Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki, czyli aktywacja ostatniej szansy

Pajacyki, czyli aktywacja ostatniej szansy

WitekT 31 Maja 2007 18:02

0 0
orange aktywacja starteramOrange kilkukrotnie przeprowadzał akcję rozdawania starterów prepaid (POP i Orange Go) w swoim sklepie internetowym. Akcja cieszyła się raczej sporym powodzeniem, jednak niewiele osób aktywowało starter, a co za tym idzie - rozpoczęło korzystanie z usług sieci i można ich było zaliczyć do podawanej liczby aktywnych kart SIM. Dlatego telekom postanowił zachęcić tych krnąbrnych wysyłając ciekawe maile… ;-)

Oto zrzut ekranu z listu zachęcającego do aktywowania startera. Trzeba przyznać, że wyjątkowo udało się firmie podejść do sprawy w dowcipny sposób. ;-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-05-31 19:04:58

    ghost: fixed, dzięki! :) Ja nie aktywowałem 2 starterów z pierwszej edycji, ale emalii nie dostałem. ;)

  • 0

    8.  2007-05-31 19:08:41

    Podoba mi się, fajnie to zrobili :)

  • 0

    9. ~bigman  2007-05-31 19:18:54  host: public-gprs37475.centertel.pl

    Ladne :) Jakas swiezosc w marketingu ;)

  • 0

    10. ~jojo  2007-05-31 19:30:50  host: eeu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie ThOmas. To idiotyczne, a nie śmieszne...

  • 0

    11.  2007-05-31 20:05:39

    Hehe - usmialem sie pomysl na 10 tym razem gratualcje :D

  • 0

    12.  2007-05-31 20:22:24

    jojo, jeśli będziesz tak dobry to wyjaśnij mi dlaczego wg Ciebie taka reklama jest idiotyczna?

  • 0

    13. ~  2007-05-31 20:28:53  host: aclp218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś zrobi porządek z tą sztuczną statystyką? Orange ma najwięcej klientów bo ciągle rozdaje te swoje śmieszne startery, ot choćby słynna Viva. Mnie osobiście za przeproszeniem wali czy Orange jest pierwszy czy drugi, ale prefiksy typu 781, 783 itd to woła o pomstę do nieba, tak samo 517 itd.

  • 0

    14. ~  2007-05-31 20:46:47  host: 212-102-19-133.adsl.inetia.pl

    dowcipy tego rodzaju chodza z wiekszością łańcuszków internetowych, nie wykazali się.

  • 0

    15. ~jojo  2007-05-31 20:54:17  host: eeu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będę tak dobry Klusek. Tego typu kawały mnie nie śmieszą, moim zdaniem są po prostu głupie, ale to kwestia gustu. Jak ma m Ci to opisać? To moje subiektywne odczucie. Jednych śmieszy Laskowik, a innych Monty Phython. Jeszcze innych śmieszą obaj... ;-)

  • 0

    16.  2007-05-31 20:58:12

    hehe nice reklama :)

  • 0

    17. ~Dareczko  2007-05-31 21:07:52  host: 85.14.85.118

    Po co mi niby startowka na której nie ma ani 1 zl ,reklama orange tandetna,ale jaka sięć to takie promocje,nie jestem za playem ale dostałem za darmo 5 startówek ,to zawsze 150 zl do wykorzystania

  • 0

    18.  2007-05-31 21:28:01

    kiedy kolejna edycja, z checia zapisalbym sie na kilka sterterow :)

  • 0

    19. ~aro  2007-05-31 22:08:34  host: gaja.tpnet.pl

    ja aktywowalem 5starterów popa z sklepu netu orange na kazdym od razu bylo -1zł:)minus jeden zł (kredyt)dzieki łoredz:)

  • 0

    20.  2007-05-31 22:27:14

    @14, dokładnie.

  • 0

    21. ~M. G.  2007-06-01 08:20:51  host: aasy38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Stare.

  • 0

    22. ~MajK  2007-06-01 10:36:39  host: 212.160.172.70

    dobre :D

  • 0

    23. ~full  2007-06-01 16:03:18  host: dps99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haha fajne, ale się uśmiałem, ostatnio mnie zaskakuje pomaranczowa siec lepsze reklamy, coraz ciekawsza oferta, szczególnie z tą promocja prepaida jak dali 3 razy wiecej za doładowanie, także teraz prepaid u nich chyba wychodzi najfajniej

  • 0

    24. ~tf  2007-06-01 21:14:07  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    mam z 10 tych starterow. chcialem zeby zaplacili za przesylke ;-) a aktywowac i takl nie moge bo jakis kodow nie mam.

  • 0

    25. ~saj  2007-06-01 22:19:24  host: axe54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niektórzy pytają po co komu takie startery... a chociażby po to żeby uzyskać na nich po 100 sms-ów z internetu gratis miesięcznie, do wszystkich sieci i bez wklejonych reklam... a wystarczy aktywować doładowaniem za 5 zł i masz na rok (tyle aktywna karta) sms-ki z neta za free...

  • 0

    26. ~niga  2007-06-03 05:56:08  host: mimas.cplus.com.pl

    jojo: ale to nie jest dowcip tylko akcja marketingowa ... ludzie!

Dodaj swoją opinię