Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 wystartuje na początku lutego

P4 wystartuje na początku lutego

WitekT 29 Stycznia 2007 12:37

0 0
P4 ujawni swoją nazwę handlową już 2. lutego, a komercyjnie może wystartować wkrótce potem - stwierdził w wywiadzie dla agencji Bloomberg członek rady nadzorczej Netii Constantine Gonticas.

P4 wystartuje w pierwszych 10 dniach lutego, być może już w przyszły piątek (2. lutego - przyp. red.) - powiedział Gonticas.


Źródło tekstu: Bloomberg     

Dodaj do:
w sumie: 96
  • 0

    77. ~sven  2007-01-30 12:28:38  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    RE (7) doktor: w rzeszowie ma stać( UMTS) masz prawie 30 m ale ludzie nie chca sie zgodzic :> masztu na 30m to poki co nigdzie nie bedzie. Samych lokalizacji P4 na dzien dziejszy jest przewidzianych kilkanascie tym niemniej aby pokryc dobrze miasto potrzeba drugie tyle. O pojemnosci sieci nie wspomne...

  • 0

    78. ~wms  2007-01-30 12:33:32  host: h204.nettel.pl

    Witek a co tam na konferencji polkomtela?

  • 0

    79. ~Derek  2007-01-30 14:49:51  host: dkp210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Internecie pojawiły się nowe informacje o starcie czwartego polskiego operatora komórkowego, znanego jako Project4 lub P4. Na razie, głównie w Warszawie i Trójmieście, trwają testy sieci P4. 20 tysięcy wybranych osób sprawdza działanie usług głosowych. Komercyjna oferta, wg niepotwierdzonych jeszcze informacji, ma zostać uruchomiona w piątek 2 lutego o godzinie 20:45. Start poprzedzi oficjalna prezentacja usług P4 w jednym z warszawskich klubów. Inauguracja będzie także okazją do prezentacji nowej, oficjalnej nazwy operatora oraz nowego logo. Do końca tego roku P4 planuje budowę 1,5 tys. stacji bazowych i tym samym objęcie zasięgiem sieci 20 proc. ludności Polski. W kolejnym roku ma przybyć kolejnych tysiąc stacji. Budowa całej sieci ma kosztować 250 mln euro. Początkowo P4 będzie korzystać z infrastruktury Polkomtela, czyli właściciela sieci Plus, ponieważ na razie nowy operator posiada tylko kilka własnych baz. http://www.mgsm.pl/aktualnosci/254/

  • 0

    80.  2007-01-30 14:54:05

    Derek: a może poczytasz nasze wiadomości, zanim coś wkleisz? Bo my o tym wszystkim już pisaliśmy...

  • 0

    81. ~MichałM  2007-01-30 15:50:31  host: byh51.internetdsl.tpnet.pl

    Witam. Możecie mi wytłumaczyć ... Bo dostałem sms z kodem do zalogowania się i teraz muszę wybrać termin podpisania umowy. Ale czy tu chodzi o taką umowę jak z innymi sieciami czy o te testowanie?? Proszę o odpowiedź...

  • 0

    82. ~Kamilo  2007-01-30 16:34:17  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Jesli masz wejsc na strone: start.nadchodzi4.com to jest to sms w sprawie testowania.

  • 0

    83.  2007-01-30 16:42:14

    Niema żadnych przecieków co do nowej marki? Jak za 2 dni maja ją ujawnić to napewno wszystko juz przygotowane - łącznie z nowa strona.

  • 0

    84.  2007-01-30 17:27:03

    strona moze byc gotowa, ale wisiec ukryta :)

  • 0

    85.  2007-01-30 21:38:47

    ddluk - moze nie bedziesz truc ze swoim dennym blogiem? to skojarzenie wiecej na czy jak zawsze na blogu - ludzie jaki chłam! jak sobie juz reklame robisz to $ dla telepolis a nie na blogu tyle konkretów jak to ze mohery radia M - słuchają i kioski szturmują... - denny koles jesteś cos w stylu wiem nie powiem ale mowie..

  • 0

    86.  2007-01-30 21:45:27

    ps. to ta ich strona padnie jak heyah przed czy bedzie juz lezec po?

  • 0

    87. ~aip  2007-01-30 22:17:41  host: h110.ds3.univ.gda.pl

    moze i ujawani marke,ale pewnie przed koncem testow nie wejda...wszyscy testuja do 30.04.06r. Probowalem pracownikow o nazwe dla marki podpytac,ale oni chyba sami nie wiedza:)Wejda pewnie jakos po testach, takze pewnie jeszcze nie w lutym...z nowa marka pewnie ruszy jakas kampania reklamowa ot co, cos like heyah...a moze cos innego??Zobaczymy, na arzie jest fajnie bo za darmo:)))

  • 0

    88.  2007-01-30 22:22:14

    Zobaczymy - jeszcze 3 dni i sie okaze czy wyjawia jakies fakty czy nadal beda nam mydlic oczy.

  • 0

    89. ~RadkoR  2007-01-30 22:41:11  host: host-80-238-106-38.jmdi.pl

    Piszecie, że testujemy sieć do 30 kwietnia... Z kolei P4 zapowiada start w PIERWSZYM KWARTALE tego roku, a więc kwartał to STYCZEŃ-LUTY-MARZEC... Coś tu się nie zgadza... Zresztą w umowie mam napisane, że testy będa trwać najdalej do końca kwietnia, co nie znaczy, że właśnie muszą dokładnie wtedy się skończyć. Teoretycznie testy mogą zakończyć się w KAŻDEJ CHWILI, o czym powinni nas poinformować minimum 24h wcześniej...

  • 0

    90. ~jojo  2007-01-30 22:55:05  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Testy mogą również trwać dalej - już po oficjalnym starcie sieci...

  • 0

    91. ~q1  2007-01-31 12:10:35  host: astel.cs.net.pl

    2 lutego ujawną co najwyżej nazwę i logo sieci. Komercyjny start zaplanowano na czwartek 1 marca 2007.

  • 0

    92.  2007-01-31 17:54:23

    @91 skad masz takie dane?

  • 0

    93. ~q1  2007-01-31 19:02:16  host: 210-moo-9.acn.waw.pl

    Z dobrze poinformowanego źródła w P4. Należy jednak wziąć poprawkę, że to tylko plan, a plany już wcześniej w P4 zmieniano...

  • 0

    94.  2007-02-02 08:58:33

    q1 gadanie:P gdybyś naprawdę wiedział to byś to zachował dla siebie a nie produkował się na telepolisie:P

  • 0

    95. ~pa_ge  2007-02-02 13:58:01  host: 133-tor-6.acn.waw.pl

    play4.pl - ta sama grupa buduje serwis , ktora przygotowala nadhodzi4.com - ffcreation.com

  • 0

    96. ~q1  2007-02-02 21:24:26  host: 210-moo-9.acn.waw.pl

    @olek_skype: skąd wniosek, że jakbym wiedział, to bym nie powiedział? Rozumiem, że 1 marca dostanę przeprosiny?

Dodaj swoją opinię