscowość znana wszystkim czytelnikom TELEPOLIS.PL. Kiedyś biała plama, teraz z zasięgiem 3 sieci komórkowych. W tym z jedną stacją na słynnym hotelu... ;-)

Hotel Ossa jest teraz do wzięcia. Swoje wierzytelności w wysokości prawie 160 mln zł, zabezpieczone hipoteką na hotelu, wystawił właśnie bank PKO BP. Czy Hotelarz będzie zainteresowany? Czy może przeniesie się w nową, białą plamę? Tym bardziej, że od jakiegoś czasu wyraźnie mocno ograniczył swoją twórczość... ;-)




A teraz małe wyjaśnienie dla tych, którzy na TELEPOLIS.PL są od niedawna. Kilka lat temu, prawie pod każdą wiadomością, jednym z pierwszych komentarzy był ten od użytkownika Hotelarz: A kiedy zasięg w Ossie?. Nawet pod materiałami o wprowadzeniu nowych telefonów pytał: A czy ten telefon złapie mi zasięg w Ossie?. Wszystko po to, aby trzymać się tematu. Użytkownik ten dawał nam się mocno we znaki, choć z perspektywy czasu miło wspominamy go jako lokalny folklor.

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: booking.com

Dodaj do:

Tagi: ossa | hotelarz

w sumie: 79
  • 5

    64.  2016-02-09 20:46:26

    nie dziwię się hotel zbankrutował bo ludzie nie chcieli tam jeździć bo bali się że to za *** że nawet zasięgu telefonii komórkowej nie ma. ktoś sam sobie robił czarny PR komentarzami kiedy nadajnik bedzie

  • 0

    65. ~pabloki  2016-02-09 20:46:56  host: user-188-33-22-155.play-internet.pl

    @60 no no tak tam to kręcono. za krótko chyba jestes na telepolis i nie zapadł Ci w pamięć.

  • 1

    66. ~xy  2016-02-09 20:53:29  host: nat.pansa.pl

    @30: Niedawno Play postawił wieżę koło Białej Rawskiej i całkiem nieźle to leci, ale tylko 3G jest na razie, ciekawe czy będzie LTE.

  • 1

    67. ~xy  2016-02-09 21:00:18  host: nat.pansa.pl

    @43: jw
    Hotel nie jest w Rawie Mazowieckiej, ludzie zobaczą kod pocztowy i głupoty piszą jak tu http://tlp.is/8yz

  • -3

    68.  2016-02-09 21:03:17

    Nie chcę burzy wywoływać, ale co Wy chcecie od wlo dzimierza? Czy tu, czy na GOLu jeszcze, generalnie chodziło o to, że ma najtaniej w Plusie (ewentualnie na tyle mało drożej, że nie ma sensu zmieniać). Tak trudno czytać między wierszami? (jak z resztą w przypadku tego newsa). I nie bronię nikogo, sam lepiej potrafi. A co do tematu newsa to z perspektywy czasu rzeczywiście uśmiech się pojawił jak na Twitter'ze zobaczyłem, i nie było to tak męczące jak koledzy Halset i Kryniczanin na Technikaliach teraz. Na forum jest na szczęście blokowanie nicków. Tak na marginesie WitekT, jakaś moderacja to by sie tam przydała.
    PS: a przy okazji pozdrawiam kolegę handlującego kiedyś kamieniami ze Szklarskiej Poręby ;-P

  • 0

    69. ~Hotelarz  2016-02-09 21:19:04  host: public-gprs360011.centertel.pl

    xy - 3G Play faktycznie dolatuje z Żurawki a o LTE ani widu ani słychu co było to było człowiek młody był głupi ale już wyrosłem z tego i potrafię się teraz zachować choć i tak wielu podrabiańców będzie pisać mi na złość pozdrawiam cię.

  • 0

    70.  2016-02-09 21:22:03

    Szczerze, wolałbym takie luźne wspominki zebrać do kupy i zrobić z tego "Witek nadaje". Pajacyk o takich nieistotnych sprawach jakoś mnie nie śmieszy. To już bardziej wpadł mi w pamięć @simplusowiecU, @gaduerowiec, @Logan, @Issa.... chyba nie pomyliłem.

  • 0

    71. ~xy  2016-02-09 21:46:05  host: nat.pansa.pl

    Hotelarz - myślę, że jeszcze odpalą LTE, bo na razie nie ma ani GSM, ani LTE. Wątpię, że będzie docelowo tylko 3G. LTE byłoby bardzo przydatne dla mojej rodziny. A właśnie - może ktoś się orientuje jak to Play ma robić w zwyczaju? Czy jest szansa na LTE z nowej wieży jeśli od razu na starcie nie uruchomiono? Jeśli tak to po jakim czasie zazwyczaj odpalają LTE?

  • 0

    72. ~Hotelarz  2016-02-09 22:00:16  host: public-gprs360011.centertel.pl

    xy - A teraz na czym lecisz? Ja od zawsze mobilny, kabel czy wifi brak. Tylko nawet jak odpali Play LTE na tym nadajniku przy tym wiadukcie to żeby jeden panel siał zasięg na Białą Rawską a drugi na Osse bo jak tylko w jedną stronę to lipa.

  • 1

    75. ~  2016-02-09 22:12:43  host: user-94-254-165-29.play-internet.pl

    WitekT a pamiętasz uzytkownika @Szalony? On też zawsze o swoim zasięgu pisał.

  • 1

    76. ~dt  2016-02-09 22:42:07  host: rev.ar-network.pl

    Właśnie też pomyślałem o Szalonym. Oboje czekaliśmy na 3G każdy w swoim Aleksandrowie. To były czasy

  • 0

    77. ~xy  2016-02-09 22:42:17  host: nat.pansa.pl

    Hotelarz - w domu mam kabel Vectry, a w tej chwili jestem poza domem to jeszcze inny :-) W jedną stronę na pewno nie będzie - tam są trzy sektory, a czy Cię któryś "trafi" to nie wiem. Ale jak masz 3G to LTE tak samo będzie. O ile będzie w ogóle.

  • 0

    78. ~a_lex  2016-02-09 23:36:16  host: public-gprs516713.centertel.pl

    Szalony był spod Łodzi.
    "simplusowiecU, @gaduerowiec, @Logan, @Issa" oczywiscie ze pamietam :)
    Gdzie oni są...

  • 0

    79. ~Gość  2016-02-10 02:20:20  host: n25-02-12.opera-mini.net

    A ja czekam na zasięg 3G z plusa mimo że na mapach mają że działa 3G to nawet z anteną nie znajduje 3G łapie tylko EDGE :D nie wspomnę o braku zasięgu z play którego nie ma wcale :D Czerlonka woj.podlaskie :D

  • 1

    80.  2016-02-10 03:45:30

    @Gość (79), no to na "prawdziwy" internet poczekasz sobie chyba aż do odpalenia LTE na 800 Mhz. ;-)

  • -1

    81. ~ciekawy  2016-02-10 05:45:27  host: n27-03-04.opera-mini.net

    Ja czekam na zasięg edge w t_m i orange bo to najlepsze sieci dla mnie.