Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Paczki Internetu na Święta w T-Mobile na kartę

Paczki Internetu na Święta w T-Mobile na kartę

orson_dzi 23 Listopada 2015 22:19

8 13

T-Mobile wprowadza promocyjne pakiety danych dla użytkowników telefonów na kartę. Jak wynika z regulaminu, aby skorzystać z oferty, trzeba otrzymać od operatora zaproszenie.



Klienci T-Mobile na kartę mają do wyboru jeden z dwóch pakietów danych:

  • Internet bez limitu za 10 zł (w regulaminie nie ma żadnych informacji na temat ograniczeń w tej kwestii),
  • pakiet 10 GB za 5 zł.

Promocja jest dostępna dla użytkowników taryfy: Hot, Frii, Happy, Nowy Tak Tak i Tak Tak Hot.


Pakiety można uruchomić od 23 listopada, do 4 grudnia 2015 roku.


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: promocja świąteczna | t-mobile

w sumie: 47
  • 2

    31. ~`  2015-11-24 09:23:38  host: user-46-113-197-125.play-internet.pl

    A dostałeś zaproszenie od operatora że tak się zawczasu cieszysz...?

  • 2

    32. ~Piotrek  2015-11-24 09:34:00  host: apn-37-249-97-176.dynamic.gprs.plus.pl

    T mo bile - sieć dla "wybranców losu zaproszonych przez operatora - co za *** może jeszcze 4 gr za zaproszenie do promocji co?

  • 0

    33. ~mk  2015-11-24 09:48:25  host: 188.146.7.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    UWAGA !!!! korzystanie z oferty powoduje nieodwracalne skutki przejścia na Frii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pkt 2.15 regulaminu !!!

  • 3

    34.  2015-11-24 09:50:30

    Wysyłają zaproszenia do tych co na pewno nie skorzystają :-)

    T-Mobile w całej okazałości :-)

  • 1

    35.  2015-11-24 10:32:56

    Ja napiszę trochę nie na temat: Super że mamy Telepolis i możemy odkrywać pułapki, które czekają na nas u operatorów. TAK TRZYMAĆ!!!

  • 1

    36. ~JazonX  2015-11-24 11:29:29  host: 87-205-67-7.adsl.inetia.pl

    Cytat z regulaminu promocji ...../- 2.3.
    Aktywacja Oferty będzie możliwa, pod warunkiem spełnienia przez Klienta łącznie i w następującej kolejności poniższych warunków:
    2.3.1.
    Otrzymania od Operatora zachęty do skorzystania z Oferty, ...
    2.10.
    W ramach Oferty transmisja danych naliczana będzie za każde rozpoczęte 100 kB, łącznie za dane wysyłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB=1024 B. Po zakończeniu sesji dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej100 kB ..... /

  • 0

    37. ~romuald  2015-11-24 11:39:36  host: 178-37-57-55.adsl.inetia.pl

    od dawna wiadomo że Tm nie poważa klientów na kartę tylko abonament, a te promocje mają niby zachęcić ludzi do wyciągnięcia z szuflady starych kart :)

  • 0

    38. ~  2015-11-24 11:47:57  host: aeim65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przy poprzednich promocjach dostawałem zaproszenie wiec podejrzewam ze i tym razem dostane i chętnie skorzystam wiec promocjae normalnie funkcjonują. Swoją drogą nie wiem po co im te zaproszenia, chociaż miło jak operator zaprasza do skorzystania z promocji niewątpliwie wiec może o to wlasbie chodzi

  • 0

    39. ~Adii  2015-11-24 13:07:38  host: google-proxy-66-249-81-158.google.com

    Bezpłatne sprawdzanie stanu konta też powinno być dla wybranych osób które otrzymają zaproszenie od operatora i będą mogli aktywować pakiet "Nielimitowane sprawdzanie stanu konta" za 0 zł na 30 dni, potem 5 zł na 30 dni, pozostali 4 grosze nadal !! Hehe

  • 0

    40.  2015-11-24 13:49:40

    33~mk przeczytaj jeszcze raz, chyba coś nie tak zrozumiałeś...

  • 1

    41.  2015-11-24 13:52:55

    Czy ktoś juz dostał zaproszenie na 10 GB za piątaka ? Jaka treść sms na jaki nr GO uruchamia ?

  • 0

    42. ~matt22  2015-11-24 15:42:13  host: 188.146.71.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Koniec z nuda w jesienne wieczory, zapewnij sobie rozrywke z pakietem 10 GB Internetu za 5 zl na 30 dni. Chcesz, wyslij w ciagu najblizszych 3 dni SMS (koszt SMS 0 zl) o tresci TAK na numer 80816. Usluga aktywuje sie w ciagu 3 dni. Oferta jednorazowa. Wiecej na www.t-mobile.pl Takie cos mi przyszlo, taryfa Frii, karta aktywna jakies 3 tygodnie, uzywana do slynnej promocji 11,5 GB za 5 zl, o dziwo nie doladowywana

  • 0

    43.  2015-11-24 16:23:17

    Dzięki. Ja dostałem takiego sms-a na tt z tą tylko różnicą, że u mnie jest mowa o nielimitowanym pakiecie za 10zł. I co ciekawe nr we wiadomości do aktywacji oferty TEN SAM.

  • 0

    44. ~Ja±  2015-11-24 16:32:42  host: n16-07-04.opera-mini.net

    42). ,,oferta jednorazowa" - to i tak zbyt dużo aby dać wszystkim
    :-D :-D :-D

  • 0

    45.  2015-11-24 18:02:53

    42 - u mnie identyczna sytuacja. Na drugiej karcie aktywnej od kilkunastu lat cisza :)

  • 0

    46.  2015-11-24 18:31:09

    Muszę dostać zaproszenie żeby aktywować pakiet, jprd WTF?

  • 0

    47.  2015-11-25 00:23:43

    Zaproponowano mi nielimitowany pakiet na Blueconnecta (ten z epoki Ery) z aktywacją przez ww. numer.

  • 0

    48. ~Grzegorz  2015-11-25 07:57:01  host: 88-199-174-66.tktelekom.pl

    w tym regulaminie pisze:
    "W przypadku klientów korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot zmiana taryfy na taryfę Frii skutkuje automatyczną dezaktywacją Ofert, a pozostałe na koncie jednostki są bezpowrotnie kasowane"
    co to oznacza?

  • 0

    49.  2015-11-25 17:26:41

    Myślę, że po aktywowaniu oferty i dokonaniu zmiany taryfy na nową (obecnie jedyna możliwa to Frii) przyznany "pakiet" internetu zostaje skasowany i nie jest przeniesiony do nowej... Tak rozumiem ten punkt regulaminu.

  • 0

    50. ~gp  2015-11-26 10:39:08  host: pxgot4-ext.volvo.com

    Dodawajcie w tytule [Tylko dla wybranych] tak jak to zrobiliście przy informacji o [Promocyjne 300 GB Internetu w T-mobile]

Dodaj swoją opinię