Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli alergia na koty w polskich telekomach

Pajacyki, czyli alergia na koty w polskich telekomach

Q! 30 Czerwca 2011 09:53

0 0

Heyah poinformowała, że nie lubi już kotów i więcej nie zobaczymy w jej spotach reklamowych Kota Ryśka. Tym samym jest to już drugi operator telekomunikacyjny w Polsce, który nie lubi Kotów i usuwa je ze swoich reklam.

Kot Rysiek przymilał się do klientów Heyah od połowy 2009 roku. W tym czasie zdobył sobie zarówno zwolenników, jak i przeciwników. W grupie tych drugich znalazła się m.in. Heyah, która podziękowała Kotu za współpracę i wystawiła jego miskę na zewnątrz.






Kot Rysiek nie pojawi się więcej w reklamach tej marki, jednak jak zapowiada - od czasu do czasu pojawiać się będzie na swoim profilu i informować fanów co u niego słychać. Dzisiaj na godzinę 16:00 zaplanowany jest godzinny wywiad z Kotem Ryśkiem, który odbędzie się na profilu Heyah w serwisie Facebook.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że niedawno również Netia dostała uczulenia na Kota i odstawiła od miski swojego pupila, z którym związana była od kilku lat. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8. ~  2011-06-30 10:18:28  host: z24-08.opera-mini.net

    Mogę się pochwalić mam starter Heyah od miesiecy i mam internet bez limitu, leci ten 1 Mb/s na 3G. Co ciekawe, aktywowałem internet nonstop za darmo na 7 dni a internet mi nadal działa, nic nie kupywałem za 9,08zł sam się dziwie, ale tak mam. Zassysam pliki na mój dysk 1TB.

  • 1

    9. ~LORD  2011-06-30 10:31:29  host: host-81-190-228-82.wroclaw.mm.pl

    i dobrze, bo te reklamy były kretyńskie, na poziomie podstawówki ... żenujący poziom. Pewnie niemcy ostro się wzięli za ich marketing, dlatego takie zmiany :-) heheh

  • 1

    10. ~  2011-06-30 10:48:08  host: v12-16.opera-mini.net

    @1, 2 Bohaterem spotów reklamowych T-Mobile nie może być przecież swojski kot podwórkowy Rysiek... Zastąpi go rebrandowany czarny "międzynarodowy" orzeł o imieniu HelmuT ;-)

  • 1

    11. ~  2011-06-30 11:28:35  host: 178-37-14-77.adsl.inetia.pl

    W końcu, bo to już nudne było. Teraz pora, by Plus porzucił Mumię.

  • 0

    12.  2011-06-30 11:43:52

    Tak samo kiedyś era pozbyła się rewelacyjnego pingwina - symbolu tak taka. Oni /erowco-t-mobilowcy/ potrafią tylko wszystko zepsuć...

  • 1

    13.  2011-06-30 11:51:25

    Niektórzy doszukują się drugiego dna w zmianie reklamy i zbliżenia jej do T-Mobile co jestem przekonany nie będzie mieć miejsca, bo Heyah jako marka jest czymś zupełnie osobnym. Jeśli ktoś śledzi reklamy Heyah to wie, ze co jakiś czas (ok. 2 lat) ich format jest zmieniany (można pooglądać sobie historie Heyah na youtube). Zgodzę się, ze są one najlepsze na rynku, ale to też wynika z tego, że twórcy reklam Heyah mają większą swobodę. Na pewno jest już nowy temat przewodni i pewne też będzie zaskakujący i dowcipny. A może sonda na telepolis, która marka ma najlepszą reklamę? :)

  • 0

    14.  2011-06-30 11:56:07

    Wydaje mi się, że po prostu potrzebna była zmiana. Rysiek jak i inne Ryśki to fajny chłopak ale jednak co za dużo...Również liczę na coś ciekawego, pomysłowego i rozrywkowego.

  • 0

    16.  2011-06-30 12:09:29

    No to czas na rude lisy teraz ;p

  • 0

    17. ~Jurand  2011-06-30 12:09:57  host: public6751.xdsl.centertel.pl

    Faktycznie reklamy z Ryśkiem były jednymi z najlepszych, ale wszystko ma swój koniec tym bardziej kampania trwała już baardzo długo. Osobiście nie mogę się doczekać co zastąpi sympatycznego kota ;)

  • 0

    18.  2011-06-30 12:25:42

    Netia też już jakiś czas temu zrezygnowała z Kota ;)

  • 0

    19. ~  2011-06-30 12:38:18  host: z23-10.opera-mini.net

    Na początku te reklamy były całkiem fajne, potem jakoś tak stały się słabsze, więc dobrze że chcą to odświeżyć :) może będzie znowu Szewczyk i Kapturek, albo Heyah banana :)

  • 1

    20.  2011-06-30 12:52:47

    Ja też sądzę, że Rysiek powinien już pójść sobie na dłuższy urlop. Nie uważam reklam z jego udziałem za najlepsze w historii Heyah. Wolałbym, by wrócono do dawnych sprawdzonych rozwiązań. Rysiek, choć sympatyczny, tez już mi się znudził. Widocznie czas na odświeżenie marki i wejście - może z nową - ofertą...?

  • 1

    21.  2011-06-30 12:52:57

    W którym miejscu Heyah informuje, że nie lubi już kotów? Polecam wnikliwszą analizę :)

  • -1

    22.  2011-06-30 13:26:02

    To co Kota Ryśka zastąpi Piesek Leszek? Czy Rychu Peja?

  • 1

    23. ~Wiktor Czarnecki I  2011-06-30 15:57:32  host: bns154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to tak jak kiedy TAK TAK był kojarzony z pingwinami,,, pamietam te reklamy jak pingwiny kwakały "Tak Tak",, hehe.. sentyment został ;-), pamietacie jeszcze te reklamy? ;-)

  • 0

    24.  2011-06-30 16:21:24

    W tych reklamach był jeszcze pies Łinston, z niego też rezygnują? ;)

  • 0

    25.  2011-06-30 17:29:34

    @23 Te ogromne pingwiny przed każdym salonem ery, to było coś! :) Jak tylko zlikwidowali - odszedłem od nich.

  • 0

    26.  2011-06-30 18:02:00

    RudyLis (25), na daj spokój! Piszesz poważnie? Bo zrezygnowali z pingwinków? ;-D

  • 0

    27.  2011-06-30 18:44:06

    @23, pamiętam te reklamy - promowały darmowe pierwsze 5 sekund każdego połączenia. Koty, Tomasz i Rysiek, były bardzo udane ;) Ciekawy jestem co teraz Heyah wymyśli.

  • 0

    28.  2011-06-30 22:49:38

    Mi też pingwiny kojarzą się z TT - chyba były dość charakterystyczne bo dodam, że nie miałem wtedy komórki w ogóle :) A teraz to TT, w przeciwieństwie do Hyh, to najczęściej ma te swoje reklamy nijakie - poza superkurą :)

Dodaj swoją opinię