Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pajacyki: awaryjne lądowanie przez niewiernego męża

Pajacyki: awaryjne lądowanie przez niewiernego męża

orson_dzi 10 Listopada 2017 10:27

2 5

angry woman

Samolot linii Qatar Airways musiał wylądować z powodu awantury na pokładzie. Żona odblokowała telefon odciskiem palca śpiącego męża.

Jeśli myślicie, że blokada smartfonu odciskiem palca to wystarczająca zabezpieczenie, to jesteście w ogromnym błędzie. Sytuacja miała miejsce w samolocie lecącym z Doha w Katarze na Bali (Indonezja). Na pokładzie znajdowało się m.in. małżeństwo z dzieckiem. I nagle spokój lotu zakłóciła awantura i żona bijąca męża. Kobieta była w takim stanie, że obsługa samolotu nie potrafiła jej uspokoić i maszyna musiała awaryjnie lądować. Nie wiadomo co w tym czasie działo się z dzieckiem.




Jak się okazało żona odblokowała smartfon śpiącego męża jego palcem i znalazła dowody niewierności. Resztę historii już znacie...

Jakie z tego wnioski? Smartfony blokujemy kodem PIN, zdecydowanie!

Źródło tekstu: theguardian; wł     

Dodaj do:

Tagi: qatar airways | pajacyki

w sumie: 19
  • 1

    1.  2017-11-10 10:35:32

    Albo na oko, jak będzie chciała odblokować to nas obudzi. ;)

  • 0

    2.  2017-11-10 10:37:04

    To prawda. Odcisk palca jest wygodny lecz mało bezpieczny. Czas ruszyć szare komórki i stosować pin.

  • 0

    3. ~QQQ  2017-11-10 10:39:01  host: 193.164.142.117

    Ale przypał. Jak się już coś takiego robi, to lepiej dodatkowo galerię pinem zabezpieczyć. Za błędy się płaci!

  • 5

    4. ~Sweezy  2017-11-10 10:46:47  host: 91.224.144.82

    "Jakie z tego wnioski? Smartfony blokujemy kodem PIN, zdecydowanie!"
    A może po prostu lepiej być w porządku i nie zdradzać swojej żony/męża?

  • -2

    5. ~Hotelarz  2017-11-10 10:54:09  host: user-94-254-135-35.play-internet.pl

    Zabezpieczenia powinny być na narządy płciowe a nie odcisk palca wtedy żadna zdrada nie wyjdzie na jaw.

  • 0

    6. ~MB  2017-11-10 11:22:57  host: 89.174.214.50

    Jedna zasadnicza uwaga. Nie było to awaryjne lądowanie gdyż nie było żadnej awarii samolotu, złych warunków pogodowych itd lecz ze względu na zachowanie pasażerki samolot wylądował wg. normalnej procedury wy wysadzić ja z samolotu.
    Tak samo bardzo często mylone przez media lądowanie MEDICAL czyli wysadzenie chorego pasażera nie jest lądowaniem awaryjnym.

  • 0

    7. ~MB  2017-11-10 11:28:21  host: 89.174.214.50

    Jeszcze jedno małe sprostowanie. Sama zła pogoda sama w sobie nie powoduje konieczności zgłaszania sytuacji awaryjnej lecz skutki które spowodowała (np. uszkodzenie samolotu przez grad lub konieczność przekierowania na inne lotnisko które skutkuje przekroczeniem minimów zapasu paliwa)

  • -2

    8. ~  2017-11-10 11:33:39  host: 168.235.197.149

    @6/7 nie wymadrzaj się

  • 0

    9.  2017-11-10 11:39:45

    MB bo awaryjne lepiej brzmi w mediach. Nic tak nie ożywia akcji jak kilka trupów

  • -1

    10. ~  2017-11-10 12:04:30  host: 168.235.197.149

    @9 zaraz ja cie ożywie

  • 2

    11. ~  2017-11-10 12:06:56  host: ip-5-172-255-122.free.aero2.net.pl

    Wnioski? Nie zdradzaj żony...

  • 0

    12.  2017-11-10 12:53:54

    współczuję załodze i współpasażerom... już dziecko drące ryja może wkurzyć na pokładzie a co dopiero awantura

  • 0

    13. ~jabbar1962  2017-11-10 13:31:12  host: 193.164.142.117

    Lądowanie awaryjne- Lądowanie awaryjne to takie, które nie było planowane. Nie chodzi o zaistniałą awarie lecz o zmianę planu lotu poprzez dodanie punktu lądowania. BTW nie macie już o co się spierac ?

  • 0

    14. ~THE-SQUARE  2017-11-10 14:36:47  host: 193.164.142.117

    "awaryjne lądowanie przez niewiernego męża"
    Tytuł tak napisany, że w pierwszej chwili myślałem, że ten niewierny mąż był pilotem, który wylądował.

  • 0

    15. ~pabloki  2017-11-10 15:23:45  host: apn-77-112-237-174.dynamic.gprs.plus.pl

    lepiej niech mi wlo napisze które sa "te drugie" dopłaty w rlah.

    ta niewiernosc chyba polegała na zdjęciu z koleżanką z pracy.

  • 0

    16. ~Znafca  2017-11-10 15:59:55  host: user-94-254-146-40.play-internet.pl

    A mój kumpel proponuje mi oficjalnie zamianę żon. Pewnie ma telefon blokowany palcem.

  • 0

    17. ~kwicol  2017-11-10 16:58:47  host: 088156119228.tarnowskiegory.vectranet.pl

    @Sweezy
    W blokowaniu pinem chodzi o to, że nikt nie odblokuje telefonu w trakcie Twojego braku świadomości.
    I np, masz świetnie zabezpieczoną aplikację bankową odciskiem palca i przelew też potwierdasz odciskiem palca.
    Krótko mówiąc, danych wrażliwych odciskiem nie zabezpieczajmy :-D

  • 0

    18. ~  2017-11-10 18:12:38  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    Nie mogła tego zrobić przed wylotem? teraz przyjdzie jej zapłacić za koszty lądowania.... Przewoźnik jeszce policzy za awanturę na pokładzie... tak z ciekawości gdzie samolot wylądował? i co się stało z tą panią i jej rodziną, bo panią chyba musieli wysadzić na tym lotnisku

  • 0

    19. ~  2017-11-13 21:20:48  host: user-94-254-164-130.play-internet.pl

    @18 za takie rzeczy odpowiedzialność ponosi kapitan

Dodaj swoją opinię