Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli "amerykańscy naukowcy" w akcji: iPad vs. dubeltówka

Pajacyki, czyli "amerykańscy naukowcy" w akcji: iPad vs. dubeltówka

Q! 12 Października 2010 07:45

0 0

Nie wiemy po co "amerykańscy naukowcy" przeprowadzają tego typu eksperymenty. Wiemy natomiast, że jego wynik, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, "europejscy niekoniecznie naukowcy" mogą przewidzieć przy wykorzystaniu znacznie mniejszych zasobów, m.in. logicznego myślenia, odrobiny fizyki oraz twardej matematyki.

Tym razem postanowiono postawić naprzeciw siebie tablet produkcji Apple oraz dubeltówkę nieznanej produkcji. I chociaż z reguły markowe produkty posiadają zauważalnie lepszą jakość i funkcjonalność, to tym razem tablet z logiem "jabłuszka" musiał uznać wyższość swojego zamaskowanego przeciwnika.


Nierówna, ale jakże emocjonująca, walka została przedstawiona w zapierającym dech w piersiach materiale wideo. Nie zabrakło efektownych powtórek, zwolnionego tempa, różnych kadrów oraz obszernej prezentacji wyników tego nierównego pojedynku.

Źródło tekstu: Phone Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~mati  2010-10-12 07:55:26  host: evv239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, może będzie na allegro :)

  • 0

    2. ~Sig  2010-10-12 08:13:23  host: 87-205-236-164.adsl.inetia.pl

    Czepiacie się. To pewnie sam Wujek Steve opłacił ten eksperyment, w celu obrony przed pozwami (bo jak wiadomo w Hameryce pozywają nawet za to, że kawa była gorąca) - gdyby ktoś chciał użyć ajpada w celu ochrony przed strzałem z shotguna, nie mógłby dochodzić odszkodowania, gdy ten zawiedzie. Elementarne. Pełno jest takich eksperymentów, jest gość wrzucający wszystko (dosłownie wszystko) do blendera, inny wkładający różne rzeczy do mikrofalówki itd. Robią to bo ktoś chce to oglądać.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet